Das fout (werkelijk) Egbert vroeg aan Rik of hij een vriend hadquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:24 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Op de bewoners topic hier staat er "Broers Tijn (24) en Rik (22)" Dus de linker heeft het lange haar en dacht dat het Tijn was?
Jaquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:25 schreef avonne het volgende:
Die blonde is Milica, toch? die nu bij het rustige groepje gaat zitten
Tja, ze is "model" he....?quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:22 schreef the_fucker het volgende:
Die negerin heeft mij iets teveel capsones....
Veel plezier hier: [BB SC#10] De kop is erafquote:
De broer (Tijn) wist al dat zijn broertje (Rik) op zn 2e levensjaar een homo was. dus Tijn 24 en Rik 22, broetje is homo = Rik. duidelijkquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:24 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Op de bewoners topic hier staat er "Broers Tijn (24) en Rik (22)" Dus de linker heeft het lange haar en dacht dat het Tijn was?
Als we jou toch niet hadden... dan hadden we vast wel iemand anders.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:26 schreef Pinball het volgende:
[..]
Veel plezier hier: [BB SC#10] De kop is eraf
Nee Rik!quote:
vrouwen zijn allemaal wel goed te doen. behalve die janine.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 00:27 schreef Flyduck het volgende:
haha ik kijk nu net 10 minuten en ik zei alleen maar mooie vrouwen voorbij komen.. denk dat ik het dit keer maar weer is ga volgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |