FOK!forum / Klaagbaak / Egoïstische mensen.
ZomerDagDromerzaterdag 19 augustus 2006 @ 22:37
Omdat ik helaas kamp met een handicap, ben ik niet in staat om zelfstandig een vervoersmiddel te besturen. Ik heb al sinds mijn geboorte last van suikerziekte en Intertrigo, dat er voor zorgt dat ik pijnlijke en jeukende plekken heb over mijn hele lichaam. Daarnaast heb ik zeer regelmatig last van spasmen en epileptische aanvallen. Dit zorgt er voor dat ik me voornamelijk opsluit in mijn eigen huis, uit angst dat een aanval me treft op een plek waar veel mensen zijn. Hier weten mijn ouders goed wat te doen, ergens anders zou het alleen maar aanleiding zijn voor veel paniek. Als ik reis dan doe ik dat met het openbaar vervoer, en negen van de tien keer ben ik daar ook zeer tevreden over. Maar niet vandaag.

Ik zat in de trein naar Leiden, waar ik nu woonachtig ben, toen deze een stop maakte op het station van Den Haag. Ik had vandaag een heerlijk ontspannen dag gehad zonder zorgen en zonder me een keer druk te maken over mijn beperkingen, en daarom kwam de schok van een naderende aanval des te harder aan. Je voelt het naderen, als een soort sluipmoordenaar komt het langzaam dichterbij. En je wéét dat deze sluipmoordenaar het op je gemunt heeft, maar je bent niet in staat om er ook maar iets tegen te doen. Normaal gesproken laat ik het over me heen komen, wetende dat mijn gezin voor me zorgt, maar het feit dat ze nu erg ver weg waren maakte me erg nerveus. Ik keek in paniek om me heen, maar iedereen in de bomvolle trein leek met zijn of haar eigen zaken bezig te zijn. Ik draaide mijn rood wordende hoofd naar het raampje en heel even had ik oogcontact met een jongeman van nog geen 20 jaar.

En op dat moment sloeg het noodlot toe. De huid op mijn buik begon te branden, helse pijnen schoten door mijn lichaam, de sluipmoordenaar die epilepsie heet kneep zijn handen om mijn keel en kneep deze dichter, dichter, alsmaar dichter tot de knipperende lichtjes voor mjin ogen begonnen te doven en langzaam plaats maakten voor de totale duisternis. Uit pure wanhoop probeerde ik de vriendelijk uitziende jongeman om hulp te smeken maar ik kon geen enkel geluid produceren. Ik kon slechts wild krabben op de plekken waar het zo ernstig jeukte; mijn buik, mijn schaamhaar, zelfs mijn vingers.

Op dat moment liet de conducteur middels het welbekende fluitje blijken dat de trein op het punt stond om te vertrekken. Ik wist dat ik in de trein geen hulp kon verwachten, stond op en met mijn laatste krachten strompelde ik richting de deuren van de trein, ondertussen hopend dat deze niet vlak voor mijn neus zouden sluiten. De jongen op het perron zag ik als mijn reddende engel, de persoon die me op zou tillen en me uit de vlammen van deze lichamelijke hel zou dragen.

Tot mijn grote blijdschap leek de jongen mijn stille noodsignaal te ontvangen, hij sprong gehaast de trein in en ging afwachtend zitten terwijl de deuren met een stevige klap sloten. Dit gaf mij de kracht om nog een laatste inspanning te doen. Ik kon niets meer uitbrengen, maar al krabbend en schuddend met mijn hoofd probeerde ik hem duidelijk te maken dat een slokje water van de kraan in het toilet me een beetje verlichting zou kunnen geven. Maar hij reageerde niet. Hoe had ik me zó in iemand kunnen vergissen? De absolute verslagenheid nam de overhand, ik raakte volledig in trance terwijl de jeuk aan mijn geslachtsdeel toenam en het kleine beetje licht aan het einde van de tunnel, dat piepkleine sprankje hoop vertrapt werd als een Swarovskibeeldje op de kasseien van Pamplona.

Een uur later werd ik wakker. Liggend op de ranzige vloer van de trein, in mijn eigen kwijl en uitwerpselen. En dat alles omdat niemand mij wilde helpen. Ik, een eenzame intelligente jongen van 23, ondanks mijn handicap de trots van de Roma. De jongen die ooit vertrouwen had in de goedheid van zijn medemens.

Met vriendelijke doch treurige groet,
Django Nicolich.
cyberstalkerzaterdag 19 augustus 2006 @ 22:40
Onbekende mensen helpen is inderdaad erg 1998, daar hoef je tegenwoordig niet meer op te rekenen.
LoggedInzaterdag 19 augustus 2006 @ 22:46
hebben al die mensen serieus een uur over je heen staan stappen bij het in- en uitgaan van de trein?
#ANONIEMzaterdag 19 augustus 2006 @ 22:47
Niet lullig bedoeld, maar is het wel verstandig dat je zomaar de straat op gaat als deze sluipmoordenaar je op iedere straathoek op kan staan wachten. Stel dat het echt fout en er is niemand in de buurt... wat doe je dan?
cyberstalkerzaterdag 19 augustus 2006 @ 22:47
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 22:47 schreef Thomas B. het volgende:
Niet lullig bedoeld, maar is het wel verstandig dat je zomaar de straat op gaat als deze sluipmoordenaar je op iedere straathoek op kan staan wachten. Stel dat het echt fout en er is niemand in de buurt... wat doe je dan?
Wakker worden in je eigen stront. Dat staat er toch.
descendent1zaterdag 19 augustus 2006 @ 22:51
Mooi stuk tekst; echt gebeurd?
Zo ja:
Maar of t egioisme is van die jongen vraag ik me af; sommige mensen weten zich in zo een situatie vaak ook geen raad.
rivalzaterdag 19 augustus 2006 @ 22:52
als jij nog om hulp kan vragen zou iemand je best helpen denk ik zo!

maar als iemand binnen komt en jou vreemd ziet doen met je handen bij je geslachtsdeel... ja dan wordt het een ander verhaal natuurlijk....
setozaterdag 19 augustus 2006 @ 22:56
Vieze treinrukkers

Palomarzaterdag 19 augustus 2006 @ 22:56
[edit] laat maar, dit topic is gewoon gefaked, terwijl ik serieus probeerde je te helpen. Eikel.
quote:
ondanks mijn handicap de trots van de Roma
descendent1zaterdag 19 augustus 2006 @ 23:08
quote:
Zo ja dan is ie echt geniaal!!
Hatsjepsoetzaterdag 19 augustus 2006 @ 23:15
quote:
Weer een NS-lemming ?
Xyrazaterdag 19 augustus 2006 @ 23:30
quote:
. Ik kon niets meer uitbrengen, maar al krabbend en schuddend met mijn hoofd probeerde ik hem duidelijk te maken dat een slokje water van de kraan in het toilet me een beetje verlichting zou kunnen geven. Maar hij reageerde niet. Hoe had ik me zó in iemand kunnen vergissen?
Allereerst: heel vervelend dat dit je overkwam ...

ten tweede: je geeft zelf al aan dat je niet in staat was om de jongen duidelijk te maken dat je wat water wilde ... waarom schuif je alles op hem af? Hoe moet hij nou weten wat er met jou aan de hand is? Ooit wel eens gehoord van mensen die in paniek raken omdat ze niet weten wat ze moeten doen?

Je kan niet verwachten van mensen dat ze gelijk gaan rennen voor je, iedereen weet dat, waarom jij nog niet?
agRESSIV-ezaterdag 19 augustus 2006 @ 23:34
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:30 schreef Xyra het volgende:

[..]

Allereerst: heel vervelend dat dit je overkwam ...

ten tweede: je geeft zelf al aan dat je niet in staat was om de jongen duidelijk te maken dat je wat water wilde ... waarom schuif je alles op hem af? Hoe moet hij nou weten wat er met jou aan de hand is? Ooit wel eens gehoord van mensen die in paniek raken omdat ze niet weten wat ze moeten doen?

Je kan niet verwachten van mensen dat ze gelijk gaan rennen voor je, iedereen weet dat, waarom jij nog niet?
tering... plaat voor je kop?

dit is geen r&p maar klb
Chriz2kzaterdag 19 augustus 2006 @ 23:35
quote:
! ! !

Dan zou het de meest geniale lemming OOIT zijn .
Bobby18zaterdag 19 augustus 2006 @ 23:36
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:08 schreef descendent1 het volgende:

[..]

Zo ja dan is ie echt geniaal!!
Maakt ook niet uit of het wel of niet waar is, hij blijft ziek is het niet lichamelijk dan wel geestelijk.
Xyrazaterdag 19 augustus 2006 @ 23:37
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:34 schreef agRESSIV-e het volgende:

[..]

tering... plaat voor je kop?

Nee ... jij wel?
Dus? Het is niet toegestaan om te reageren zoals ik doe?
leg dat eens uit dan ...
Jij blijkt het allemaal goed te weten ...
agRESSIV-ezaterdag 19 augustus 2006 @ 23:38
quote:
plumbumzaterdag 19 augustus 2006 @ 23:39
briljante lemming
agRESSIV-ezaterdag 19 augustus 2006 @ 23:42
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:37 schreef Xyra het volgende:

[..]


Jij blijkt het allemaal goed te weten ...
hou vast die gedachte
LSSzaterdag 19 augustus 2006 @ 23:44

Geweldig.

Ik zat echt te lezen met de gedachte van What the Fuck??

Xyrazaterdag 19 augustus 2006 @ 23:45
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:42 schreef agRESSIV-e het volgende:

[..]

hou vast die gedachte
Precies wat ik al dacht, meer komt er ook niet uit dan een hoop geblaf ... lief hondje ...
agRESSIV-ezaterdag 19 augustus 2006 @ 23:47
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:45 schreef Xyra het volgende:

[..]

Precies wat ik al dacht, meer komt er ook niet uit dan een hoop geblaf ... lief hondje ...
Bobby18zaterdag 19 augustus 2006 @ 23:47
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:37 schreef Xyra het volgende:

[..]

Nee ... jij wel?
Dus? Het is niet toegestaan om te reageren zoals ik doe?
leg dat eens uit dan ...
Jij blijkt het allemaal goed te weten ...
Jij reageert normaal hoor, het "schijnt" hier normaal te wezen om "abnormaal" te reageren, soort pubergedrag vertonen schijnt leuk te wezen, gevoelloosheid tonen tenzij ze zelf wat overkomt, dan huilen ze om mama.
Nonnekezaterdag 19 augustus 2006 @ 23:48
Ik denk niet dat je dat water had willen drinken...... dat water is niet om te drinken
Xyrazaterdag 19 augustus 2006 @ 23:51
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:47 schreef Bobby18 het volgende:

[..]

Jij reageert normaal hoor, het "schijnt" hier normaal te wezen om "abnormaal" te reageren, soort pubergedrag vertonen schijnt leuk te wezen, gevoelloosheid tonen tenzij ze zelf wat overkomt, dan huilen ze om mama.
Gelukkig toch nog iemand die het normaal vind ... dank je ... *bloempje geef*
agRESSIV-ezaterdag 19 augustus 2006 @ 23:53
Dit is echt het mooiste van een goede lemming..

iedereen die ondanks alle links, hints en uitleg er nog steeds in blijft geloven.

Xyrazaterdag 19 augustus 2006 @ 23:54
quote:
Op zaterdag 19 augustus 2006 23:53 schreef agRESSIV-e het volgende:
Dit is echt het mooiste van een goede lemming..

iedereen die ondanks alle links, hints en uitleg er nog steeds in blijven geloven.

Gewoon lekker op alles blijven schelden, uiteindelijk zit er wel iets tussen wat niet waar is ...
kippiejzaterdag 19 augustus 2006 @ 23:56
Godver die kutklonen van tegenwoordig gaan met de dag langere verhalen neerpleuren om te baggeren
kolliezaterdag 19 augustus 2006 @ 23:58
setozondag 20 augustus 2006 @ 17:58
bump4greatness
Devlinsectzondag 20 augustus 2006 @ 18:11
Dus omdat een ziekte hebt en geen flesje water / medicijnen meeneemt, noem je de rest egoïstisch?

SHEzondag 20 augustus 2006 @ 18:12
Waren ze altijd maar zo mooi
mstxzondag 20 augustus 2006 @ 18:16
Aitanzondag 20 augustus 2006 @ 18:25
Wat een bull verhaal, niks klopt allemaal gaten. Doe voortaan iets beter je best he
pc-fr34kmaandag 21 augustus 2006 @ 20:02
. Geniaal. ! Andersom zou het ook een geniale lemming zijn. Of het zijn beiden geen lemmings en nu voelt de TS van dat andere topic zich wel erg schuldig lijkt me. .
PeZumaandag 21 augustus 2006 @ 20:23
doorzichtig als het ondergoed van een te oude lichtekooi
GioStylemaandag 21 augustus 2006 @ 20:30
Mooie lemming.
GioStylemaandag 21 augustus 2006 @ 20:30
-dubbelpost-
Eririnmaandag 21 augustus 2006 @ 22:32
SHEmaandag 21 augustus 2006 @ 22:33
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 20:23 schreef PeZu het volgende:
doorzichtig als het ondergoed van een te oude lichtekooi
whehe, she's jealous
KonnieKipkemaandag 21 augustus 2006 @ 22:42
kolder!