Erg he?quote:
Nee, maar het concept is toch hetzelfde? De tijd en de dag is misschien anders, maar ik ken het al en vind het dus niet nieuwquote:Op donderdag 7 september 2006 00:43 schreef the_disheaver het volgende:
woestijnruiters was toch niet dagelijks?
Ja dat verbaasde me ook jaquote:Op donderdag 7 september 2006 01:04 schreef tong80 het volgende:
Er is dus een potje bij RTL dat als je iets negatiefs over de omroep of over de bazen zegt je 5000 euro moet batalen.
Daar gaan ze wel snel overheen.
Is absurd.
En seksueel misbruik en homo's en SM en.... wat een geweldig wijf is dat toch.quote:Op donderdag 7 september 2006 00:52 schreef tong80 het volgende:
Catherine heeft SM op de kaart gezaet
Ja die werd zelf elke ochtend wakker naast een stijve.quote:Op donderdag 7 september 2006 01:05 schreef golfer het volgende:
[..]
En seksueel misbruik en homo's en SM en.... wat een geweldig wijf is dat toch.
Al die taboe's doorbreken levert uiteindelijk wel een lintje op van Hare Majesteit.
![]()
Ja ik vond het ook een leuke uitzending.quote:Op woensdag 6 september 2006 23:57 schreef Mike het volgende:
Ik vond het juist wel leuk vanavond...ze waren lekker adrem.
Ik vond Paul ook stukker spontaner als maandag !quote:Op donderdag 7 september 2006 00:00 schreef Nielsch het volgende:
Ik vond het een stuk beter dan maandag. Veel minder stijf, gasten die wat te vertellen hadden en zowel Pauw als Witteman leken een stuk beter in hun element. Ik heb me vermaakt.
Valt best toch wel mee?quote:Op donderdag 7 september 2006 18:25 schreef jorienvdherik het volgende:
Relaxt programmavanavond alleen kut gasten
Ruttequote:Op donderdag 7 september 2006 18:30 schreef golfer het volgende:
[..]
Valt best toch wel mee?
Vanavond: wereldkampioen thaiboksen Soumia Albahaya, bioloog Midas Dekkers en VVD-voorman Mark Rutte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |