Nene, ik ben stagiair..quote:Je krijgt betaald om niks te doen, niet zeiken dus motherfucker.
Dan ga je vast aan je stageverslag werkenquote:
Al af. Verlengde stage om 'werkervaring' op te doen tijdens de zomer. Beetje sleutelen aan mijn CV enzo.. Maar dit schiet dus niet op...volgende week wel weer godzijdank..maar dit wordt één heel weekje niets doen vrees ik..quote:Dan ga je vast aan je stageverslag werken
Inderdaad.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:52 schreef AgLarrr het volgende:
Ik zit hier op kantoor, kan niet weg, maar er is werkelijk geen ZAK te doen. Iedereen is op vakantie... mééén, wat heb ik de pest in..
![]()
Hey, wat denk je dat IK de hele dag op fok doe?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:57 schreef Keltie het volgende:
[..]
Inderdaad.
Heb nog 1 klus, maar die bewaar ik voor de dag der dagen.. Vrijdag.. Dan is het nog rustiger.
Gedetacheerd zijn bij een ambtenarenclub
Ik ben ook helemaal alleen... En ik verdien wel geldquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:52 schreef AgLarrr het volgende:
Ik zit hier op kantoor, kan niet weg, maar er is werkelijk geen ZAK te doen. Iedereen is op vakantie... mééén, wat heb ik de pest in..
![]()
Hier nog 1!quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Hey, wat denk je dat IK de hele dag op fok doe?Gedetacheerd zijn bij een ambtenarenclub
Eeh, nee. Want zoals je leest gaat dat aardig vervelen..quote:zulk werk wil ik ook wel
U get the point.quote:Vermeel en schompus staan beiden niet in de dikke Van Dale
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |