heeft hem nog? allemaal uitverkocht dus?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:55 schreef MMaRsu het volgende:
Damn geen enkele winkel in Groningen heeft hem nog...![]()
![]()
Woensdag worden games vaak geshipt naar winkels hier in Enschede (meetstal rond 2 uur).. Ik zou zeggen: zoek de routes van de vrachtwagens en je weet wanneer het spel in de winkels ligt.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:55 schreef MMaRsu het volgende:
Damn geen enkele winkel in Groningen heeft hem nog...![]()
![]()
ik heb er hier in de buurt ook 4 op maximaal 15 minuten met het OV. Hoewel ik niet weet of die ene smoezelige zaak in Deventer nog open is.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 14:23 schreef BMH het volgende:
Hebben jullie daar geen gameshops?Alleen hier in de buurt zijn er al 4
En nee... Eplaza is geen gameshop.. Dat is gewoon een bart smit zonder barbie's.
Nou...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:13 schreef Scriptkiddie het volgende:
De game ziet er goed uit, al twijfel ik nog wel of ik hem gelijk moet kopen.
Ik hoop echt dat ik er naast zit, maar meestal zijn dit soort spellen zo overhyped en worden ze bestemeld als de "nieuwe" GTA zoals bij True Crime en The Getaway een aantal jaren terug.
Is er al een map beschikbaar van de complete stad?
Daar ben ik wel erg nieuwschierig naar....
Dat sucktquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:25 schreef Wessiej het volgende:
Oh noes, hoor net dat ik hem pas donderdag binnen krijg [afbeelding]
Zeg even als die in zwolle is en waar.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 06:26 schreef MMaRsu het volgende:
Zo hopelijk dat ik hem vandaag ERGENS kan ophalen. Ik heb iig alle telefoonnummers van winkels hier in Groningen die games verkopen, ik ga ze allemaal afbellen
. En misschien ga ik ook wel wat winkels in Assen bellen, en heel misschien zelfs Zwolle
.
It better be somewhere![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nog een paar nieuwe reviews :
http://videogametalk.com/read.php?ID=458
http://www.msxbox-world.c(...)w/50/Saints-Row.html
http://www.clubskill.com/Game_Reviews/4262/Saints_Row_Review
Ik heb nx in Zwolle gebeld. Als ze hem in Groningen al niet hebben...quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 15:36 schreef Ipho het volgende:
[..]
Zeg even als die in zwolle is en waar.
Koop je toch een 360quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 16:12 schreef VrijeVal het volgende:
Komt dit spel ook op de PC uit?
edit: ik zie het al staan in de OP, xbox 360 exclusive.. jammer..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |