FOK!forum / Klaagbaak / Wederom @HOME :R
boem-dikkiedinsdag 12 september 2006 @ 22:05
Goddomme, ik word echt weer stront ziek van die kut @home.

Zo als misschien al bekend was heb ik er al langer problemen mee. en steeds maken ze loze beloftes.
Komt er vandaag zo'n man langs voor digitale TV, want daar hadden we ook problemen mee. Nou alles gefixt en gedaan hij zo: hebben jullie ook problemen met @home internet ? Uhh ja meneer, al heul lang. Hij zo: ooh dat komt door die splitter

die KUT splitter heeft @home er godverdomme zelf ingezet nadat onze andere splitter stuk gegaan was.
Nou hij zegt dat dus, en aangezien de tv weer werkt, zegt ie dat ie nog eens bij het zend kastje in de buurt gaat kijken of daar misschien fouten zitten. En never nooit weer terug gezien vandaag.

Kut @home kun je ook niks mee.

Het kuttere is nog dat we er een jaar verplicht aan vast zitten omdat mn pa een contract heeft getekend in combi met 30 euro een jaar lang digitale tv
Djeezdinsdag 12 september 2006 @ 22:07
Wij vandaag ook weer es probelemen met @Slome internet en telefonie. Lag eruit na 12 uur, vrouw bellen en ze moest modem resetten. Toen werkte het zooitje van 17-21 uur, en toen lag de boel weer plat. Ik weer bellen en dreigen, en nu werkt het weer. Er is gvd vorige week een monteur geweest om het kastje te vervangen, stelletje amateuristische, luie flikkers!
cyberstalkerdinsdag 12 september 2006 @ 23:36
Kijk, wat ik niet begrijp is dat mensen überhaupt voor @home zouden kiezen.
Berkerydinsdag 12 september 2006 @ 23:41
@home rules
Okseldinsdag 12 september 2006 @ 23:42
@home Zwolle was top!
Tismwoensdag 13 september 2006 @ 00:02
ik heb alleen internet via @Home, buiten af en toe een kleine storing, wat alle providers wel eens hebben, heb ik er geen problemen mee!

[ Bericht 3% gewijzigd door Tism op 13-09-2006 00:18:33 ]
boem-dikkiewoensdag 13 september 2006 @ 00:09
Ik wel heel vaak.

Snap het gewoon niet.

Als die man weet dat er storing in TV/telefoon én internet wordt veroorzaakt en wij hebben daar al vaak over geklaagd, dan ga je toch niet zomaar opeens even bij het buurt kastje kijken en niet weer terug komen? Dan doe je daar terplekke toch wat aan?
DeToXiCwoensdag 13 september 2006 @ 07:46
Woon je in een heel klein plaatsje?