Naar aanleiding van het topic 'Personeel dat niet kan rekenen', hier nog een irritatie die steeds grotere vormen begint aan te nemen:
Krijg ik net het volgende mailtje van een collega:
quote:
1234567890 : De overenkomst bij deze code moest beeindigt worden bij correctie geeft hij de melding notaregel ontbreekt kunnen jullie daar iets aan doen wat zijn de vervolgstappen.
0987654321: De overenkomst bij deze code moest beeindigt worden bij correctie geeft hij de melding er zijn nog aangehouden correctie aanwezig wat zijn de vervolgstappen.
Ik heb te horen gekregen dat ik met dit soort gevallen contact met jullie op moest nemen zouden jullie mij kunnen helpen met deze gevallen zodat er weer een paar gaan verdwijnen alvast hartelijk bedankt !
Wanneer gaan ze nu eens personeel werven op basis van hun spelling en opleiding? Kolere hee, tel de spelvauten!!!