hoe gebruiken jullie de pc's?quote:Op maandag 11 september 2006 17:50 schreef marnixds het volgende:
[..]
inderdaad!![]()
10 gb per maand en dat moet
ik delen met 2 huisgenoten,
als we over dat limiet zitten, dan
worden de kosten door 3 gedeeld,
vraag me af of er een manier is
om te zien wie er te veel heeft
gebruikt.
Het probleem is duidelijk: vrouwen en computersquote:Op maandag 11 september 2006 17:10 schreef marnixds het volgende:
[..]
ik heb geen flauw idee, ik moest alleen m'n mac adres geven
aan de dochter van de huisbaas, die regelt alles (is helpdesk-iets
bij belgacom of een andere bedrijf).
haha tenzij je een WRT54G hebt, dan kun je het dus wel schudden,quote:Op maandag 11 september 2006 23:34 schreef Vegnagun het volgende:
Koop een linksys, probleem opgelost
.
Echt nietquote:Op dinsdag 12 september 2006 07:51 schreef cucemodre het volgende:
[..]
haha tenzij je een WRT54G hebt, dan kun je het dus wel schudden,
ja, sorry, enige of enigste....ik ben opgegroeid in zeeuwsch-vlaanderen, waar ze dat rare dialect gebruiken (lees: ze hebben een ernstig spraakgebrek), het heeft zijn sporen nagelaten. Ik ben Belg en al blij dat ik geen West-Vlaming ben (voor newbies, dit zijn de mentaal minderbedeelden op deze aardbol, nog erger dan mensen uit de Achterhoek).quote:Op maandag 11 september 2006 23:50 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Limburger? Zou een hoop verklaren....
ik heb 2 huisgenoten met elk een pc dus dat is het ongeveer.quote:Op maandag 11 september 2006 23:56 schreef zarGon het volgende:
[..]
hoe gebruiken jullie de pc's?
hoeveel pc's en wie loggen er allemaal in? (dus 2 pc met 2 users enzo) (allemaal eigen username en password?)
het is dan toch mogelijk om te meten?
Je verbinding valt dus niet weg door overmatig gebruik van je burenquote:Op dinsdag 12 september 2006 22:18 schreef marnixds het volgende:
[..]
Aangezien het MAC adres geprogrammeerd
staat ergens weet-ik-veel-waar.
Niet meer, het ding is ongeveer een jaar op de markt maar het eerste half jaar was het ding onbruikbaar, gelukkig brengt Linksys firmware upgrades uit.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |