abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 22:06:11 #1
78509 Harry_Sack
bidibidibidibidi
pi_40494312
quote:
Aflevering 3

Deze keer brengt Anniko een bezoekje aan Ouwehands Dierenpark. Hier mag ze meteen een eng klusje opknappen; ze moet namelijk een dood konijntje te eten geven aan een rotspython! Voor de ijsberen maakt ze ook een lekker hapje klaar: vis-ijsjes. En die mag ze zelf aan de beren voeren.

Grote klussen
Van de ijsberen naar de bruine beren. Deze grote dieren moet ze van het berenbos naar de andere kant lokken, zodat de verzorgster het verblijf kan schoonmaken. Maar hoe ze dat voor elkaar krijgt?

Anniko heeft het druk, want aan het einde van de dag brengt ze ook nog een aantal dieren naar binnen, waaronder berberapen, giraffes en zebra’s.

Snelle aapjes
In Belfast Zoo assisteert Henk Lommers zijn collega Michael bij het controleren van de tamarinde aapjes op TBC. Het blijkt nog een lastige klus om deze kleine en vooral snelle aapjes te vangen.

Victor, een van de zonberen, heeft problemen met z’n oog en hij laat zich wel op een heel makkelijke manier onderzoeken. En ten slotte de twee tijgers van Belfast. Zij hebben vandaag kip op het menu, maar daar moeten ze wel wat voor doen!
Leuk programma, maar toen ik dat stukje zag, schrok ik toch wel even.

Ik weet niet zo goed wat ik moet denken van de gemakszucht die artis met z'n beesten hanteert. Degenen die wel eens in Artis zijn geweest, weten dat het dierenpark midden in het centrum van Amsterdam ligt.. TBC wordt in de volksmond ook wel 'vliegende tering' genoemd, het is een longziekte die alle organen aantast en die door de overbevolkte gevangenissen in oost-europese landen daar nog wel voorkomt.

Leuk dat je die beestjes kan bekijken, maar wat zou de reden zijn dat ze niet eerst een flinke tijd in quarantaine gehouden worden? Het lijkt me nogal achteloos..

het programma: dierenpark artis
De ziekte: Tbc
Ingenieur in de ornithologische huisvesting <- Urbanus :P
Good ol' Buck : http://youtube.com/watch?v=VmxXIS2ot8w <- Fun
N.W.O : http://www.youtube.com/watch?v=WOeCpMwZo6o <- Pol
  vrijdag 4 augustus 2006 @ 22:39:24 #2
78509 Harry_Sack
bidibidibidibidi
pi_40495525
nu weer op herhaling bij rtvnh, een kerel die elke dag even over het kontje van een 25 jarige vogelspin aait

nu gaat ie een wielwebspin installeren in een glazen bak ofzoiets
Ingenieur in de ornithologische huisvesting <- Urbanus :P
Good ol' Buck : http://youtube.com/watch?v=VmxXIS2ot8w <- Fun
N.W.O : http://www.youtube.com/watch?v=WOeCpMwZo6o <- Pol
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')