Eensquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 14:27 schreef Gert het volgende:
[..]
Volgens mij is het vaak juist nogal onschuldig.
Als iemand de zusjes "blonde sletjes" noemt, Tijn "die bruinwerker", Hilde "de zeekoe" en Semih "die terrorist", dan is dat laatste niet ineens racistisch, m.i.
Wat ik ermee wil zeggen, is dat bewoners vaak aangeduid worden met datgene wat ze onderscheidt van de rest, en veelal gebeurt dat niet op niet al te fijnzinnige wijze.
En natuurlijk heb je ook de assholes die écht vinden dat "buitenlanders" minderwaardige mensen zijn, maar die zie je naar mijn mening niet zo veel, tenminste niet in dit subforum.
Hoe dan ook: ik ben tegen te snel mod-ingrijpen in deze. Is ook niet gedaan dus gisteren, prima.
Dus jij vindt dat woorden als 'slet' en 'zeekoe' hier thuishoren omdat het geen KRO forum isquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 15:04 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
EensHoewel er overigens wel door een mod is ingegrepen bij een aantal posts van LS.
Toen ik het vanmiddag over de "zeekoe" had werden er ook allerlei opmerkingen over gemaakt. Ik zie het probleem niet zo, we zijn hier op FOK! en niet op het KRO forum.
Op dit moment blijft het nog even zo staan. Er staan hyperlinks in het bewonerstopic en er hebben ook diverse mensen aangegeven het wel prettig te vinden op deze manier. We willen het dus even aankijken.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:32 schreef Tinkepink het volgende:
Tussen al het gemekker over al dan niet racistische posts en SC, is onderstaande geloof ik een beetje over het hoofd gezien. Dus, ik dacht, kom, ik gooi 't nog eens in de groep![]()
[..]
[..]
[..]
Helemaal mee eens, helaas heeft onze duistere dictatrice inmiddels anders beslist.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:18 schreef fashionably_late het volgende:
Ik pleit zodoende voor het loshalen van de topics zodat ze gewoon bovenaan verschijnen als er in gepost wordt.![]()
![]()
![]()
![]()
Wat vinden anderen?
Dan verschillen wij daarover van mening broeder Gertquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 14:27 schreef Gert het volgende:
Volgens mij is het vaak juist nogal onschuldig.
Heeft niets met invloed te maken. Toen ik het deze week in dit topic vroeg waren de meeste mensen vóór... Nu komen er ineens andere geluiden. Als er dat eentje is maakt dat nog niet zo uit, maar nu zijn het er meer. Vandaar dat ik het achter de schermen gedropt heb zodat we kunnen overleggenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 19:04 schreef fashionably_late het volgende:
ah fijn... ik heb medestanders met invloed...![]()
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 19:07 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Heeft niets met invloed te maken. Toen ik het deze week in dit topic vroeg waren de meeste mensen vóór... Nu komen er ineens andere geluiden. Als dat eendje is maakt dat nog niet zo uit, maar nu zijn het er meer. Vandaar dat ik het achter de schermen gedropt heb zodat we kunnen overleggen
Ik zie alleen nog 2 voetjes bengelenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:06 schreef Jappie het volgende:
[..]
Precies...ik vinnut ook minder dat ik geen invloed blijk te hebben..![]()
Hoezo scan...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:10 schreef scanman01 het volgende:
Mensen die invloed willen, kunnen zich altijd nog aanmelding bij de VVD. Die kunnen wel wat mensen gebruiken nu.
Greet Wilders ookquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:10 schreef scanman01 het volgende:
Mensen die invloed willen, kunnen zich altijd nog aanmelding bij de VVD. Die kunnen wel wat mensen gebruiken nu.
Neuh..., ik vind woorden als slet (hoewel ik dat niet zo snel zou zeggen) en zeekoe hier kunnen omdat het FOK! is, ik lurk hier nu een jaar of 4 en post sinds vorig jaar mee en kan niet anders dan de conclusie trekken dat die woorden hier gewoon algemeen gebruikt worden. Dat zegt inderdaad niet dat ik ze dan ook zou moeten gebruiken, maar zoals ik al zei, een woord als "slet" zal je mij niet zo snel zien schrijven, maar "zeekoe"....ach. Als je de hele dag op FOK! rondneust ga je je vanzelf aanpassen. ik werkte vroeger in de bouw en sprak toen ook een andere taal dan nu ik in het onderwijs werk. Dat is imo net zoiets. Je past je gewoon aan aan de omgeving waar je zit. Als mensen zich er aan storen denk ik dat ze een wat "braver" forum op moeten zoeken.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:19 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dus jij vindt dat woorden als 'slet' en 'zeekoe' hier thuishoren omdat het geen KRO forum is
Ik vind het nogal getuigen van zeer simpel gedrag, maar goed... Zoals ik al zei gaat ik me daar niet meer druk om maken. Als sommigen die behoefte voelen moeten ze dat maar doen. Wat mij betreft zegt het meer over de persoon die het plaatst dan de persoon waar het over gaat.
Staatssecretaris van Sociale Zaken Van Hoof stelt zich niet meer verkiesbaar en vertrekt uit het Haagse politieke leven. Minister Dekker van Volkshuisvestig heeft ook genoeg gehad van haar rol als minister, maar ziet nog wel een soort politieke functie voor haar weggelegd en staatssecretaris Melanie Schultz van Haegen (Verkeer) zal haar jong politiek talent niet meer toonspreiden in Den Haag.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:13 schreef Jappie het volgende:
[..]
Hoezo scan...ik heb het nieuws van vandaag nog niet gevolgd...is er weer iets specifieks gebeurd dan ?
Ah.. nou OK dan heb ik geen medestanders met invloed... maar dus wel medestanders..quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 19:07 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Heeft niets met invloed te maken. Toen ik het deze week in dit topic vroeg waren de meeste mensen vóór... Nu komen er ineens andere geluiden. Als er dat eentje is maakt dat nog niet zo uit, maar nu zijn het er meer. Vandaar dat ik het achter de schermen gedropt heb zodat we kunnen overleggen
Ja Jappie...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:21 schreef Jappie het volgende:
Hmmm...owkee...nu nog even een manier zien te vinden om me binnen te likken....
eerst maar ff oefenen hier op FOK......ow fluhuuuggsss...?[afbeelding]
![]()
Ik moet even iets met je onder 4 ogen bespreken zeg maar....niets belangrijks hoor...het betreft slechts een tiental usertjes en hun manier van postenquote:
Doe maar in het engels dan, verstaat toch niemand hier.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:37 schreef Jappie het volgende:
[..]
Ik moet even iets met je onder 4 ogen bespreken zeg maar....niets belangrijks hoor...het betreft slechts een tiental usertjes en hun manier van posten...........maar eigenlijk gaat het er natuurlijk om dat wij dat saampjes in alle rust en privacy kunnen bespreken...
![]()
Be careful what you wish for.......you might not be able to stand the heat...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:40 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Doe maar in het engels dan, verstaat toch niemand hier.![]()
Joe hef gelijk, lets weet a koppel of dees den. Ei em a bit tijerd of diskussions at de moment...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:49 schreef Jappie het volgende:
[..]
Be careful what you wish for.......you might not be able to stand the heat... [afbeelding]
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:49 schreef Jappie het volgende:
Be careful what you wish for.......you might not be able to stand the heat... [afbeelding]
For good?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 21:27 schreef karn het volgende:
Sodding avatar is gone. Not essentially a bad thing actually....
Ik geloof dat ik me toen niet in de discussie heb gemengd...dus ik ben onschuldig.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 21:41 schreef flugeltje het volgende:
Weet je wat ik nou niet snap?
Het is hier gewoon voorgelegd in het FB topic en toen was iedereen het ermee eens
Het ligt overigens nog achter de schermen, heb TL nog niet gezien, dus er is nog geen overleg geweest.
Dat is jullie geraden,... anders ga ik in stakingquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 21:58 schreef flugeltje het volgende:
Naja, we wachten gewoon op TL. Waarschijnlijk zullen de topics dus ergens morgen wel weer bovenin hangen
Wacht dan ff tot Danny terug is van vakantie...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:07 schreef PC eend het volgende:
[..]
Dat is jullie geraden,... anders ga ik in staking![]()
Helemaal mee eens!quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:18 schreef fashionably_late het volgende:
Even heel iets anders:
Waarom staan de bewonerstopics vast onderaan??
Ik vind dat persoonlijk héél onhandig! En ontoegankelijk bovendien(y)
Ik heb net bijvoorbeeld drie zéér waardevolle entry'sgemaakt in topics aldaar... maar WIE gaat dat zien?? Niemand! Want ze zijn permanent naar beneden gezakt!
Zó zonde!!![]()
Ik pleit zodoende voor het loshalen van de topics zodat ze gewoon bovenaan verschijnen als er in gepost wordt.![]()
![]()
![]()
![]()
Wat vinden anderen?
Oke. Duidelijk.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 21:41 schreef flugeltje het volgende:
Weet je wat ik nou niet snap?
Het is hier gewoon voorgelegd in het FB topic en toen was iedereen het ermee eens
Het ligt overigens nog achter de schermen, heb TL nog niet gezien, dus er is nog geen overleg geweest.
Op één of twee man na idd, heb je gelijk inquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:24 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Oke. Duidelijk.
Ik wist niet dat mijn mening niet ter zake doet. Ik heb was het er namelijk niet mee eens.
Jappie niet.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:26 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Op één of twee man na idd, heb je gelijk in
Maar de meesten gaven aan het een goeie optie te vinden. Zoals gezegd ligt het nu achter de schermen voor overleg.
Deze week was het anders Gert, maar goed. Ik ga naar bed, TL zal morgen wel wijze woorden spreken en dan zal het allemaal vrij vlot geregeld zijn.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:36 schreef Gert het volgende:
[..]
Jappie niet.
Tinkepink niet
FL niet
Karn niet
ik niet
Wie eigenlijk wél?
Hee zjeetje.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:37 schreef zeeuws jongetje het volgende:
nee ik ook niet.
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:39 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Deze week was het anders Gert, maar goed. Ik ga naar bed, TL zal morgen wel wijze woorden spreken en dan zal het allemaal vrij vlot geregeld zijn.
Jappie had er weer es niet goed over nagedachtquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:36 schreef Gert het volgende:
[..]
Jappie niet.
Tinkepink niet
FL niet
Karn niet
ik niet
Wie eigenlijk wél?
Gelukkig maar.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:39 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Deze week was het anders Gert, maar goed. Ik ga naar bed, TL zal morgen wel wijze woorden spreken en dan zal het allemaal vrij vlot geregeld zijn.
En waar was jij ten tijde van deze beleidscrisis oh grote salomo.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:44 schreef PC eend het volgende:
[..]
Jappie had er weer es niet goed over nagedacht![]()
Ik zat nog ff na te denkenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:47 schreef Jappie het volgende:
[..]
En waar was jij ten tijde van deze beleidscrisis oh grote salomo.![]()
OK. ff serieus dan.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 22:44 schreef teamlead het volgende:
[..]
ja hoi
De wijze woorden bewaar ik ff tot morgen.. voor nu alleen de vraag: is het dan echt zo lastig om naar beneden te scrollen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |