FOK!forum / Klaagbaak / Metafysisch gelul en ander filosofische gezeik van...
Spelkaartjes87dinsdag 5 september 2006 @ 21:51
DOCENTEN aanhoren

Bah, wat heb ik een hekel aan docenten die niet in staat zijn om niet gekleurd les te geven.

In de zesde klas heb ik nu een docent voor geschiedenis die constant religie, monarchie, socialisme en de mensheid loopt af te zeiken. Leuk, ik ben het helemaal met hem eens, maar ik vind het onacceptabel dat bij elke zin dat hij zegt zijn eigen opinie laat doorschemeren.

Vandaag moest ik een uur lang gezeik van hem aanhoren waarom hij een taoist/boeddhist is . Bah, 50 minuten lang gezeik aanhoren over het zijn, niet zijn en existentie. En oh wee, als je als een beetje kritiek levert op zijn gekleurde inhoud en metafysische gezwam word je mond gelijk dichtgesnoerd of probeert hij je voor lul te zetten in de klas door jouw reactie als onzin af te schilderen. Wat een motherfucker .

Gisteren ook... Bij het vak Nederlands ging mijn docent even ''filosofisch'' doen over taal . Dertig minuten gelul aanhoren over eigenlijk niets. En weer toen ik mijn mond opende om kritiek te leveren op zijn inhoud werd ik weer afgekapt door hem, omdat hij zelf duidelijk doorhad dat hij eigenlijk onzin lulde , maar ach, de klas luisterde maar half naar zijn gezeik of had niet door dat het onzin was.

Mijn klacht is dat veel docenten niet tegen kritiek kunnen, en al helemaal niet van een allochtone leerling . Verder heb ik een bloedhekel aan docenten die hun leerlingen bewust proberen te manipuleren met hun idealen. Bah . Verschrikkelijke tirannen zijn het die hun macht misbruiken over je, als je wat kritiek levert op hun manier van lesgeven
ratbearddinsdag 5 september 2006 @ 22:11
schrijf er een boek over
Spelkaartjes87dinsdag 5 september 2006 @ 22:21
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 22:11 schreef ratbeard het volgende:
schrijf er een boek over
Bedankt voor je reactie, ik begon me al eenzaam te voelen op FOK!.
Koenholiodinsdag 5 september 2006 @ 22:33
Ik had een lerares Nederlands die 80 paar schoenen had.
En ze vertelde dan altijd graag waarom ze dat zo leuk vond.
NeoTribalistdinsdag 5 september 2006 @ 22:36
Toffe docent
Noshdinsdag 5 september 2006 @ 22:46
Hadden wij ook, op de havo.
Ten tijde van Fortuyn, leraren geschiedenis die hem gewoon openlijk voor 'staatsgevaarlijk' en 'geestelijk gestoord' verklaarden.
Nou hadden ze ook vrij spel, omdat het weerwoord van de gemiddelde klasgenoot niet verder ging dan een 'JAH MAAR NEDURLAND IS GEWOON VOL EN VOL IS VOL ZEGT PIMMIE', maar toch.
Belachelijk.
Zeurberusdinsdag 5 september 2006 @ 22:52
Ik heb er nu een die juist NERGENS zijn mening over uit.

Hele aardige vent verder, maar het is ZO irritant als hij nergens een standpunt over inneemt.

Hij draait overal omheen en probeert politiek correcte antwoorden te geven zodat iedereen tevreden blijft.

Het verbaasde mij ook niets toen hij zei dat hij 5 jaar lang in de gemeenteraad zat

Een paar voorbeelden:

'Wat is volgens jullie een cultuur en waarom?'

Er werden diverse antwoorden gegeven en meneer liep ze allemaal even na. Toen wij als klas vroegen wat zijn visie was op de term cultuur kreeg je vaag gezwever over dat hij probeert niet in hokjes te denken en dat cultuur een vorm van hokjes geest is, je weet dus niet waar een identiteit van iemand begint en wanneer dat overgaat in een cultuur of een subcultuur. Daarom had hij dus niet een mening over het woord cultuur en wat dat volgens hem betekende.

Als je zelf gvd het antwoord niet weet of er geen mening over hebt VRAAG het dan ook niet aan ons.

Het zelfde gold dus voor de termen identiteit, etnische achtergrond en geloof/de waarheid.



[ Bericht 23% gewijzigd door Zeurberus op 05-09-2006 22:58:30 ]
Chriz2kdinsdag 5 september 2006 @ 22:53
Skip gewoon weer de rest van het jaar.
Robinho90dinsdag 5 september 2006 @ 22:56
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 22:53 schreef Chriz2k het volgende:
Skip gewoon weer de rest van het jaar.
jogydinsdag 5 september 2006 @ 22:57
Beetje jammer dat hij zijn eigen leer niet begrijpt.
Spelkaartjes87dinsdag 5 september 2006 @ 23:27
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 22:57 schreef jogy het volgende:
Beetje jammer dat hij zijn eigen leer niet begrijpt.
Juist, ik vind het triest, hij verkracht zo een mooi vak.
Zeurberuswoensdag 6 september 2006 @ 01:44
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 23:27 schreef Ceylon89 het volgende:

[..]

Juist, ik vind het triest, hij verkracht zo een mooi vak.
Het is idd wel vreemd dat hij feiten omzet naar zijn eigen mening, goed of fout (dat mag iedereen zelf bepalen) die dingen zijn wel gebeurd en hebben invloed gehad op hoe wij nu leven.

Daar heb ik dan weer geen last van bij mijn vakken