Voor je post, zie ook de huisregels en de FAQ's.quote:Op zaterdag 21 december 2002 16:05 schreef Tijn het volgende:
Grofweg is het de bedoeling dat je het hier post als iets je niet geheel bevalt omtrent het modereren van de Digital Corner. Opmerkingen of aanmerkingen dus. Maar ook nieuwe ideeën, complimenten, een FAQ die niet klopt of het wijzen op iets wat niet helemaal goed verloopt. Kortom: alles wat je normaal in FB had gezet over DIG gaat nu hier
Lucille & ik (nu: Slarioux, FredvZ en Godlike02) hopen uiteraard op input van jullie allen, want daar kunnen we iets mee! Maar hou dit topic wel een beetje netjes aub, tis geen slowchat reeks
Alvast bedankt!
Het is lief bedoeld, maar laat je het feedbacken voortaan aan ons over?quote:Op zondag 3 september 2006 23:36 schreef SpeedyRich het volgende:
Topic worden niet gesloten
VOL
Hier verder
Ik zal ze eens ff laten mergen, dat doe ik anders nooit maar het is wel handigquote:Op woensdag 6 september 2006 12:23 schreef prof.bierbekje het volgende:
@Slarioux: ALs je een topic op slot gooit waarvan er al 1 is....waarom plak je deze niet onder de eerste dan?
Nu verdwijnen ze allebei de diepte in...................
het verbaasd me dan dat ze hier mee lezenquote:Op maandag 18 september 2006 00:41 schreef FredvZ het volgende:
Men leest hier überhaupt geen stickytopics...
Verzin een fatsoenlijke topictitel voor je topic! en [DIG] De huisregels. worden met liefde overgeslagen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |