quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:23 schreef Jajong het volgende:
[..]
Gebruik het woord 'pedo' niet als je niet weet wat je zegt, een pedo geilt op KINDEREN van 0 tot 10 jaar ofzo.
Dat meisje hierboven is in alle opzichten geslachtsrijp. Dus waar héb je het over?quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:25 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
omg, niveautje vmbo hier hoor..
Meteen overdrijven om je gelijk te krijgen. Wat zeg ik nou net?!!?
Als je 19 bent, dan ben je in leeftijd volwassen..
En die andere voorbeelden die je noemt van pedofiele zijn inderdaad óók pedofiele. Nouja.. zo wordt het in de volksmond genoemd. Eigenlijk is het efebofilie.
Pedofiele is het geilen op kinderen die nog niet geslachtsrijp zijn. Iets wat bij een 14-jarige trouwens ook nog te betwijfelen valt
Jeetje meisjes dwingen wel respect af bij jou..quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:23 schreef Jajong het volgende:
[..]
Gebruik het woord 'pedo' niet als je niet weet wat je zegt, een pedo geilt op KINDEREN van 0 tot 10 jaar ofzo. 14-jarige meisjes moet je er gewoon aanrijgen.
Je vriendje denkt er anders hetzelfde over hoorquote:Op zondag 13 augustus 2006 16:26 schreef Salsagirl het volgende:
[..]
Jeetje meisjes dwingen wel respect af bij jou..![]()
Make-up eraf en je zou d'r zeker géén 19 schatten..quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:23 schreef nozem het volgende:
[..]
Ja, het is inderdaad net een klein kind. Totaal geen borsten en vrouwelijk figuur.
Ga toch weg man. Die meid ziet er gewoon niet uit als 14, maar zou makkelijk voor een 18 of 19-jarige door kunnen gaan, qua uiterlijk dan.
Wat boeit je fucking leeftijd? Of je volwassen bent? Tering meiden van 16 nowadays zien iedereen onder de 18 niet eens staan en jij zit hier je HBO-niveau monoloog te houden over pedofilie etc etc. Laat de dames zelf liever aan het woord in plaats van zo'n paalridder.quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:25 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
omg, niveautje vmbo hier hoor..
Meteen overdrijven om je gelijk te krijgen. Wat zeg ik nou net?!!?
Als je 19 bent, dan ben je in leeftijd volwassen..
En die andere voorbeelden die je noemt van pedofiele zijn inderdaad óók pedofiele. Nouja.. zo wordt het in de volksmond genoemd. Eigenlijk is het efebofilie.
Pedofiele is het geilen op kinderen die nog niet geslachtsrijp zijn. Iets wat bij een 14-jarige trouwens ook nog te betwijfelen valt
Heeyquote:Op zondag 13 augustus 2006 16:27 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Make-up eraf en je zou d'r zeker géén 19 schatten.... En die tietjes..
Ik denk dat er best veel vrouwen van 20/30/40/50 etc zijn die een moord doen voor zulke 'tietjes'.quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:27 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Make-up eraf en je zou d'r zeker géén 19 schatten.... En die tietjes..
Achja, want volwassen vrouwen hebben inderdaad allemaal dikke tieten.quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:27 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Make-up eraf en je zou d'r zeker géén 19 schatten.... En die tietjes..
Dat ja.quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:28 schreef nozem het volgende:
[..]
Ik denk dat er best veel vrouwen van 20/30/40/50 etc zijn die een moord doen voor zulke 'tietjes'.
Jajong legt de kortzichtigheid van Kluup-Kluup blootquote:Op zondag 13 augustus 2006 16:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
Achja, want volwassen vrouwen hebben inderdaad allemaal dikke tieten.
We zijn het ook niet altijd eens...quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:27 schreef Jajong het volgende:
[..]
Je vriendje denkt er anders hetzelfde over hoor.
Niet over dat meisje hierboven iig...quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:26 schreef Jajong het volgende:
[..]
Dat meisje hierboven is in alle opzichten geslachtsrijp. Dus waar héb je het over?
Zo blijf je dus eeuwig maagd hè sukkel.quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:30 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Niet over dat meisje hierboven iig...
Agut..quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:28 schreef Salsagirl het volgende:
[..]
Heeytietjes zeggen niets..ik ben 19 en heb zeker niet meer dan haar
Dat is niet leeftijdsgebonden
quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:31 schreef Camplo het volgende:
[..]
Zo blijf je dus eeuwig maagd hè sukkel.
Volgens mij ben ik 21 en is mijn vriendin 19. Alhoewel 1 maand geleden was ze nog 18 dus was ik bijna een pedofiel. Oei toen ik 20 was, was zij 17....quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:32 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]Ik neuk iig meisjes van m'n eigen leeftijd.. Jij geeft die kinderen zeker snoepjes om ze mee te krijgen?
Ik vind 't er bij haar gewoon niet volgroeid uitzien in verhouding tot haar lichaam..quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:31 schreef Salsagirl het volgende:
[..]
Niets agut aan hoor..ben zeer tevreden
Hoor hem praten alsof ie verstand heeft.quote:Op zondag 13 augustus 2006 16:33 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Ik vind 't er bij haar gewoon niet volgroeid uitzien in verhouding tot haar lichaam..
Niks mis met kleinere borsten, mits ze vastzitten aan een meisje van je eigen leeftijd..
Zit je weer alles te overdrijvenquote:Op zondag 13 augustus 2006 16:33 schreef Camplo het volgende:
[..]
Volgens mij ben ik 21 en is mijn vriendin 19. Alhoewel 1 maand geleden was ze nog 18 dus was ik bijna een pedofiel. Oei toen ik 20 was, was zij 17....
SUE ME BITCH.......kom dan..... ik wacht.
Mn vriendin is btw 1.62m en ik 1.93m.
Kijk mij dan zo'n raspedofiel zijn![]()
![]()
Nou jij bent zo kortzichtig met je leeftijdsgebonden volwassenheid denk haal de lengte er ook maar ff bijquote:Op zondag 13 augustus 2006 16:35 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Zit je weer alles te overdrijven
en waarom haal je lengte erbij?
Mijn vriendin is trouwens 1.85 en ik 1.86.. voor als je er iets aan hebt..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |