quote:Op donderdag 7 september 2006 13:55 schreef wunderbaum het volgende:
Geslachtsverandering wordt opeens niet meer vergoed?
moeder overleden weekje in ziekenhuis gelegen, neurochirurg ziekenwagen transport enz enz enz ¤15.000quote:
Duidelijk genoeg, geen fijn berichtquote:Op donderdag 7 september 2006 15:34 schreef TwyLight het volgende:
[..]
moeder overleden weekje in ziekenhuis gelegen, neurochirurg ziekenwagen transport enz enz enz ¤15.000
Gecondoleerd. Maar was zij dan niet verzekerd op dat moment? Hoe kan het dat je dan moet betalen? Zit zelf ook bij Agis...mijn rekening van 3300 euro (operatie pink) werd wel vergoed.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:34 schreef TwyLight het volgende:
[..]
moeder overleden weekje in ziekenhuis gelegen, neurochirurg ziekenwagen transport enz enz enz ¤15.000
jawel ze was altijd al bij agis ik weet ook niet precies hoe het allemaal zit mjaquote:Op donderdag 7 september 2006 15:44 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Gecondoleerd. Maar was zij dan niet verzekerd op dat moment? Hoe kan het dat je dan moet betalen? Zit zelf ook bij Agis...mijn rekening van 3300 euro (operatie pink) werd wel vergoed.
Misschien heeft Agis geen contract met het ziekenhuis waar de operatie plaatsvond. Dat schijnt ook nog uit te maken.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:45 schreef TwyLight het volgende:
[..]
jawel ze was altijd al bij agis ik weet ook niet precies hoe het allemaal zit mja
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |