Deed ik ook wel eens bij mijn ex vriendin. Bloemetje voor de moeder mee, sex met de dochter die avondquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 02:03 schreef rubstar het volgende:
ik vind Hilde teveel moeite doen om leuk te zijn.. zo "grappig" is ze thuis nooit denk ik
E10 probeert nu via de moeder de dochter te scoren
Dus mensen gaan verschrikkelijke kreten nalullen omdat ze niet onder willen doen voor elkaar?quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 02:01 schreef ThaSandman het volgende:
[..]
Ik hoor mijn hele leven al racistische opmerkingen om me heen. Ik weet zeker dat die opmerkingen mekaar voeden en dat de mensen die ze uitspreken niet onder willen doen voor de ander.
ik zie der in de keuken zitten.. stream 1 en 2..quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 02:00 schreef Stereotomy het volgende:
Stomme vraag, maar is Marciaal naar bed toe?
Dat zie je heel goedquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 02:05 schreef -Myrt- het volgende:
jeroen moet uitdat bad en dan gebuerd er misschien ng iets tussen hilde en marcel... niet dat we dat willlen zien maar toch...
Ja zo gaat dat toch in de maatschappij. Als de een A zegt zegt de ander ook A. Als een paar moslims een paar gebouwen opblazen zijn meteen alle moslims slecht. Dat is best wel erg ja, maar wat doen we eraan?quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 02:04 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dus mensen gaan verschrikkelijke kreten nalullen omdat ze niet onder willen doen voor elkaar?
Misschien is dat wel nog erger
ik niet hoor ,zij doet toch raar heb je als dochter/zoon verder niks mee te makenquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 02:05 schreef BorTheWolf het volgende:
edit
Ik niet eigenlijk. Lekkere vrije moederquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 02:05 schreef BorTheWolf het volgende:
Ik zou me rot schamen met zo een moeder eerlijk waar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |