als het goed is heb je alle carnales auto's in je garage gekregen na het uitschakelen ervan.quote:Op woensdag 13 september 2006 16:00 schreef Guerra het volgende:
Vandaag ff alle Chop Shop missies gedaan, moet alleen nog de Compton en La Fuerza. De Compton schijnt overal een beetje voor te komen maar ik ben hem nog niet tegengekomen, en waar vind je La Fuerza? Ik weet dat het een Los Carnales auto is, maar die heb ik al uitgeroeid en als ik bv. Snatch met Los Carnales doe, krijg ik geen La Fuerza maar die andere auto's van hun. Iemand tips?
Bijna alle Saints rijden erin, dus gewoon gegapt van een gangmember. Ik heb de verhaallijn wel uitgespeeld, dus volgens mij rijden ze er dan pas in.quote:Op woensdag 13 september 2006 16:03 schreef Zijpie het volgende:
[..]
bij mij reed hij gewoon rond.. niet eens een los carnales mannetje erin.. dus je kan hem ook gewoon tegenkomen..
waar heb jij de Bulldog gevonden?
grappig, ik kwam de bulldog bij toeval tegen. hierna kwam ik ze inderdaad overal plotseling tegen met mijn gangmaatjes erin.quote:Op woensdag 13 september 2006 16:14 schreef Guerra het volgende:
[..]
Bijna alle Saints rijden erin, dus gewoon gegapt van een gangmember. Ik heb de verhaallijn wel uitgespeeld, dus volgens mij rijden ze er dan pas in.
En de La Fuerza staat niet in m'n garage...
Probeer te onthouden waar ze staan. Het zijn er maar 4 en je hoef alleen de oranje tonnen ernaast te raken. De eerste keer zie je er 1 beneden op de grond en 1 er naast op de dak staan. Deze 2 moet je meteen uitschakelen zodra je ze ziet. De gang auto die achter je zit kan je gewoon negeren. Bij de eerste ramp staat er ook 1. In de verte kan je hem al zien en ook meteen uitschakelen door op de tonnen te schieten. Dan blijft er nog 1 laatste over (weet niet meer waar) en die kan je ook uitschaken door te onthouden waar hij staat en zo snel mogelijk op de tonnen te richten.quote:Op woensdag 13 september 2006 16:07 schreef Mystikvm het volgende:
Die laatste missie van Los Carnales is echt verneukt...Ik zie die lui met die launchers niet eens staan...Ik heb geteld hoe vaak ik hem reeds heb gedaan omdat ik weet dat het lang zou gaan duren (en omdat ik weet dat ik absoluut superslecht ben in videogames) en de teller staat op 32....En nog kom ik maar net dat vliegveld op voordat ik opgeblazen word....
Precies wat hij zegt!quote:Op woensdag 13 september 2006 16:47 schreef Sharkdoggie het volgende:
[..]
Probeer te onthouden waar ze staan. Het zijn er maar 4 en je hoef alleen de oranje tonnen ernaast te raken. De eerste keer zie je er 1 beneden op de grond en 1 er naast op de dak staan. Deze 2 moet je meteen uitschakelen zodra je ze ziet. De gang auto die achter je zit kan je gewoon negeren. Bij de eerste ramp staat er ook 1. In de verte kan je hem al zien en ook meteen uitschakelen door op de tonnen te schieten. Dan blijft er nog 1 laatste over (weet niet meer waar) en die kan je ook uitschaken door te onthouden waar hij staat en zo snel mogelijk op de tonnen te richten.
Zei het al in een eerdere post, bij de laatste stuk wanneer het vliegtuig opstijgt kan je beter raketten gebruiken (wel goed mikken en alleen schieten als je zeker ben dat het raak zal zijn) .
Dat kan niet, want in het eerste instantie rij jij met DEX vanuit de CHURCH naar de MISSIE plaats, dan ruil je zogenaamd van plaats en wordt jij de passagier...quote:Op woensdag 13 september 2006 17:59 schreef Erwtensoep het volgende:
ik heb die missie nog niet gespeeld, maar is het niet handiger om met een sniper te werken?
Ik heb het ook eerst 20x gedaanquote:Op woensdag 13 september 2006 18:11 schreef Guerra het volgende:
De laatste staat overigens op de grote loods helemaal aan de rechterkant, ook naast een paar tonnen. Zodra je weet waar ze staan is het niet meer zo moeilijk. Auto's kun je eigenlijk gewoon negeren, en daarna met een RPG het vliegtuig opblazen. Mij lukte het na vier keer geloof ik.
Heb je tips voor de eindmissie met die vrachtwagen (wheelers ofzo)? Dat vind ik pas een kut missie.quote:Op woensdag 13 september 2006 19:13 schreef MMaRsu het volgende:
Echt zo grappig dat iedereen moeite heeft met die missie, ik heb hem in 1x gehaald zonder ooit op die gastjes te schieten. Ik heb me gewoon geconcentreerd op dat vliegtuig, heb niet eens gelet op die mannetjes
Ja, ik vergeet steeds die namen.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:09 schreef MMaRsu het volgende:
De eindmissie van de Rollerz?
Yup. Steeds die auto's op die vrachtwagenaanhanger opblazen, terwijl je achterna wordt gezeten door gangauto's en steeds net als je die vrachtwagen bijna kapot heb knal ik tegen een uit de raam gegooide bom.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:13 schreef MMaRsu het volgende:
Hehe. Nee geen idee, moest je die vrachtwagen kapot maken ofzo? Gewoon knallen en beuken
.
We weten het..met nederlanders en dan met 3/4 mensen is het niet erg, ook met co-op niet...Maar ze zijn gelukkig bezig met een patchquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |