ga nog eens een stapje verder en stop al die tijdschiften bij elkaar in de Waxmapquote:Op maandag 28 augustus 2006 22:03 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Waxxer: sex, artists, eehhh... sex and anything YOU like
Zoiets?
De Vlarpbode!
Of Wonderair, over emigreren, of Boem = Yost, over de verkeerstheorie, of Waar Ben Jij Geweemzt, over hulpverlening in het buitenland, of Blubberzweef over luchtballonnen en alles wat daarbij hoort, of Angazine, een filosofisch tijdschrift over knusse avonden met olijven en rose maar ook over films en dergelijke....
Mja... maar voordat ik dan dus kortgezegd een plan heb bedacht.... dan had ik in de tussentijd allang af kunnen studeren...Dus eerst maar dit nieuwe uitzendproject volgen en de planning die ik heb gemaakt qua school even naleven. Dan even cashen en dan bedenk ik wel een tijdschrift.
![]()
(Ja, ik verveel me weer)
Idd. Maria Callasquote:Op maandag 28 augustus 2006 20:39 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
niets slechts over Maria Callas!!!
![]()
ja zo'n een diva krijgen we nooit meerquote:Op maandag 28 augustus 2006 23:29 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Idd. Maria Callas
DE diva!
Nu, maar er is nog meer dan genoeg zangtalent hoorquote:Op maandag 28 augustus 2006 23:42 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ja zo'n een diva krijgen we nooit meer![]()
quote:Op maandag 28 augustus 2006 23:29 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Idd. Maria Callas
DE diva!
Nou dit talent gaat beginnen aan zijn schoonheidsslaapje hoorquote:Op maandag 28 augustus 2006 23:47 schreef vanitasvanitatumetomniava het volgende:
[..]
Nu, maar er is nog meer dan genoeg zangtalent hoor
Alleen het tweede stuk (zaten in de auto). Hugh Laurie was hilarischquote:Op maandag 28 augustus 2006 22:44 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Wondie? Emmy's gezien?
ik kan aan sweet charity dutch cast 2006 komenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 00:56 schreef wonderer het volgende:
[..]
Alleen het tweede stuk (zaten in de auto). Hugh Laurie was hilarisch
Wist trouwens niet dat Charles Dance in een nieuwe serie speelde, dus meteen maar even gedownload
DVD of CD?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 01:25 schreef TheaterMaMa het volgende:
[..]
ik kan aan sweet charity dutch cast 2006 komen![]()
ik hoef het niet zo, maar voor jou wil ik hem wel appart houden
tenzij het niet zo hoeft voor jou
Inderdaad is het heel vreemd om zo vroeg op de ochtend mensen van de nachtploeg tegen te komenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 08:31 schreef davidov het volgende:
Het schijnt dat ik een baantje heb
Afgezien van dat loopt nogsteeds alles in het honderd![]()
![]()
![]()
Naja, honderd is wel een mooi getal, natuurlijk.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 08:31 schreef davidov het volgende:
Het schijnt dat ik een baantje heb
Afgezien van dat loopt nogsteeds alles in het honderd![]()
![]()
![]()
In absolute termen, of ten opzichte van normaal?quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 10:26 schreef Sunjammer het volgende:
Zo. En hoe saai is het hier?
Humour me. Doe allebei eens.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 10:34 schreef NathaN het volgende:
[..]
In absolute termen, of ten opzichte van normaal?
net zo saai als andere dagenquote:Op dinsdag 29 augustus 2006 10:26 schreef Sunjammer het volgende:
Zo. En hoe saai is het hier?
Neh, da's te saai.quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 10:36 schreef Sunjammer het volgende:
Humour me. Doe allebei eens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |