Nou Microsoft heeft ons serieus genomen en Nintendo lijkt dat ook toen. Conclusie-> Boycot Sony, Sony gaat strategie aanpassen, of ze verliezen de derde wereldmarkt.quote:Op woensdag 6 september 2006 20:37 schreef SToRM81 het volgende:
Net alsof Europa in het verleden door andere console-fabrikanten wel serieus genomen werd![]()
Europa is altijd al op de laatste plaats gekomen
goeie objectieve mening, persoonlijk denk ik daar anders over....maar goed, dat is dan weer een subjectieve mening.quote:Op woensdag 6 september 2006 20:47 schreef portable het volgende:
Kijk naar "Resistance Fall of man" een launchtitel op de PS3 owned al de hele launch van de xbox360!
Een robot in de 2e wereldoorlogquote:Op woensdag 6 september 2006 21:09 schreef portable het volgende:
Resistance: Fall of Man
[afbeelding]
Ik weet niet in welke Sony krant je dat gelezen hebt, maar beide consoles zijn qua prestaties zeer aan elkaar gewaagd. En de PS3 vind ik persoonlijk het design van een soort grill hebbenquote:Op woensdag 6 september 2006 20:08 schreef Gstyles het volgende:
Alleen al voor het design zou ik wachten op de PS3! Hij ziet er gewoon prachtig uit! Verder wat ik gelezen heb is de engine in deze console twee keer zo krachtig als die van de Xbox! De spellen gaan waarschijnlijk voorzich spreken! Dat deden ze immers ook al bij de PS2! Mijn keuze is alvas gemaakt! Ik wacht liever op de PS3 dan dat ik me moet verknochten op een microsoft machine!![]()
Ik bemoei me liever niet met dit soort discussies, maar ook ik heb een PS2 met echt enorm veel games. Ik heb er drie versleten en zonder morren nieuwe gekocht, zo dol was ik op dat apparaat.quote:Op woensdag 6 september 2006 23:35 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ik weet niet in welke Sony krant je dat gelezen hebt, maar beide consoles zijn qua prestaties zeer aan elkaar gewaagd. En de PS3 vind ik persoonlijk het design van een soort grill hebben
Maar als jij nog een ruim half jaar wilt wachten, prima tochAls je maar weet dat die 'Microsoft machine' helemaal zo slecht nog niet is. Ik ben zelf overgestapt van PS2 naar Xbox 360 dus een fanboy kun je me niet noemen, meer iemand die zn ogen geopend heeft en niet alleen maar naar het merkje Playstation kijkt. En vreemd genoeg (of niet natuurlijk) hoor je dit verhaal van heel veel mensen die een Playstation bezaten en nu overgegaan zijn naar de Xbox.
Jij kan oordelen over een console die nog niet eens uit isquote:Op woensdag 6 september 2006 23:54 schreef devv05 het volgende:
maar ik ben in ieder geval wel in de positie om over beide consoles prima te kunnen oordelen.
Playstation vs. Xbox clownquote:Op donderdag 7 september 2006 00:01 schreef disjfa het volgende:
[..]
Jij kan oordelen over een console die nog niet eens uit isDas knap.
Hij vergelijkt een 360 met een ps2. Tsjoh mn 360 is mooien en kan meer. Dus hij is beter dan een ps2. Dat is meer appels met peren vergelijken.quote:Op donderdag 7 september 2006 00:03 schreef devv05 het volgende:
[..]
Playstation vs. Xbox clownMaar er zijn inderdaad wel al genoeg feiten om over te kunnen oordelen, daar heb je gelijk in.
Nee, die vergelijking maakt degeen waar jij het mee eens bentquote:Op donderdag 7 september 2006 00:22 schreef devv05 het volgende:
Die vergelijking maak ik helemaal niet. Als jij mn posts niet lees kan ik er ook weinig aan doen.
Het gaat inderdaad om plezier, wat devv05 zegt. Natuurlijk is de 360 het beste van het beste, het is immers alleenheerser tot November (dan gaat het een omgekeerde wereld zijn).quote:Op donderdag 7 september 2006 00:11 schreef disjfa het volgende:
[..]
Hij vergelijkt een 360 met een ps2. Tsjoh mn 360 is mooien en kan meer. Dus hij is beter dan een ps2. Dat is meer appels met peren vergelijken.
Maar goed dat is imho de algemene mening die ik hier vaak tegenkom. "De 360 is uit en de ps3 nog niet dus koop ik maar een 360 omdat ik toch wat moet kopen". Als je daarmee tevreden bent moet je dat vooral doen.
Ik koop zelf dan ook geen consoles ¤250,- + dus ik zal er niet over vallen. Maar ik vind het wel grappig om te zien
he pssst, de xbox heeft mooiere spellen dan de PS2, dus waar heb je het over...en face it, de PS3 komt 1,5 jaar later als de 360, dus dan mag die ook wel krachtiger zijn. Ik bedoel, stel dat ie "iets" mooier is als de 360, dan vind ik het gewoon belachelijk dat ze daar 1,5 jaar langer nodig voor hadden.quote:Op woensdag 6 september 2006 20:08 schreef Gstyles het volgende:
Alleen al voor het design zou ik wachten op de PS3! Hij ziet er gewoon prachtig uit! Verder wat ik gelezen heb is de engine in deze console twee keer zo krachtig als die van de Xbox! De spellen gaan waarschijnlijk voorzich spreken! Dat deden ze immers ook al bij de PS2! Mijn keuze is alvas gemaakt! Ik wacht liever op de PS3 dan dat ik me moet verknochten op een microsoft machine!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |