+ het moet geen grapje zijn natuurlijkquote:Op zondag 27 augustus 2006 00:32 schreef CherryLips het volgende:
![]()
moet het wel uitverkocht raken natuurlijk
vond ik ook al, deed me een beetje aan u2 ofzo denken.quote:Op zondag 27 augustus 2006 00:38 schreef Bog het volgende:
beetje kutclip die van starlight eigenlijk...
jammer ook dat ze starlight als single hebben gekozen
van mij hadden ze motp mogen doen!
helaas alweer voorbijquote:Op zondag 27 augustus 2006 01:22 schreef the_disheaver het volgende:
En nog meer muse op bbc2
FFUCKKKKKquote:
weet je wel wat dat kostquote:Op zondag 27 augustus 2006 01:35 schreef Bog het volgende:
ik moest ze op lowlands ook al missen omdat mijn bankrekening zoiets had van: "jaa eeh, sorry maareh, ben gekke gerritje niet"
papa, mag ik een tijdmachine hebben? ah toeeeeh
Er was nog meer op 3, daar is de hele show uitgezonden. Was erg goed, leek veel op Lowlands, dus dat belooft wat voor Den Bosch.quote:Op zondag 27 augustus 2006 01:22 schreef the_disheaver het volgende:
En nog meer muse op bbc2
maar 3 komt niet binnen via de kabelquote:Op zondag 27 augustus 2006 10:58 schreef Breuls het volgende:
[..]
Er was nog meer op 3, daar is de hele show uitgezonden. Was erg goed, leek veel op Lowlands, dus dat belooft wat voor Den Bosch.
quote:Op zondag 27 augustus 2006 10:58 schreef Breuls het volgende:
[..]
Er was nog meer op 3, daar is de hele show uitgezonden. Was erg goed, leek veel op Lowlands, dus dat belooft wat voor Den Bosch.
Sowwie Ququote:
Hier in het topic waren we aan het panieken dat het snel uitverkocht zou zijn, maar dat viel dus wel mee geloof ikquote:Op zondag 27 augustus 2006 19:36 schreef CybPraetorian het volgende:
ligt het aan mij, of ik krijg het idee dat het concert niet helemaal is uitverkocht??
toch morgen nog ff langs het postkantoor ??!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |