heb je geen andere argumenten?quote:Op zondag 3 september 2006 21:14 schreef Blue Thunder het volgende:
Verkapt zie-mij-eens-meertalig-zijn topic
dat is geen argument hoorquote:Op zondag 3 september 2006 21:17 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
heb je geen andere argumenten?![]()
er zijn nu eenmaal mensen die vinden dat er op de buitenlandse kanalen betere programma's zijn, en ik kan ze met het huidige aanbod op de nederlandse tv geen ongelijk geven.
Eigenlijk een verkapt ik-poep-op-de-Nederlandse-TV-topic, aangezien alleen Talpa, RTL4 en de Publieke Omroep iets zinnigs uitzenden.quote:Op zondag 3 september 2006 21:14 schreef Blue Thunder het volgende:
Verkapt zie-mij-eens-meertalig-zijn topic
dus films kijken kan geen hobby zijn.quote:Op zondag 3 september 2006 21:18 schreef Blue Thunder het volgende:
[..]
dat is geen argument hoor
Zoek een hobby ipv alleen maar tv kijken.
Welk bedrijf levert dat? Aangezien ik het wel heel erg veel vind lijken op de naam wat KPN voor zijn IP TV dienst gebruikt, namelijk Mine.quote:Op zondag 3 september 2006 21:13 schreef Ofyles2 het volgende:
Natuurlijk zal ik proberen MIME aan te schaffen, om deze voor mij onmisbare programma's weer te kunnen bekijken, maar ik weet niet met wat voor gevoel ik het moet bekijken.
MVG, Ofyles2 (huidige ongeluksvogel)
Zondagavond zenden ze 'De Wedstrijden' uit (niet origineel), maar 'Een Tegen 100', 'Miljoenenjacht' en sinds kort ook 'Een Miljoen Wat?' maken deel uit van mijn standaardprogramma.quote:Op zondag 3 september 2006 21:20 schreef Blue Thunder het volgende:
Wat voor iets nuttigs zend talpa dan uit?
En als je dan zo loopt te zeiken over het aanbod, neem dan ff lekker satelliet tv....
Foutje, Mine inderdaad.quote:Op zondag 3 september 2006 21:24 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Welk bedrijf levert dat? Aangezien ik het wel heel erg veel vind lijken op de naam wat KPN voor zijn IP TV dienst gebruikt, namelijk Mine.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |