Daar keken mijn ouders altijd naar...ik dus ook...erg leuk vond ik hetquote:Op woensdag 9 augustus 2006 10:59 schreef dmace het volgende:
Ik doe nog een kickje:
Kent iemand trouwens deze nog: ALIAS SMITH & JONES
[afbeelding]
Kutmuziek? Behalve dat nummer van Robert Long is het meer dan prima muziek hoor. (was dan ook wat ouder in dan jij in '86quote:Op woensdag 9 augustus 2006 09:55 schreef Echo99 het volgende:
Op naar deel 5
De Album top 10 van 1986. Wat een kutmuziek![]()
Top 10 albums (bron: popdossier.nl)
Picture book - Simply Red
Brothers in arms - Dire Straits
Cock Robin - Cock Robin
Whitney Houston - Whitney Houston
Like a virgin - Madonna
Once upon a time - Simple Minds
Control - Janet Jackson
Parade - Prince & the Revolution
Madonna - Madonna
Achter de horizon - Robert Long
Ja. Kid Curry kwam erin voor oid. Serie werd op een gegeven moment gecanceled geloof ik. Ik vond het wel wat, veel humor als ik het mij wel herinner.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 10:59 schreef dmace het volgende:
Ik doe nog een kickje:
Kent iemand trouwens deze nog: ALIAS SMITH & JONES
[afbeelding]
quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:15 schreef dmace het volgende:
ja, over een stuntman die erbij kluste als detective. Erg leuke serie.
Ook "Die western von Gestern" stond vaak op, daar kijk m'n vader naar, en ik keek daarvoor naar Tom & Jerry "Vielen Dank fur die Blumen".
Dat was op Sky en jaren 80 idd...quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:21 schreef BobRooney het volgende:
WWF en Hulk Hogan, Andre The Giant...dat is ook best wel jaren 80 volgens mij. Kan me nog herinneren dat ik dat altijd keek op Eurosports of Sky volgens mij. Of was dat begin jaren 90.
Ja! Typisch zo'n prul waar je toen een moord voor deed en wat je je nu ineens weer herinnert. Net als die manusschijf trouwens (die plopdoppen) of die armbandjes.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:16 schreef Fallen het volgende:
Kind uit de jaren 80 meldt zich!
Smith & Jones zegt me echter helemaal niks.
Mijn favo dingen uit de jaren 80:
* Transformers (serie en speelgoed)
* Metalen 'klik om je pols' armbanden
* Die 'plop' halve maan (springt op)
* Kleefspin (rolde op een raam of deur naar beneden)
* Sleutelspiraal (zo'n gekruld sleutelkoord, uiteraard in fluoriserend geel)
* M'n eerste paar Nike's.
* Garbage pail kids
* etc. en nog veel meer, enz.
Dat was het...Wrestelmania....veel toffer als nu. Die battles tussen de Hulk en Andre the Giant kan ik me nog goed herinneren. En 1 of andere gast die elke keer een houten plank bij zich had. En Jake the Snake...quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:23 schreef teamlead het volgende:
[..]
Dat was op Sky en jaren 80 idd...Wrestlemania
![]()
Gisteren wat research gedaan, en Pete Duel overleed plotseling in 1971 nadat de eerste serie klaar was. Dat is ook de reden waarom we hem nooit in een andere serie hebben teruggezien.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:21 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ja. Kid Curry kwam erin voor oid. Serie werd op een gegeven moment gecanceled geloof ik. Ik vond het wel wat, veel humor als ik het mij wel herinner.
Is al genoemd Tjolk aardbei hier ..quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:26 schreef slaveloos het volgende:
wie van jullie "tjolkte" op het schoolplein?
Of is die al genoemd?
quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:25 schreef BobRooney het volgende:
[..]
Dat was het...Wrestelmania....veel toffer als nu. Die battles tussen de Hulk en Andre the Giant kan ik me nog goed herinneren. En 1 of andere gast die elke keer een houten plank bij zich had. En Jake the Snake...
chocolade tjolker van het eerste uur, verder had je nog banaan met dat aapje op het pakje.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:28 schreef whitef0x het volgende:
[..]
Is al genoemd Tjolk aardbei hier ..
Zonder tjolk hoorde je gewoon niet bij
Ja, dat wist ik. Wel jammer inderdaad. Ga straks ff kijken of er nog wat te downloaden is van Wrestelmaniaquote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:28 schreef teamlead het volgende:
[..]Andre the Giant is dood
en jake the snake was een smerige etterbak die het verdiende om in elkaar gebeukt te worden door echte helden als Hulk Hogan![]()
Manusschijf, bedoel je die bal met die ring er omheen, soort van staande skippybal? Dat schiet me nu te binnen. (Euh, begrijpend lezen, nee dus... je bedoelt die plopdoppen...)quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:24 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ja! Typisch zo'n prul waar je toen een moord voor deed en wat je je nu ineens weer herinnert. Net als die manusschijf trouwens (die plopdoppen) of die armbandjes.
I'll be bak!quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:35 schreef Mwanatabu het volgende:
Ze Terminator is ook zóóó jaren '80!
Gedeelde smart hier...meisjes mochten geen crossfiets...quote:Op woensdag 9 augustus 2006 11:37 schreef Fallen het volgende:
[..]
Manusschijf, bedoel je die bal met die ring er omheen, soort van staande skippybal? Dat schiet me nu te binnen. (Euh, begrijpend lezen, nee dus... je bedoelt die plopdoppen...)
Nouja, vergeet het ultieme vervoermiddel niet, de BMX (die ik nooit had... )![]()
Ik bouwde vooral met Lego, ruimtelego met name.quote:Ik weet nog dat ik een keer naar speelgoedbeurs in de RAI ben geweest voor een bal (zo groot als een tennisbal), gemaakt van witkunstof (?) waar je een staafje in moest schuiven, dan werd het een 'glow in the dark' ding.
Verder heb ik me heel erg vermaakt met een Darda race baan, uren en uren bouwen en die autotjes door de kamer lanceren.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |