Stage en vakantiewerk enzo...quote:
Bij jou misschien! Ik heb nog vakantie en genoeg klasgenoten zijn op dit moment nog bezig met hun stage. Ook waarschijnlijk een reden waarom TS niet om de haverklap hier kan reagerenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 11:10 schreef BocaDillo het volgende:
[..]
Vakantie is voorbij.... Stage is ook voorbij...
Je collega zit hier ook!quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 11:32 schreef ondeugend het volgende:
Stel je voor dat je zuurstof binnenkrijgt zeg.
Nee de zon schijnt niet. Het waait en het is bewolkt. Plus dat dit een ongeisoleerd hok is met een plat dak. Zodra de zon schijnt is het een sauna. Zodra de zon weg is het stervenskoud.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 11:31 schreef foksuk1981 het volgende:Frisse lucht
Alle ramen op graag. de zon schijnt toch?
Euh... groet hem/haar van me.quote:
Compromis: Airco aan, ramen dichtquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 11:52 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Nee de zon schijnt niet. Het waait en het is bewolkt. Plus dat dit een ongeisoleerd hok is met een plat dak. Zodra de zon schijnt is het een sauna. Zodra de zon weg is het stervenskoud.
Ik heb nu een compromis dat er 2 ramen dicht mogen van de 3. Maar diegene waar ik recht voor zit blijft open.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |