LekkerSimpel | maandag 21 augustus 2006 @ 17:47 |
Er is een discussie, en die zal er de hele BB zijn. Wat er besteedt kan worden. Denk jij dat ze allemaal verwend zijn en denken dat ze in het huis beter kunnen leven dan dat ze thuis doen? Of willen ze overbodige luxe. Met welk budget kan jij MINIMAAL rondkomen per week? | |
LekkerSimpel | maandag 21 augustus 2006 @ 17:51 |
Ik trap wel af: Ik zit in de WSNP. Dus heb maar 50 euro per week. MAXIMAAL, vaak kom ik er niet aan. Met 20 euro kan ik ook gezond en goed eten. Ok, ik rook. Maar daar heeft Tanja mij een truucje voor geleerd. het "Tanjaneren". Het is niet te roken, maar beter iets dan niets. Maar zeiken dat je van 50 euro niet kan eten/drinken/roken... en dan ook je tandpasta/wasmiddel/schoonmaakmiddelen niet kan kopen.... Daarom had ik me ook opgegeven bij BB. Ik kan wel op 2 plakjes brood met pindakaas per dag... (wel gebakken uitje bij graag...) | |
flugeltje | maandag 21 augustus 2006 @ 17:57 |
Mijn man en ik doen samen met onze drie katten en hond voor ongeveer 80 euro in de week boodschappen. En dan kijken we niet naar prijzen en we kopen bij de Albert Heijn. Er zitten genoeg luxe dingen tussen. We kopen onze aardappels geschild en er zitten diverse 'lekkere' dingen tussen. Voor mij komt er dan nog 15 euro bij voor m'n rokertje. Totaal dus 95 euro. Daar gaat ongeveer 10 euro vanaf voor de beestjes. Blijft er 85 euro over. 42,50 per persoon dus. En dan kijken wij dus écht niet naar duur/goedkoop voedsel. Als ik er wél op zou gaan letten zouden we daar denk ik nog wel een euro of 15 p/p op kunnen bezuinigen en kom ik uit op 27,50 p/p. Het kan uiteraard met minder, maar ik geloof dat de bewoners 30 euro hebben dus dat moet makkelijk te doen zijn. | |
Gert | maandag 21 augustus 2006 @ 18:06 |
Ik kan met heel weinig rondlkomen, zo heeft de studententijd me geleerd. Van wat statiegeldflessen kun je al een warme maaltijd kopen. Iedereen kan met weinig geld rondkomen. Want je gaat niet zomaar dood. Maar leuk is anders. Ik werd altijd pas écht chagrijnig als er zelfs geen geld meer was voor bier van de Aldi. | |
PV | maandag 21 augustus 2006 @ 18:13 |
5 euro per dag is te doen, dus 35 per week. | |
Peter6000 | maandag 21 augustus 2006 @ 18:18 |
quote: ![]() Ik kan met minimaal 20 euro rondkomen, pasta & saus & geraspte kaas & brood met smeerbare knoflookkaas ![]() ![]() Maar meestal flikker ik argeloos vanalles in mijn winkelwagentje. | |
LekkerSimpel | maandag 21 augustus 2006 @ 18:23 |
quote:Tja, vroeger, ![]() Tijdens m'n diensttijd ook weten rond te komen van rantsoen.... En dat bestond niet uit vers brood en pindakaas en uien. Ik kan persoonlijk niet zonder één genotsmiddel. en dat is m'n peuk. De rest zal me aan m'n reet roesten. En voor een paar cent kan je iedere dag gezond eten. | |
Oviedeee | maandag 21 augustus 2006 @ 18:24 |
35 euro kost het me wel per week. Want ja ik eet 4 a 5 keer per dag ![]() | |
LekkerSimpel | maandag 21 augustus 2006 @ 18:24 |
quote:Ik mis verse groente, want zonder kan je niet. Dat gaat je opbreken. | |
Pinball | maandag 21 augustus 2006 @ 18:25 |
quote:Er is altijd geld voor bier van de Aldi. ![]() | |
Peter6000 | maandag 21 augustus 2006 @ 18:27 |
quote:Ja, daar ben ik in een andere topicreeks ook al opgewezen ![]() Maar ik rook niet (niet dat dat compenseert, maar toch) | |
Tinkepink | maandag 21 augustus 2006 @ 18:35 |
Ik doe een keer per week "groot" boodschappen. Kosten tussen de 30 en 40 euro. Daarnaast geef ik nog zo'n 20 euro uit aan vers brood etc. Totaal 50-60 euro voor 4 personen. Pp dus 12 - 15 euro En we leiden geen honger en hebben genoeg lekkere dingen in huis als bergen vers fruit en groente, snoep, vis en chips. Alleen vlees eten we weinig. | |
Bocaj | maandag 21 augustus 2006 @ 18:37 |
Ach je kan het zo duur maken als je maar wil... Je hoeft niet elke dag vlees... Een dag geen groente kan ook... Als er kinderen zijn dan is het natuurlijk een ander verhaal... 30 euro pp/pw lijkt mij voldoende... | |
Bocaj | maandag 21 augustus 2006 @ 18:39 |
Veel studenten leven ook op bruinbrood/pindakaas/sinasappel... | |
Pinball | maandag 21 augustus 2006 @ 18:40 |
quote:Eten jullie wel veel ijeren? Sorry, kon het niet laten. | |
ThaSandman | maandag 21 augustus 2006 @ 18:46 |
ijeren? | |
Gert | maandag 21 augustus 2006 @ 18:47 |
quote: ![]() Het lijkt me in ieder geval uitgesloten dat je weleens zomaar lekker een flesje wijn leegdrinkt, want een goedkope fles wijn is al een dagbudget. En reken jij wasmiddel, deo, tandpasta, scheermesjes, vuilniszakken etc. óók mee bij de "grote boodschappen", of heb je die uitgaven van het bedrag afgetrokken? Luxe vlees of vis: ook uitgesloten. Een lekker biefstukje of een goede moot zalm is al twee dagbudgetten. | |
#ANONIEM | maandag 21 augustus 2006 @ 20:26 |
Wij zitten gemiddeld op zo'n 80 euro p/w voor 2 volwassenen en 2 kinderen (7 en 9 jr). Dat is dus incl. schoonmaakmiddelen e.d. | |
whispers | maandag 21 augustus 2006 @ 20:31 |
quote: quote: quote:Jei bent ook niet echt het scherpste potlood uit de doos, nietwaar? | |
Tinkepink | maandag 21 augustus 2006 @ 21:34 |
Dom typefoutje. En nee, we eten geen eieren. Overigens doen wij alleen boodschappen bij de Duitse Aldi en de Lidll. Misschien dat het daarom goedkoper is. Overigens zijn mijn kinderen 1 en 3, dus die eten ook niet veel ![]() | |
KonnieKipke | maandag 21 augustus 2006 @ 21:38 |
ik denk aan voedsel zo'n 60 euro per week in mn eentje. | |
mamapan | dinsdag 22 augustus 2006 @ 16:49 |
Ik keek laatst naar een programma "Geen cent te makken" Ik schrok daar wel heel erg van mijn eigen boodschappenuitgaven. Die "expert" zei, dat een gezin van 4 personen met ¤40,- per week uit moest kunnen komen. Ik geef zo ongeveer dat bedrag per twee dagen uit ![]() | |
Niffie | dinsdag 22 augustus 2006 @ 19:11 |
Ik kan het met EUR 10 per week doen, maar ik eet dan wel 3-4 keer per week bij m'n ouders en kook zelf bijna nooit (ben ik namelijk niet zo goed in...ben beter in cremeren ![]() | |
Briejtjuh | dinsdag 22 augustus 2006 @ 19:38 |
ik kom rond met niet veel.. omdat me moeder nog alles betaalt. | |
bloempjuh | dinsdag 22 augustus 2006 @ 20:16 |
Ik kon op kamers met 20 euro per week in mijn eentje. Nu ik met vriendje woon gaan we gemiddeld drie keer per week voor 15 euro boodschappen halen en op zaterdag tegen de tien euro op de markt. Maar dat komt door de vakantie. Als ik minder tijd heb (weer naar school enzo) hoop ik op ongeveer 40 uit te komen, als we weer met 1x boodschappen (en 1x markt) moeten doen. Ik werk trouwens bij een bakker: gratis brood en lekkers als 't overblijft en 60% korting bij 'gewoon kopen'. | |
fashionably_late | dinsdag 22 augustus 2006 @ 20:23 |
vroegah kon ik met 19 gúlden een week doorkomen... maar nu? het verschilt per week... 50 euro lijkt me wel wat weinig... geloof ik... Hmmm ik zal er eens op letten... ![]() Maar als je met z'n 15e bent wordt het wel goedkoper per persoon gok ik...qua | |
KonnieKipke | dinsdag 22 augustus 2006 @ 20:24 |
vroeger.... kwam ik van 50 gulden per week rond... Nu nog niet met 70 euroo. | |
Sanne | dinsdag 22 augustus 2006 @ 20:26 |
Ik durf het niet uit te rekenen.... | |
Hertog_Martin | dinsdag 22 augustus 2006 @ 20:27 |
Alleen eten? Dan kan je met 70 per maand wel rondkomen hoor. Voordeelverpakkingen, aanbiedingen en dingen waar je lang mee kan doen voor weinig en geen dure extras en goedkoop drinken of zelfs gewoon kraanwater drinken moet dat kunnen per persoon. Ik geef zelf iets van 120 per maand uit maar dan bestel ik 2 keer pizza a 10 euro per keer en koop ik redelijk duur (eet nu ook veel) dus ze stellen zich gewoon aan | |
Gert | dinsdag 22 augustus 2006 @ 20:31 |
quote:40¤ met z'n viertjes? ![]() Dat gaat er hier per week alleen al aan alcohol doorheen. ![]() | |
itsme | dinsdag 22 augustus 2006 @ 20:38 |
quote:Hey doe eens normaal tegen tinkepink . mafkees ![]() | |
itsme | dinsdag 22 augustus 2006 @ 20:40 |
En ik geef ongeveer 50 euro per week uit. 2 personen en 3 katten. Ik krijg 100 per week dus de rest betaal ik de telefoon rekening en internet en zo van. (en verzendkosten voor boeken niet te vergeten) | |
Scope | dinsdag 22 augustus 2006 @ 22:11 |
Ik denk dat ik ook zo rond 40-50 euro per week uitgeef. Maar evt minder zou ook moeten kunnen, soms schaam ik me kapot van wat ik -ongebruikt- moet weggooien. Efficienter inkopen dus. | |
_Hestia_ | woensdag 23 augustus 2006 @ 00:51 |
Ik kan met 50 euro in de week ook wel rondkomen, doe voor 25 euro in de week boodschappen zo'n beetje, rook niet, ga niet vaak stappen, dus van die andere 25 euro koop ik dan kleren of tijschriften ofzo ![]() | |
Pinball | woensdag 23 augustus 2006 @ 07:14 |
quote:Dat deed ie ook. ![]() ![]() On topic: Ik geef ¤ 60-70 per week uit bij de super. Voor mij alleen, geen huisdieren. En als ik de rest van dit topic lees is dat best veel. ![]() ![]() Overigens weet ik uit ervaring dat ik het ook met véél minder kan. | |
TheThirdMark | woensdag 23 augustus 2006 @ 07:17 |
quote:Easy, voor ¤15 per week heb ik al eens een maand of 3 boodschappen gedaan. Gaat zat. Maar je moet wel donders opletten en groot inkopen.(niet voor 1 pers maken, maar voor meer). | |
itsme | woensdag 23 augustus 2006 @ 20:02 |
quote:Nou we vergeven het je ![]() ![]() | |
The_Joker | vrijdag 25 augustus 2006 @ 16:10 |
quote:Volledig off topic, maar wat is Tanjaneren? | |
Falco | vrijdag 25 augustus 2006 @ 16:23 |
quote:Volgens mij as uit de asbak opnieuw oproken ofzo ![]() | |
Pinball | vrijdag 25 augustus 2006 @ 19:35 |
quote:Zoiets ja, maar dan alleen als je zwanger bent toch? | |
Zeester | zaterdag 26 augustus 2006 @ 02:21 |
Ik geef echt veel meer uit dan de mensen hier, maar daar moet ik wel bijzeggen dat ik alleen woon, met een slecht werkende ijskast (dus na 3 dagen is een stuk kaas niet meer te eten, dus koop je plakjes kaas = duurder). En de Big Brother bewoners hebben weinig anders te doen dan eten/drinken want meer dingen hebben ze niet. Dan is het best lastig hoor, denk ik. | |
zhe-devilll | zaterdag 26 augustus 2006 @ 02:22 |
het liefst 20 euro per dag dan ga ik zonder zorgen en letten op wat ik moet halen shoppen en dan pas voel ik mij lekker free weet je | |
zhe-devilll | zaterdag 26 augustus 2006 @ 02:23 |
oh ja ik eet elke dag warm eten! We zijn met 2 peeps | |
Gia | zaterdag 26 augustus 2006 @ 11:29 |
Voor eten en drinken hier zo'n 120 euro per week, gezin met 2 pubers. En je wil niet weten wat die verstouwen. | |
weetje11 | zaterdag 26 augustus 2006 @ 11:48 |
Ik ben alleen, en bestel 1x per 3 maanden groot (bij een thuisbezorgservice) www.albert.nl Daar laat ik dan bijvoorbeeld 3 keer 1 kilo vlees, (aanbieding), veel blikjes huismerk groente (à 20 cent voor 400 gr.) en bijvoorbeeld frisdrank per krat door bezorgen, en ik ga daarnaast naar de goedkope supermarkt, (voor dagvers eten). Dan betaal ik per maand 20 euro aan de bezorg en 10 euro voor de rest.... Dus al met al ook 30 euro per maand, maar dan wel veel vriezerwerk, geen brood, (want: op werk kantine met 30% korting) en wel veel grootverpakkingen, wc/keukenpapier, wasmiddel, etc [ Bericht 4% gewijzigd door weetje11 op 26-08-2006 11:49:06 (link) ] | |
whispers | zaterdag 26 augustus 2006 @ 13:03 |
quote: ![]() Ik had het natuurlijk over ThaSandman | |
doemaardrie | zaterdag 26 augustus 2006 @ 13:05 |
Ik heb het voor de aardigheid eens bijgehouden wat ik per week aan eten e.d. uitgeef. En ik ben bang dat ik met minder dan ¤ 100,- per week niet rondkom. ![]() Dat is dat wel incl. drank en roken. | |
pondiki | zaterdag 26 augustus 2006 @ 17:18 |
wij hebben 140 euro per maand om van te eten en dara doen we het ook mee met 2 volwassenen en een kind | |
botkanker_bestrijder | zaterdag 26 augustus 2006 @ 17:22 |
ik denk zo'n 400-500 euro | |
#ANONIEM | zaterdag 26 augustus 2006 @ 18:16 |
MINIMAAL 35 EURO MAXIMAAL 70 EURO PER WEEK [ Bericht 20% gewijzigd door #ANONIEM op 26-08-2006 18:17:05 ] | |
ABBAfan | zaterdag 26 augustus 2006 @ 18:43 |
De AH verdient gemiddeld 45 tot 50 euro per week aan mij. Ik woon alleen en rook niet. Ik pin zoveel mogelijk en voer al die bedragen al jaren lang in in een Excel bestand. Je schrikt je rot wat je aan het eind van het jaar aan boodschappen hebt uitgegeven. Zo stond op 31 december 2005 de eindstand voor kostenpost "Dagelijkse boodschappen" op ¤ 2525,47 ![]() | |
melonovy | zaterdag 26 augustus 2006 @ 22:57 |
Ik moet rondkomen van ¤350,- per maand voor een gezin met 2 kleintjes, waarvan 1 in de luiers. Ik koop hier de dagelijkse boodschappen van, maar ook verzorgingsproducten en cadeautjes. Het lukt me met moeite iedere maand weer rond te komen. |