Dat zijn ook voor mij de 2 beste films van het jaar.quote:Op maandag 12 februari 2007 00:17 schreef Asskicker14 het volgende:
Mijn winnaars van vanavond Pan's Labyrinth en United 93
Bron ANPquote:Oscars rechtstreeks op Nederlandse televisie
AMSTERDAM (ANP) - De uitreiking van de Oscars is in de nacht van zondag 25 op maandag 26 februari rechtstreeks te volgen op Film1, ook voor niet-abonnees. Alle digitale kabel- en satellietkijkers kunnen de show volgen. Dit ter ere van het eenjarig bestaan van de filmzender, aldus Film1 maandag.
De uitzending van de 79ste editie van de Academy Awards, zoals de filmprijzen officieel heten, begint met een vooruitblik van filmkenner René Mioch. Vanaf 02.00 uur is de aankomst van de genomineerden en gasten te zien. Van 02.30 tot 05.00 uur presenteert actrice Ellen DeGeneres de uitreiking. In de pauzes en na afloop geven Mioch en een aantal Nederlandse sterren in Hollywood commentaar.
quote:Uitreiking van de Oscars 26 februari live en exclusief op Film1
- gratis te zien voor twee miljoen digitale kabel- en satellietkijkers -
In de nacht van zondag 25 op maandag 26 februari doet Film1 exclusief en live verslag van de 79ste editie van de Academy Awards. De uitzending begint met René Mioch die in Hollywood met Nederlandse sterren vooruitblikt. Vanaf 2.00 uur is de aankomst van de genomineerden en gasten in The Red Carpet Show. Aansluitend, van 2.30 tot 5.00 uur, presenteert Ellen DeGeneres de uitreiking van de Oscars in het Kodak Theater. In de breaks en na afloop geven René Mioch en zijn gasten commentaar.
Bij de hoofdrolspelers is Forest Whitaker favoriet. Hij neemt het op tegen Leonardo DiCaprio, Ryan Gosling, Peter O'Toole en Will Smith. Bij de hoofdrolspeelsters heeft BAFTA-winnares Helen Mirren concurrentie van Penélope Cruz, Judi Dench, Meryl Streep en Kate Winslet. Bij de regisseurs gaat het tussen Clint Eastwood, Stephen Frears, Paul Greengrass, Alejandro González Iñárritu en Martin Scorsese. En de Academy Award voor beste film gaat naar Babel, The Departed, Letters from Iwo Jima, Little Miss Sunshine of The Queen.
Wie de 31 prestigieuze Oscars krijgen uitgereikt is in de nacht van 25 op 26 februari live te volgen op Film1. Niet alleen voor abonnees van Nederlands belangrijkste digitale filmzender, maar voor alle digitale kabel- en satellietkijkers. Omdat Film1 een jaar bestaat, is de filmzender voor hen gratis te ontvangen. Als opmaat naar de uitreiking van de 79ste Academy Awards zendt Film1 in februari vele films uit die vorig jaar nominaties en prijzen kregen. Een kleine greep: Crash, The Constant Gardener, King Kong, March of the Penguins, Paradise Now, Tsotsi en Walk the Line.
Is ook via satteliet te bekijken, en als je dat ook niet hebt, heb je geen recht om te zeuren.quote:
Dat is ook precies wat ze doen. Maar dan heb je nog digitale tv nodig, want Film1 is alleen maar digitaal te krijgen.quote:Op maandag 12 februari 2007 18:38 schreef SunChaser het volgende:
Ze kunnen bij film1 toch gewoon dat kanaal ongecodeerd opengooien
Hoeren zijn tquote:Op maandag 12 februari 2007 19:02 schreef Mike het volgende:
want Film1 is alleen maar digitaal te krijgen.
Het is zelfs gratis, dat digitale tv (althans, hier bij Casema). Je gaat pas extra betalen als je extra zenders wil hebben.quote:Op maandag 12 februari 2007 19:39 schreef Hapertje het volgende:
Of wees niet zo zuinig en betaal 8,95 per maand! Misshien kan je wel een proefabonnementje eruit krijgen!
quote:Geachte heer Ritzen,
Hartelijk dank voor uw e-mail.
Film1 en Sport1 worden in de periode van 16-02 tot en met 26-02 gratis uitgezonden door de provider @Home. Helaas zult u dus geen gebruik kunnen maken van deze actie. Het is een initiatief van @Home en Tele2 staat hier buiten.
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Tele2
Voor meer informatie over onze diensten en antwoord op veelgestelde vragen kunt u ook terecht op onze online klantenservice op www.tele2.nl/klantenservice
Heeft u naar aanleiding van deze mail toch nog vragen?
Onze Klantenservice is per e-mail 24 uur per dag bereikbaar via het contactformulier op www.tele2.nl/contactformulier en telefonisch 7 dagen per week van 8:00-22:00 uur op 0900-2411602.
Neequote:
[size=80]quote:
dat hebben z'n ouders gedaan denk ikquote:Op woensdag 14 februari 2007 21:17 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
[size=80][/size]
Waarom heb je dan ook voor Tele2 gekozen?![]()
quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:23 schreef pascalheister het volgende:
[..]
dat hebben z'n ouders gedaan denk ik![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |