quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:21 schreef _Flash_ het volgende:
Tip: Meestal staat het ook digitaal op de cd in een .nfo bestandje. Hoef je de cd niet uit de speler te halen!
Waarom die bedrijven dat doen is me een raadsel. Zo wordt het die zogenoemde 'softwarepiraten' wel erg makkelijk gemaakt!
Ja gvd, verzaker.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:21 schreef _Flash_ het volgende:
Tip: Meestal staat het ook digitaal op de cd in een .nfo bestandje. Hoef je de cd niet uit de speler te halen!
Waarom die bedrijven dat doen is me een raadsel. Zo wordt het die zogenoemde 'softwarepiraten' wel erg makkelijk gemaakt!
inderdaad, hele topic naar de klotenquote:
Je mag er op met Explorer van mij hoorquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:51 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Browser-fundamentalisten...![]()
Gevaar voor de democratie.. Bush zal ze binnenkort wel uit gaan roken enzo..![]()
Flikker dit van die josti dan ook wegquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 14:20 schreef Maikuuul het volgende:software installeren met een cd whehe totally n00b
Key overschrijven, CD erin, installatie, key invoeren. Klaar!quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 16:27 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
CD erin, installatie beginnen, cd-rom ff opendoen, key invoeren, cd-rom dicht en verder gaan
Jamaar als je dat tijdens de installatie nog niet weet?quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 18:32 schreef GioStyle het volgende:
[..]
Key overschrijven, CD erin, installatie, key invoeren. Klaar!![]()
Dan moet je improviseren.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 18:43 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Jamaar als je dat tijdens de installatie nog niet weet?
Doet ie ff hoor!quote:
Installeer jij de software met je kickstarter dan?quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 14:20 schreef Maikuuul het volgende:software installeren met een cd whehe totally n00b
Hij zal wel doelen op illegale .exe bestanden die hij via Kazaa (quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:11 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Installeer jij de software met je kickstarter dan?
Na de 18890e keer heb ik dat opgegeven.... ik bleef gokken. Ik weet nu wel dat ik niet naar het casino hoef... echt goed ben ik er niet in..quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 11:33 schreef Saik0 het volgende:
Je kan toch net zo goed zelf een serienummer verzinnen![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |