Second that.quote:Op zondag 13 augustus 2006 01:54 schreef Pranfeuri het volgende:
het standaardverhaaltje. nu is het leeftijdsverschil net te groot, zij zit op een totaal ander niveau dan jij nu. wacht tot ze 18 is en jij 23, dan kan het perfect. opgelost~!
En eigenlijk ben ik nog vrij infantiel, dus het moet helemaal goed komen!quote:Op zondag 13 augustus 2006 01:56 schreef kanaiken het volgende:
en een jaar later is het al een minder groot probleem voor je zekerquote:Op zondag 13 augustus 2006 01:53 schreef NiteSpeed het volgende:
Pedofiel to the max. 19 en 14 is echt heel erg over the top hoor.
Lawl.quote:Op zondag 13 augustus 2006 01:57 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
En eigenlijk ben ik nog vrij infantiel, dus het moet helemaal goed komen!
13/18 dus ook?quote:Op zondag 13 augustus 2006 01:57 schreef MissHobje het volgende:
[..]
en een jaar later is het al een minder groot probleem voor je zeker![]()
Ik had zelf ooit de situatie 15 (ik ooit) en vriendje 20.. no problemos kan ik je melden ts
dus in verhouding met 14/19 is het wel dezelfde situatie.. ligt er totaal aan hoe ze overkomt etc.
Ideaal is het maybe kwa leeftijd niet.. maar wat doe je tegen verliefdheid?
Hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaquote:Op zondag 13 augustus 2006 01:58 schreef rochard het volgende:
kanaiken kan wachten wat die wil. ik ben juist iets minder volwassen voor me leeftijd:P
laat ik het zo zeggen.. 14/15 scheelt vaak niet veel.. onder die 14 vaak weer wel..quote:
Dat was 'm!quote:Op zondag 13 augustus 2006 01:58 schreef rochard het volgende:
kanaiken kan wachten wat die wil. ik ben juist iets minder volwassen voor me leeftijd:P
Genoeg die met 14 nog niks voorstellen hoor, net als 13 een grensleeftijd.quote:Op zondag 13 augustus 2006 01:59 schreef MissHobje het volgende:
[..]
laat ik het zo zeggen.. 14/15 scheelt vaak niet veel.. onder die 14 vaak weer wel..
Je snapt hoe pubertijd werkt mag ik hopen![]()
Niet echt een snuggere opmerking van je dus.
Nou, dan heb ik er nog eentje voor je; het leven is NUTTELOOS!!!quote:Op zondag 13 augustus 2006 02:02 schreef rochard het volgende:
gelukkig zij dr ook mensen die er hetzelfde over denken als mij. verliefdheid houd je idd niet tegen. en je kan wel domme grappen maken over 18-3 en 17-12 en vervolgens 6-1 ofzo, maar das natuurlik weer iets heel anders, die domme grappen zijn vrij NUTTELOOS!!
Dus, wat is het nut van dit topic? Neuk haar dan gelijk maar plat.quote:Op zondag 13 augustus 2006 02:02 schreef rochard het volgende:
gelukkig zij dr ook mensen die er hetzelfde over denken als mij. verliefdheid houd je idd niet tegen. en je kan wel domme grappen maken over 18-3 en 17-12 en vervolgens 6-1 ofzo, maar das natuurlik weer iets heel anders, die domme grappen zijn vrij NUTTELOOS!!
Je moet hier zijn denk ik.quote:Op zondag 13 augustus 2006 02:03 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Nou, dan heb ik er nog eentje voor je; het leven is NUTTELOOS!!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |