HAHAHAHAAHquote:Op zondag 27 augustus 2006 23:19 schreef brood_korst het volgende:
* Kleed zich uit en neemt foetus houding aan *
Leuk nieuws kijken, danquote:Op maandag 28 augustus 2006 00:44 schreef Xenwolfie het volgende:
Moet je eens op de 24 uurs nieuwszenderts kijken. Altijd als een verslagsgever wat aan het vertellen is schreeuwt dat wijf er weer door. Nooit eens laten uitpraten.
Barend en Van Dorp waren toch van de buis geflikkerd?quote:Op zondag 27 augustus 2006 23:16 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Dan zit je een programma (tv of radio) met een interessant onderwerp te bekijken/ luisteren en dan zit die irritante presentator /presentatrice er constant door heen te lullen en niet-relevante vragen te stellen.
Ik bedoel: dan stellen ze een vraag en nog voor de beste man/vrouw de zin heeft kunnen afmaken geven, stellen ze gelijk een tweede vraag.![]()
Als het antwoord ze niet boeit waarom nodigen ze die persoon dan uit.
Of mensen die doorelkaar heen praten. Op een gegeven moment wordt het een wie het hardst schreeuwt heeft gewonnen wedstrijd.![]()
De tv / radio is dan ook snel uit.
Wehehe ja dat is altijd wel relax ja. Die laat mensen zonder dat ze het zelf willen meer vertellen dan ze los willen latenquote:Op maandag 28 augustus 2006 01:49 schreef heiden6 het volgende:
Zeer storend.
Doe mij dan maar het andere uiterste, de stijl van Frans Bromet.
Dat is wel megatoevallig want die zit ik ook net te luisterenquote:Op maandag 28 augustus 2006 01:54 schreef Lkw het volgende:
Sonja Barend is ermee gekapt gelukkig, die was een en al erdoorheen praten met onzinnigheden. En dan nog met duizend uhhh's ook.
Bromet is fantastisch! Lijzig, ongrijpbaar en afwachtend. Mensen vertellen dan idd soms meer dan ze willen.
@ Nembrionic: Madrugada! Heb op dit moment toevallig 'Majesty' (Live) op staan!
Jij ook!quote:Op maandag 28 augustus 2006 02:01 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Dat is wel megatoevallig want die zit ik ook net te luisteren
Live at Tralfamadore![]()
Het ging niet perse alleen over dat programma, maar eigenlijk over programma's in het algemeen.quote:Op maandag 28 augustus 2006 01:45 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Barend en Van Dorp waren toch van de buis geflikkerd?
Het was dan ook een grapjequote:Op maandag 28 augustus 2006 14:39 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Het ging niet perse alleen over dat programma, maar eigenlijk over programma's in het algemeen.
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |