Dat is de plek voor de reeksen in GC.quote:Op maandag 11 september 2006 18:11 schreef Catbert het volgende:
Waarom is dit topic naar onder verplaatst?
Ik had nog 70% inkt.... en heb al dat gele weg gewerkt in de F. Tevens heb ik uit de F verwijderd wat leek op een drol ofzo uit het witte deel, en ik heb de "JAAP" uit de "JAAP STAM" (was dat Tong80?) verwijderd, en toen was mijn inkt op.....quote:Op maandag 11 september 2006 18:11 schreef Cyaa het volgende:
Er staat een mooi geel rondje op de F, en ik heb geen inkt meer.
Dat was ik. Nu is m'n inkt op.quote:Op maandag 11 september 2006 18:36 schreef _Xbox_Master_ het volgende:
Iemand is de O aan het repareren aan de onderkant maar er word direct weer oranje overheen gekladderd
Hij is veel te breed en je moet je ogen eens gaan fixen of de kleurentool gebruiken want die kleur blauw ziet er echt niet uitquote:Op maandag 11 september 2006 20:16 schreef yosander het volgende:
Ik heb de hele punt van de '!' weer opnieuw gemaakt.
Nou, als je gewoon er 100% op inzoomt dan zie je gewoon blauw, en die kleurtool werkt bij mij niet want dan krijg ik alleen grijs.quote:Op maandag 11 september 2006 20:20 schreef -jos- het volgende:
[..]
Hij is veel te breed en je moet je ogen eens gaan fixen of de kleurentool gebruiken want die kleur blauw ziet er echt niet uit
Als jij nu al gaat letten op de kleurenquote:Op maandag 11 september 2006 20:20 schreef -jos- het volgende:
[..]
Hij is veel te breed en je moet je ogen eens gaan fixen of de kleurentool gebruiken want die kleur blauw ziet er echt niet uit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |