Wat hij zegt!quote:
quote:
yupsquote:
quote:Op woensdag 6 september 2006 19:54 schreef pea4fun het volgende:
Ook even aan het druppen geweest...viel nog niet mee, de kraan in dit nieuwe huis wil niet eens druppelen
drup
[afbeelding]
drup drup drup
[afbeelding]
Ik zal nog wel eens wat proberenquote:Op woensdag 6 september 2006 19:57 schreef Puckzzz het volgende:
[..]dat probleem had ik ook, mén het duurde minstens 5 minuten voordat ik de kraan aan het druppelen had stomme moderne kranen
![]()
ik vind de tweede het mooist omdat die wat scherper is
kan jij ook hoor, genoeg licht, geduld en weten hoequote:Op woensdag 6 september 2006 20:37 schreef crossover het volgende:
Vet![]()
Dat jullie dat kunnen met een camera (en kraan), snap er niks van
wow die is echt superquote:
Welke sluitertijd is nu beter?quote:Op woensdag 6 september 2006 19:40 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
yups
het basis principe is heel erg simpel, je hebt alleen erg veel geduld nodig ( wat ik normaal gesproken niet heb) en een grote geheugenkaart
want zo'n foto knip je niet in 1 shot.
het beste is om de foto met flits te nemen, daardoor kan je ook je sluitertijd een heel eind inkorten en zo dus het moment bevriezen.
nog eentje uit dezelfde serie:
[afbeelding]
de kleuren zijn overigens gewoon een oranje bak en een gele spaarpot in die bak
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |