Hoezo? Sensilube is toch geur- en smaakloos?quote:Op zaterdag 9 september 2006 04:41 schreef remlof het volgende:
[..]
olijfolie is wat spannender
en beter te verdragen in de mond
ja maar ik heb toch liever olijfolie in m'n mond dan een speciaal gefrabiceerd lubricantquote:Op zaterdag 9 september 2006 04:42 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Hoezo? Sensilube is toch geur- en smaakloos?
Zegt je vriendin dat ook altijd?quote:Op zaterdag 9 september 2006 04:44 schreef remlof het volgende:
[..]
ja maar ik heb toch liever olijfolie in m'n mond dan een speciaal gefrabiceerd lubricant
da's gewoon olijfolie die voor 4x zo duur verkocht wordtquote:Op zaterdag 9 september 2006 04:45 schreef sig000 het volgende:
Ik klooide altijd met van die massage olie.![]()
Dan heb jij nog nooit goede olijfolie gekocht.quote:Op zaterdag 9 september 2006 04:48 schreef remlof het volgende:
[..]
da's gewoon olijfolie die voor 4x zo duur verkocht wordt
ja met olijfolie neemt ze em zo in de mond, met lubricant heeft ze toch liever dat ik em eerst even was (=vervelende interruptie)quote:Op zaterdag 9 september 2006 04:47 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Zegt je vriendin dat ook altijd?
...sorry, die kon ik niet laten liggen...
Dan kan 't met Slaolie ook.quote:Op zaterdag 9 september 2006 04:57 schreef remlof het volgende:
uiteraard wordt er achteraf grondig gedoucht, en zij doet dat kennelijk ook grondig genoeg want ik heb er nooit iets van gemerkt
Ja, dat kan natuurlijk ook. Of zonnebloemolie. Maar bij ons zal dat niet gaan vrees ik. Als ik weer eens een liter of 90 olie heb gehaald, zit dat meestal binnen het half uur in een paar grote jerrycans, vermengd met petroleum.quote:
Je hebt 't nu over de auto?quote:Op zaterdag 9 september 2006 05:13 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Ja, dat kan natuurlijk ook. Of zonnebloemolie. Maar bij ons zal dat niet gaan vrees ik. Als ik weer eens een liter of 90 olie heb gehaald, zit dat meestal binnen het half uur in een paar grote jerrycans, vermengd met petroleum.
En op Sensilube zal m'n auto niet lopen. Bovendien is Sensilube te duur per literDan kan ik er net zo goed dieselolie ingooien.
Ja. Dat is wat ik met slaolie doe. In m'n tank en dan maar rijden. TS heeft z'n antwoord al, dus kan die mededeling van mij er wel bij.quote:
Dat het een natuurproduct is betekent niet dat het geen kwaad kan. Slangengif en sambal zijn ook natuurproducten (of bestaan eruit) en die smeer ik toch echt niet op me snikkel.quote:Op zaterdag 9 september 2006 04:29 schreef cripplecrow het volgende:
nee, is een natuurprodukt dus kan geen kwaad. alleen niet met condoom gebruiken die kunnen niet tegen olie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |