abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_40976128
Ligt het aan mij? Alle streams die ik bekijk zijn heel langzaam. Het beeld en geluid is prima, maar het beeld gaat langzamer en is blokkerig
Ik ben Ayaan, de dochter van Hirsi, die een zoon is van Magan. Magan was de zoon van Isse, die de zoon was van Guleid, die de zoon van Ali was
  zaterdag 19 augustus 2006 @ 20:48:30 #2
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_40977826
Jank hier dat je streams het niet doen

ga hier maar even kijken, kunnen ze over het algemeen wel helpen
om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.
Ja toon me deze inhoud
ik accepteer de cookies.
meer informatie
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')

Het lijkt erop dat je onze advertenties blokkeert

Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.

Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.

Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe

Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop