Nee dat is niet verplicht.. ze moeten op elke hoek 1 iemand hebben maar dit doen ze voor de zekerheidquote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:04 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Is dat vasthouden niet verplicht dan
Hoe zwaar is die koffer nu echt? dat kun je toch makkelijk met zijn vieren aan
Pas maar op, straks gaan de zusjes het doen.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:04 schreef LekkerSimpel het volgende:
Marlies begint zich aan Hilde te ergeren?!?!?!??!?
Dat zal wel een hele grote blunder zijnquote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:07 schreef KlootMajoor het volgende:
* KlootMajoor kijkt omhoog, vouwt de handen in 1 en bidt tot onze lieve heer:
" Genadig Wezen, zorg ervoor dat 1 van de handsvaten gemonteerd op de door uw kleur gekleurde stuk zeil zal afbreken ende scheuren op het moment dat de koffer en al haar gewicht erop valt "
Net als in Begië waar het systeem ook faalde. De haak die los moest springen werkte niet goed en de plunjezak bleef halverwege hangen.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:08 schreef Papabear het volgende:
[..]
Dat zal wel een hele grote blunder zijn![]()
De pest is juist dat je niet weet wanneer die koffer valt. En dat wordt nu juist een leuk moment (als het meezit)quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:09 schreef CobusNet het volgende:
Hier ga ik de rest van de dag niet mer naar kijken....het is al drie uur het zelfde....
Das een andere versie van het welbekende "wishful thinking"quote:
Ja dat heb ik dus ook.. haha ..quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:11 schreef Papabear het volgende:
[..]
De pest is juist dat je niet weet wanneer die koffer valt. En dat wordt nu juist een leuk moment (als het meezit)
Dus daarom blijf ik het maar gewoon volgen.
Juist wel... de hele week moeten ze daar staan.. dan moeten ze toch een andere taktiek nemen (ipv 8 mensen laten tillen)quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:11 schreef Debbus het volgende:
Ik mag toch hopen dat het geen weekopdracht is!?!?
Ze geilen gewoon op elkaar.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:11 schreef easy-going het volgende:
Waarom houden ze elkaar zo vast?![]()
Dat is toch verspilling van energie?
ohhhh is dat hetquote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:11 schreef KlootMajoor het volgende:
[..]
Das een andere versie van het welbekende "wishful thinking"
namelijk: ' wishful saying '
Ik denk toch echt dat dat bij jou zelf ligt. De streams lopen helemaal niet vastquote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:11 schreef JufJoop het volgende:
Jammer dat ik niet live mee kan kijken.. nou staan de streams steeds vast, en straks moet ik oppassen
?? vanmogrne?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 19:13 schreef frankium het volgende:
"nog bedankt voor vanmorgen schat"
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |