Wacht maar tot morgen...quote:Op woensdag 30 augustus 2006 14:32 schreef Blubberzwijn het volgende:
fitnessen na maandenlang nix doen is pijnlijk
ZO erg is het hier toch niet...?quote:Beilein na één week alweer weg bij Landstede
29 Aug 2006
Patrick Beilein, de nieuwe Amerikaanse speler die Landstede Basketbal komend seizoen moest versterken, heeft per direct het team verlaten.
Na een verblijf van een week in Zwolle is de 23-jarige basketballer alweer uit Nederland vertrokken. De Amerikaan heeft aangegeven om 'persoonlijke redenen' niet bij Landstede te kunnen blijven. De club betreurt het vertrek, maar legt zich neer bij de beslissing. Patrick Beilein zou bij het Zwolse team op de 'guardpositie' gaan spelen. Zijn specialiteit is 'driepuntschieten'. De speler had zijn sporen de afgelopen jaren verdient in het team van de 'West Virginia University'.
quote:Op woensdag 30 augustus 2006 14:46 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Wacht maar tot morgen...Wat doe je jezelf aan??!
Wil je tips? Ik heb dan wel ook een blubberbuik, amar ik kan je wel wat tips gevenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:01 schreef Blubberzwijn het volgende:
[..]
mijn blubberbuik wegwerken
Net weer een lekker ebuitenlandse jongen, damnnnn, ik ga in t buitenland wonenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 13:53 schreef Stroekie het volgende:
[..]
het loopt volgens mij echt wel storm aan de balie vandaag bij jou![]()
Nederlandse mannen zijn leuker.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:03 schreef BB_Koning het volgende:
Net weer een lekker ebuitenlandse jongen, damnnnn, ik ga in t buitenland wonennederlandse jongens zijn stom
![]()
![]()
![]()
Nee, laat de spanning maar lekker opbouwenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:27 schreef BB_Koning het volgende: Zal ik m vragen of hij gay is? Ik krijg wel zo'n vibe![]()
Verandering van spijs doet etenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:26 schreef BB_Koning het volgende:
Spaans, donker haar, gebruind, schattig accent, bruine bambiogen > bleek, blond haar, rode blosjes, blauwe ogen
Maar het allerbeste zijn de jongens die lijken op Shayan![]()
lok hem naar een stil leeg kantoor/kamertje dan kom je d'r vast snel achterquote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:27 schreef BB_Koning het volgende:
Er werkt hier een jongetje, hij is zo'n bankier voor rijke mensen en hij is zooooo'n schatje. Ik groet m altijd en net groette ik ook weer en hij dacht dat ik knikte als in 'kom eens hier' ipv als in 'hoi', hij kwam naar me toe, hihihihiZal ik m vragen of hij gay is? Ik krijg wel zo'n vibe
![]()
ben zelf een ontzettende twijfelkont, maar als ik iemand anders kan helpen door hem het laatste zetje in de rug te geven dan kan ik dat niet nalatenquote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:39 schreef Waxxer het volgende:
Nounounounou, wat een fantasie toch weer...Je bent wel heeelll erg vanneeehhh d'r op he?
Dat soort extra's kosten ook weer tijd en geld.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 16:25 schreef wonderer het volgende:
Yep. Extra's gekeken ook, erg leuk, vooral de bloopers.
Laurie blijft dus met een Amerikaans accent praten, ook al rollen de camera's niet. Erg apart, maar wel leuk om ons vermoeden bevestigd te zien.
Verder zijn de extra's wel wat mager. Allemaal stukjes van 5 minuten. Beetje jammer. Had wel graag een full length docu willen zien of zo. House Brits horen praten (in de interviews) is trouwens ook wel erg vreemd![]()
Hugh Laurie?quote:Op woensdag 30 augustus 2006 16:34 schreef BB_Koning het volgende:
Hij heeft ook nog eens een lekek rklein kontje![]()
Maar het is wel de toegevoegde waarde van DVDs... de afleveringen op mijn PC hebben een uitstekende kwaliteit, daar heb ik geen DVD voor nodigquote:Op woensdag 30 augustus 2006 16:39 schreef NathaN het volgende:
[..]
Dat soort extra's kosten ook weer tijd en geld.
Ik moet nog een maandje wachten tot ik mijn boxje in huis heb. Eerst moet Lost uitkomen voor ze het verzenden.
mallerdquote:
waarom denk je dat hij gay is? hoe ziet hij eruit?quote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:27 schreef BB_Koning het volgende:
Er werkt hier een jongetje, hij is zo'n bankier voor rijke mensen en hij is zooooo'n schatje. Ik groet m altijd en net groette ik ook weer en hij dacht dat ik knikte als in 'kom eens hier' ipv als in 'hoi', hij kwam naar me toe, hihihihiZal ik m vragen of hij gay is? Ik krijg wel zo'n vibe
![]()
Slank, halflang, donker haar, beetje grote ogen, beetje Indo, 175m-180mquote:Op woensdag 30 augustus 2006 17:04 schreef ajuu het volgende:
[..]
waarom denk je dat hij gay is? hoe ziet hij eruit?![]()
![]()
![]()
ja indo doet het altijd goed voor een gay vibe. weet neit waarom. bij indo jongens heb ik dat al snel. misschien omdat ze niet erg macho zijn. niet zoals surinaamse mannen of turken.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 17:08 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Slank, halflang, donker haar, beetje grote ogen, beetje Indo, 175m-180m![]()
Tja, hoe krijg je die gay vibe? Zal t gaan om de blik in de ogen, de houding, het lachje, ik weet t niet
Ieuw.quote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:26 schreef BB_Koning het volgende:
Spaans, donker haar, gebruind, schattig accent, bruine bambiogen > bleek, blond haar, rode blosjes, blauwe ogen
Maar het allerbeste zijn de jongens die lijken op Shayan![]()
Pas je wel op? Want als zo'n enorme hetero als jij suggereert dat ie homo is kan ie wel eens schrikken en het allemaal ontkennen!quote:Op woensdag 30 augustus 2006 17:08 schreef BB_Koning het volgende:
[..]
Slank, halflang, donker haar, beetje grote ogen, beetje Indo, 175m-180m![]()
Tja, hoe krijg je die gay vibe? Zal t gaan om de blik in de ogen, de houding, het lachje, ik weet t niet
Twee dagen over één topic.quote:Op maandag 28 augustus 2006 18:58 schreef Vlarp het volgende:
Vervolg op: [HOMO] #1775 - Back on track!
De H staat hier! (hier kun je je icoon in de H ook laten aanpassen)
Ben je nieuw hier? Neem dan even de tijd om je voor te stellen, da's wel zo leuk voor de mensen die hier al posten. Wellicht is dit lijstje een leuk hulpmiddel?
Reminder: als je de 300ste (laatste) post doet, dan moet je ook een nieuw topic openen!
Hij stond best leukquote:Op woensdag 30 augustus 2006 21:27 schreef TehRockstar het volgende:
zijn je boobies wel groot genoeg?
Jij loopt erbij als een groteske 12-jarige.quote:
Dat komt doordat ik klein ben, kut puberquote:Op woensdag 30 augustus 2006 21:43 schreef TehRockstar het volgende:
[..]
Jij loopt erbij als een groteske 12-jarige.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |