Hmm nee, het zit aan de linker en de rechterkant en je voelt echt die balletjes waar het steekt.quote:Op maandag 7 augustus 2006 23:12 schreef ChrisJX het volgende:
Blinde darm?
Is geen teken dat je gezond bent.quote:Op maandag 7 augustus 2006 23:36 schreef atp-5 het volgende:
gezwollen lymfen is een teken van mogelijk alles....
Zitten ook in je lies namelijk.quote:Op maandag 7 augustus 2006 23:43 schreef DDM het volgende:
Ik heb veel gezien en gehoord. Maar hoe kan jij je lymfklieren voelen in je buik?
Gevoel straalt door weet je wel. Niet altijd 123 te pinpointen.quote:Op maandag 7 augustus 2006 23:48 schreef DDM het volgende:
Ja dat weet ik ook wel. Maar dat is niet je buik.
quote:Op maandag 7 augustus 2006 23:55 schreef DDM het volgende:
Ja maar dat kan echt niet. Lymfeklieren zitten diep in de buik. En hij heeft het ook over ze rug enzo. Lymfeklieren in je lies voelen kan natuurlijk wel.
F bij je aorta????quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:58 schreef DDM het volgende:
Nee lijkt me niet he. Die tussen F en G zitten dan in het mesenterium. Dat is de ophangband van je darmen zeg maar. Dat zit echt veel te diep. Die van F zitten bij de aorta, ook te diep. Je kan het echt niet voelen. Je hebt een huid met daaronder een spierlaag, dan een vetschort en dan je darmen.
Ik ging effe uit van het diagonale stuk tussen F en G. Maar dat verticale stuk is hetzelfe verhaal. Die liggen te diep. In je lies kan je ze wel voelen. Maar niet zo ver als tot punt F
Hoewel ik als ik voel, ik ze niet zo opgezet vind.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 23:00 schreef Henk-B het volgende:
Morgen afspraak bij de dokter, ben er er echt niet gerust op.
Mischien dat ze gewoon opgezwollen zijn en daarom steken en ik heb al gegoogled wat voor ziektes dat kunnen zijn.
Ik ben mezelf weer gek aan het maken, ik ben echt gespannen!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |