Ik sluit me hier volledig bij aan. Fucking live persconferentie op tv. kom op zeg...quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:03 schreef kansloze_dertiger het volgende:
Een trap uit 100 vC heeft het begeven, een paar lichtgewonden en alle nieuws- en actualiteitenprogramma's springen er bovenop.
Ik keek vanochtend zowel naar RTL als NOS, beide hadden ze een journalist in het "rampgebied", beide hadden niks te vertellen.
Stelletje sensatiezoekers
Gelukkig is de trap naar het beste pannenkoekenrestaurant van Nederland niet ingestort.
Eerst zijn het 100, dan komt de VN bijeen, ambassades worden bestormd, vlaggen verbrand, later blijken er slechts 5 kinderen te zijn omgekomen.quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:04 schreef Nee het volgende:
Het gaat hier wel even om een trap he, das wat anders dan 100 dode kinderen in Libalon.
Ja, weet ik veel, ik roep maar wat ofzo.quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:05 schreef kansloze_dertiger het volgende:
[..]
Eerst zijn het 100, dan komt de VN bijeen, ambassades worden bestormd, vlaggen verbrand, later blijken er slechts 5 kinderen te zijn omgekomen.
Ja, spot er maar mee.quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:05 schreef Kindervriend het volgende:
Brug!
Stille tocht, die werd al gehouden (met boten).quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:07 schreef SilverBullet het volgende:
Geen giro 555 nog?
quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:09 schreef kansloze_dertiger het volgende:
[..]
Stille tocht, die werd al gehouden (met boten).
We wachten nog tot de eerste doodgaat.quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:14 schreef Calculon het volgende:
heeft iemand het adres van het condoleance-register?![]()
Een single van Henk Westbroek richt waarschijnlijk meer schade aan dan een instortende trap.quote:Op maandag 7 augustus 2006 22:14 schreef kansloze_dertiger het volgende:
Brekend nieuws: Henk Westbroek gaat nog één keer de studio in om een single te maken waarvan de opbrengsten naar de slachtoffers van de trapramp gaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |