quote:Op donderdag 7 september 2006 15:19 schreef Robar het volgende:
Ik was een van die personen die tot en met het WK vierkant achter Marco stond.
Maar ook ik moet nu toch echt concluderen dat hij zijn eigen principes belangrijker vindt dan de prestaties van het Nederlands elftal. Tot aan het WK, kon ik me er in vinden, omdat hij een goed elftal op papier neer kon zetten, een elftal waarin je spelers als Davids en Seedorf niet hoeft te missen.
Nu hij van Bommel en van Nistelrooy de deur heeft gewezen en spelers als Jansen opstelt is het voor mij ook over met het vertrouwen.
En hoe langer ik er ook over nadenk, hoe gekker ik het vind.
Spelers die bij absolute topclubs spelen zitten thuis en een speler van Vitesse staat in de basis?!?!?
Ik denk dan ook dat het niet lang duurt voordat van Basten een speler als Buis laat debuteren in het Nederlands elftal.
Nee zelfs ik ben hem nu zat als bondscoach en dat zegt heel wat, ik heb een stevige discussie hierover gehad met Montana, maar ik moet hem nu toch echt gelijk gaan geven. Van Basten is het spoor bijster en zal dit Nederlands Elftal niet goed laten voetballen.
En ik vind het een schande dat "supporters" een Nederlands elftal speler uitfluiten.
Wat een stelletje imbecielen in dat Philipsstadion!
Hij speelde niet goed, maar je valt je eigen spelers nooit en te nimmer af tijdens de wedstrijd.
Ook al heb je geen SCC, bijna alle voetbalwedstrijden zijn via internet te volgen. Maar jij vraagt je dus af of je als SCC-houder gratis toegang hebt tot de wedstrijden die Tele 2 uitzendt? Want dat weet ik niet, nog nooit iets over gehoord eigenlijk.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:41 schreef jimjim1983 het volgende:
weet iemand nou of je de thuiswedstrijden van Ajax ook via internet kunt bekijken als je een seizoenskaart hebt?
ja je kan de uitwedstrijden gratis bekijken via tele2 (op internet), ik vraag me dus af of dat stiekem ook kan met de thuiswedstrijdenquote:Op donderdag 7 september 2006 15:44 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ook al heb je geen SCC, bijna alle voetbalwedstrijden zijn via internet te volgen. Maar jij vraagt je dus af of je als SCC-houder gratis toegang hebt tot de wedstrijden die Tele 2 uitzendt? Want dat weet ik niet, nog nooit iets over gehoord eigenlijk.
mmmquote:Op donderdag 7 september 2006 15:46 schreef BliksemSchigt het volgende:
Via Ajax TV oid.
Volgens mij kan je er wel mee kijken inderdaad.
Serieus? Als SCC-houder kan ik de uitwedstrijden van Ajax volgen via Tele 2, op internet? Nooit van gehoord, heb je meer informatie? Of een link ofzo?quote:Op donderdag 7 september 2006 15:46 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
ja je kan de uitwedstrijden gratis bekijken via tele2 (op internet), ik vraag me dus af of dat stiekem ook kan met de thuiswedstrijden
nee heb ik niet. mn huisgenoot heeft een seizoenskaart en die kwam daarmee, zal m nog wel vragen als ie er weer is.quote:Op donderdag 7 september 2006 15:56 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Serieus? Als SCC-houder kan ik de uitwedstrijden van Ajax volgen via Tele 2, op internet? Nooit van gehoord, heb je meer informatie? Of een link ofzo?
Idd, Oranjequote:Op donderdag 7 september 2006 15:48 schreef S-Two het volgende:
Op naar zondag, weg met dat interlandvoetbal.
Litmanenquote:Op donderdag 7 september 2006 13:11 schreef StarGazer het volgende:
http://video.google.com/videoplay?docid=-9008626345484209638&q=jari+litmanen
Jammer van de matige kwaliteit, maar kippenvel
Jari
Dat iemand het niet goed doet bij een land hoeft niet te zeggen dat het geen goeie clubcoach is.. zie bijvoorbeeld Louisquote:Op donderdag 7 september 2006 17:01 schreef Black-Death het volgende:
Na enkele dagen zonder internet ben ik er weer
En Van Basten hoeft van mij niet hoofdcoach te worden van Ajax 1.
Wtf, dat wil ik ook weten danquote:Op donderdag 7 september 2006 15:58 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
nee heb ik niet. mn huisgenoot heeft een seizoenskaart en die kwam daarmee, zal m nog wel vragen als ie er weer is.
Lol, je kon 4 kaarten per seizoenskaart halen johquote:Op donderdag 7 september 2006 15:19 schreef tha_dark het volgende:
Gister vroeg een collega of ik mee wilde naar Ajax-IK Start, vak 410, want die groep heeft allemaal een seizoenskaart op 410 en 1 iemand die kon die avond niet.
Laten we het risico maar niet nemen he.quote:Op donderdag 7 september 2006 17:10 schreef denthemen het volgende:
[..]
Dat iemand het niet goed doet bij een land hoeft niet te zeggen dat het geen goeie clubcoach is.. zie bijvoorbeeld Louis
quote:Van Gaal haalt uit naar Ronald Koeman
Donderdag 7 september, door Bakelsevv, Soccercity, 16.05u GMT+01.00, soccercity
Ronald Koeman is mede schuldig aan het feit dat Ajax de afgelopen seizoenen weinig transfergeld heeft kunnen incasseren, dat maakt de huidige coach van AZ - Louis van Gaal (foto) - duidelijk in het weekblad Voetbal International.
"Toen ik technisch directeur was bij Ajax konden we bijna niemand verkopen. Enkel Zlatan Ibrahimovic, dit terwijl hier bij AZ goede bedragen zijn binnengekomen met de verkoop van een aantal spelers. Dat heeft te maken met de manier waarop er is gevoetbald," aldus de hoofdtrainer over zijn huidige collega, Koeman is op dit moment hoofdcoach bij PSV.
Tijdens het dienstverband van Koeman en Van Gaal lagen de twee ook regelmatig overhoop. Oud-bondscoach Van Gaal besloot destijds dat opstappen uit Amsterdam Arena toen de beste oplossing was.
quote:Op donderdag 7 september 2006 12:15 schreef egoTRON het volgende:
Uit de oude doos:
Afscheid Blind en Litmanen
met: Hugo 'Drukken die bal!" Walker
Maar als je je aanmeld op ajax.nl als seizoenkaarthouder voor Ajax TV, krijg je geen mail terug... ze houden ons weer aan het lijntjequote:Op donderdag 7 september 2006 15:56 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Serieus? Als SCC-houder kan ik de uitwedstrijden van Ajax volgen via Tele 2, op internet? Nooit van gehoord, heb je meer informatie? Of een link ofzo?
Ligt het aan mij of loopt het geluid wat achter op de beelden?quote:Op donderdag 7 september 2006 12:15 schreef egoTRON het volgende:
Uit de oude doos:
Afscheid Blind en Litmanen
met: Hugo 'Drukken die bal!" Walker
Een beetje wel jaquote:Op donderdag 7 september 2006 18:23 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Ligt het aan mij of loopt het geluid wat achter op de beelden?
Bestond het programma toen ook al? Had er voor gister nooit van gehoord!quote:Op donderdag 7 september 2006 18:35 schreef koningdavid het volgende:
Het klinkt misschien bizar, maar Entertainment Live was wel de eerste met het nieuws dat Ten Cate de nieuwe coach van Ajax zou worden en dat hij een contract heeft getekend. Zelfs al een maand voordat Blind ontslagen werd
Coolquote:Op donderdag 7 september 2006 15:19 schreef tha_dark het volgende:
Gister vroeg een collega of ik mee wilde naar Ajax-IK Start, vak 410, want die groep heeft allemaal een seizoenskaart op 410 en 1 iemand die kon die avond niet.
Neuh, is de opvolger van NSe, bestaat al vanaf vorig jaar februari oid.quote:Op donderdag 7 september 2006 19:42 schreef Nashje het volgende:
Entertainment Live.. heette dat eerst niet NSE.
Ow oke.quote:Op donderdag 7 september 2006 19:47 schreef Jasza het volgende:
[..]
Neuh, is de opvolger van NSe, bestaat al vanaf vorig jaar februari oid.
Over 2 jaar kunnen we hem mooi overnemen (Sankoh dus).quote:Sankoh tot 2010 en Fledderus tot 2009 bij Groningen
GRONINGEN, 7 september 2006 20:31 - FC Groningen heeft de contracten van twee spelers verlengd, te weten Gibril Sankoh en Mark-Jan Fledderus. Sankoh, de centrale verdediger uit Sierra Leone, tekende een vierjarige verbintenis en Fledderus bereikte overeenstemming voor de komende drie seizoenen.
Een en ander betekent dat Sankoh (23) als hij zijn contract uitdient tot medio 2010 in de Euroborg speelt. Zijn eveneens 23-jarige teamgenoot staat tot medio 2009 bij Groningen onder contract.
Verder helemaal gelijk, maar aan de toekomst (Van Basten = Ajax' toekomst) denken is niet verkeerdquote:Op donderdag 7 september 2006 20:56 schreef toma het volgende:
Ik vind Ten Cate het goed doen. En dat mag ook gezegd worden. Vaak wordt er pas iets over de kwaliteiten van een trainer gezegd in negatieve zin. Ik weet zeker dat we dit seizoen Ajax weer op z'n Ajax's Ajax' zien voetballen.
Ik vind dat er wat teveel vertrouwen is in Henk Ten Cate. Ik mag de beste man best, maar ik vind het onbegrijpelijk dat er na het drama van Kopenhagen Part Deux en bijbehorend aanhangsel NAC uit zo weinig kritiek is.quote:Op donderdag 7 september 2006 20:56 schreef toma het volgende:
Ik vind Ten Cate het goed doen. En dat mag ook gezegd worden. Vaak wordt er pas iets over de kwaliteiten van een trainer gezegd in negatieve zin. Ik weet zeker dat we dit seizoen Ajax weer op z'n Ajax's zien voetballen.
Ik heb de wedstrijd tegen NAC live op tv gezien en ik vond ze vrij aardig spelen. Niet zo goed als tegen RKC maar dat verwacht je ook niet als je toch een flinke tik krijgt na Kopenhagen. De thuis wedstrijd tegen Kopenhagen was één groot samenhangsel van ongeluk voor het zelfde geld was het 3-0 voor Ajax geweest.quote:Op donderdag 7 september 2006 21:07 schreef twi het volgende:
[..]
Ik vind dat er wat teveel vertrouwen is in Henk Ten Cate. Ik mag de beste man best, maar ik vind het onbegrijpelijk dat er na het drama van Kopenhagen Part Deux en bijbehorend aanhangsel NAC uit zo weinig kritiek is.
tjah wat kan je dan.. het enige wat ajax nu helpt is een stabiele situatie waar we op kan voort bouwen.. ontslaan van trainers helpt dus niksquote:Op donderdag 7 september 2006 21:07 schreef twi het volgende:
[..]
Ik vind dat er wat teveel vertrouwen is in Henk Ten Cate. Ik mag de beste man best, maar ik vind het onbegrijpelijk dat er na het drama van Kopenhagen Part Deux en bijbehorend aanhangsel NAC uit zo weinig kritiek is.
Klote gevoel ..quote:Op donderdag 7 september 2006 13:56 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
Mijn complimenten aan de maker van dit filmpje. De kwaliteit is af en toe wat minder maar die goals, vooral in een Ajax-shirt, is werkelijk waar fantastisch om te zien!
Pure kwaliteit en dat mis ik bij dit huidige Ajax af en toe.
Jari
![]()
Hij hoeft van mij ook niet direct weg, maar enige kritiek is wel op z'n plaats. Het krampachtige "hier is niks mis" vind ik een beetje eng worden. Ik heb hier geen enkele negatieve klank gehoord over de coach, en alles is aan het ongeluk opgehangen. Dat vind ik wel erg makkelijk.quote:Op donderdag 7 september 2006 21:10 schreef toma het volgende:
[..]
Ik heb de wedstrijd tegen NAC live op tv gezien en ik vond ze vrij aardig spelen. Niet zo goed als tegen RKC maar dat verwacht je ook niet als je toch een flinke tik krijgt na Kopenhagen. De thuis wedstrijd tegen Kopenhagen was één groot samenhangsel van ongeluk voor het zelfde geld was het 3-0 voor Ajax geweest.
Inderdaad al na een wedstrijd of 4 vond ik het een dramaquote:Op donderdag 7 september 2006 15:29 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
![]()
Voor het WK was ik één van de honderd of zelfs duizend mensen die kritisch was wat betreft het functioneren van Marco van Basten, maar (gelukkig) worden het er steeds meer. Join the club!
![]()
Ik begrijp je, maar Henk straalt echt iets uit. Dat klinkt natuurlijk heel wazig, maar voor mij is Henk meer 'Ajax' dan de trainer Danny Blind bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 7 september 2006 21:07 schreef twi het volgende:
[..]
Ik vind dat er wat teveel vertrouwen is in Henk Ten Cate. Ik mag de beste man best, maar ik vind het onbegrijpelijk dat er na het drama van Kopenhagen Part Deux en bijbehorend aanhangsel NAC uit zo weinig kritiek is.
Waarschijnlijk interpeteer jij de wedstrijd van NAC toch anders dan ik. Ik had eigelijk verwacht dat ze het nog zwaarder zouden krijgen. Een 8-1 nederlaag in de eerste competitie wedstrijd tegen AZ zegt niet veel. En dat wil niet zeggen dat ik geen kritiek heb op Ten Cate. Ik vind het namelijk slecht dat hij na afloop van de wedstrijd in Kopenhagen zei dat ie niet had verwacht dat Kopenhagen zo goed zou zijn. Dan heb je ergens toch niet goed opgelet. Verder is t een goeie coach.quote:Op donderdag 7 september 2006 21:15 schreef twi het volgende:
[..]
Hij hoeft van mij ook niet direct weg, maar enige kritiek is wel op z'n plaats. Het krampachtige "hier is niks mis" vind ik een beetje eng worden. Ik heb hier geen enkele negatieve klank gehoord over de coach, en alles is aan het ongeluk opgehangen. Dat vind ik wel erg makkelijk.
NAC uit was niet best, heb het ook live op TV gezien.
Helemaal met je eens. Behalve dat Henk meer 'Ajax' is dan Blind. Ten Cate is een betere coach als Blind. Maar als er een aantal spelers zijn van de afgelopen 15 jaar die je aan de club Ajax zou moeten verbinden dan hoort Blind daar toch zeker bij. (samen met waarschijnlijk Rijkaard en Litmanen) maar dat vind ik danquote:Op donderdag 7 september 2006 21:17 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ik begrijp je, maar Henk straalt echt iets uit. Dat klinkt natuurlijk heel wazig, maar voor mij is Henk meer 'Ajax' dan de trainer Danny Blind bijvoorbeeld.
Henk wil Ajax weer de oude uitstraling terug geven. Henk is trots op de club Ajax en is er echt mee bezig zijn team dat ook uit te laten stralen. Ook de manier waarop Henk met bijv. Babel en Maduro omgaat vind ik echt klasse![]()
Bovendien heeft hij talloze keren bewezen dat hij een team attractief kan laten voetballen. Ik heb echt vertrouwen in Henk.
Klopt, maar daarom zei ik ook specifiek: "de trainer Danny blind".quote:Op donderdag 7 september 2006 21:24 schreef toma het volgende:
[..]
Helemaal met je eens. Behalve dat Henk meer 'Ajax' is dan Blind. Ten Cate is een betere coach als Blind. Maar als er een aantal spelers zijn van de afgelopen 15 jaar die je aan de club Ajax zou moeten verbinden dan hoort Blind daar toch zeker bij. (samen met waarschijnlijk Rijkaard en Litmanen) maar dat vind ik dan
dan zeg ik niksquote:Op donderdag 7 september 2006 21:25 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Klopt, maar daarom zei ik ook specifiek: "de trainer Danny blind".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |