Dat bedoel ikquote:Op donderdag 11 januari 2007 11:52 schreef Elounda het volgende:
.... met name omdat Viola elke keer van die drankgerelateerde opmerkingen naar Bonnie maakt, maar zelf wel de grootste zuipschuit lijkt...![]()
Wat is haar nummerquote:Op zondag 7 januari 2007 11:55 schreef Suko het volgende:
St. Claire in de politiek, Holt als Pauw & Witteman
Werd ik middenin de nacht gebeld en in uitzendingen uitgemaakt voor vetvlek. Ik heb er een burn-out aan over gehouden. Vooral ook omdat je je niet kan verweren. [..]
quote:Jack van Gelder haalt uit! 'John de Mol zou zich moeten schamen'
Jack van Gelder- een presentator bij wie een brede grijns nooit ver weg is, maar die zich privé behoorlijk kwaad kan maken. Over ‘ranzige’ tv-programmas bij Tien bijvoorbeeld van zijn voormalig vriend John de Mol en over iedereen die hem een geldwolf noemt.
Ongemeen fel haalt jack van Gelder in het AD uit naar John de Mol, zijn vroegere boezemvriend. De reden van Van Gelders boosheid? Het glas is halfvol, met Viola Holt en Bonnie St. Claire. "Dat is zo banaal, zo ranzig, zo schandalig slecht! Mijn mond viel open van verbijstering over zoveel wansmaak! John zou zich moeten schamen. Echt, ik herken hem zo niet meer.’’ Bron en het AD
Eensch en dan hebben we het nog geeneens over Spel zonder grenzen en Triviant.quote:Op maandag 15 januari 2007 14:24 schreef Peter6000 het volgende:
Iemand die Ter land, Ter zee en in de lucht gepresenteerd heeft, met duizenden namaaklachjes, moet gewoon zijn bek dichthouden.
En Jack van Gelder ìs een geldwolf.
Geintje Staticquote:
Oh ik dacht je het over Tineke de Nooij had met haar obsessie met biostabils "in gold, platingold and platin"quote:
Gelukkig ben ik er ook nogquote:
Ik had het ook al verdrongen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |