Euh, juist wel. Die 11 wedstrijdenkaart is alleen voor non-risico wedstrijden. Dus wedstrijden tegen ajax, psv, utrecht, den haag en nog twee andere (az, nacquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 15:57 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Volgens mij zelf 11-wedstrijden uitzoeken oid...
Zodat je wedstrijden als Feyenoord-RBC niet hoeft te gaan, een kaart voor de échte neppert.![]()
kloptquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 16:04 schreef KansloosForEver het volgende:
[..]
jaaa, dat was een hele goede![]()
Apart. Wist niet dat die bestond.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 16:04 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Euh, juist wel. Die 11 wedstrijdenkaart is alleen voor non-risico wedstrijden. Dus wedstrijden tegen ajax, psv, utrecht, den haag en nog twee andere (az, nac) kunnen die mensen niet bezoeken.
Dan heb je er toch geen flikker aan...quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 16:04 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Euh, juist wel. Die 11 wedstrijdenkaart is alleen voor non-risico wedstrijden. Dus wedstrijden tegen ajax, psv, utrecht, den haag en nog twee andere (az, nac) kunnen die mensen niet bezoeken.
Dagjesmensen. Zie je toch wel vaker met dat soort wedstrijden, dat alle vakken rondom het uitvak zijn bezet, vanwege losse verkoop. Bied ze nu gewoon zo een seizoenskaart aan en ze hoeven die losse kaarten niet te kopen. Denk ook dat het een experiment is om te zien of er vraag naar is.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 16:16 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Dan heb je er toch geen flikker aan...![]()
Wie koopt er nou zo'n ding.
Is voor het eerst dit seizoen. In de Verenigde Staten is zoiets vrij normaal bij bijvoorbeeld het basketbal.quote:
Ik denk dat het ook is omdat mensen de sfeer tijdens die risico wedstrijden niet trekken, als jj met je zoon naar Feyenoord gaat en er zit zo'n aardappel naast je de hele tijd kankerjoden dit en kanker dat te roepen dan zou ik me kunnen voorstellen dat je daar liever niet meer heen gaat. Bovendien is de kans op een overwinning redelijk groot natuurlijk bij die 11 wedstrijden.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 16:34 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Dagjesmensen. Zie je toch wel vaker met dat soort wedstrijden, dat alle vakken rondom het uitvak zijn bezet, vanwege losse verkoop. Bied ze nu gewoon zo een seizoenskaart aan en ze hoeven die losse kaarten niet te kopen. Denk ook dat het een experiment is om te zien of er vraag naar is.
[..]
Tijdens wedstrijden tegen Groningen ofzo wordt er ook heel wat afgekankert in de Kuip, eigenlijk altijd welquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 17:35 schreef manny het volgende:
[..]
Ik denk dat het ook is omdat mensen de sfeer tijdens die risico wedstrijden niet trekken, als jj met je zoon naar Feyenoord gaat en er zit zo'n aardappel naast je de hele tijd kankerjoden dit en kanker dat te roepen dan zou ik me kunnen voorstellen dat je daar liever niet meer heen gaat. Bovendien is de kans op een overwinning redelijk groot natuurlijk bij die 11 wedstrijden.
In Den Haag zie ik ze wel onder allochtonen en af en toe bij kleinere kinderen. Zelden iemand in een Ajax shirt die bijvoorbeeld 18 is en van "nederlandse" komaf. Lijkt me ook onverstandig.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 17:37 schreef Thetallguy het volgende:
Ik zie vrijwel nooit mensen in Ajax-shirtjes
wij vroegen ons ook al af wat er aan de hand was, liepen allemaal ajax idioten door villa arena (naast de arenaquote:Op zondag 30 juli 2006 12:59 schreef daaaaan het volgende:
Goh, Ajax doet een paar leuke aankopen en opeens lopen al die boeren weer in een Ajax-shirtin de stad, op het terras, op straat : overal. En dat terwijl toen ze begin dit jaar 7e stonden niemand dood in zo'n ding gevonden wou worden.
Meelopers, Ajax wordt toch geen kampioen
Wat kan een Ajax supporter er aan doen dat 80% van die provincialen kneuzen zijn?quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 19:38 schreef BiMeWet het volgende:
Ajax staat negende in de competitie, raakt zelfs in het rechterrijtje, en iedereen loopt ineens rond in een AZ shirt.
Nu met aankopen als stam (), waarmee ze niets gaan presteren - ook al weten ze dat zelf nog niet - durven ze ineens weer met de dreft-wasmiddel t-shirts rond te lopen.
![]()
Sure, Blind kon wel tien situaties opnoemen waarin Ajax was 'benadeeld'. Dat interview lijkt me nou het schoolvoorbeeld van wat Ajacieden een Calimero noemen...quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 13:19 schreef DamzkoO het volgende:
[..]
bijna huilend? Huilend wordt eerder geassocieerd met het trillend in een hoekje staan janken. In tegenstelling tot dat liep hij naar de scheids toe om verhaal te halen en zijn oordeel erover te geven. Weet niet wat voor onzin jij dus uitkraamt (lees: Je bent vast een teletekst/ De Telegraaf-supporter)![]()
wauw wat een openbaringquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 20:11 schreef Huppelei het volgende:
AJAX ZUIGT OOK FUCKING HARD!!!!!
Ah de grote kale leider spreekt.........quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 23:07 schreef jorienvdherik het volgende:
Ik ging voetballen vanavond, staat er zo gozer met een ajax shirt bij gadverdamme
quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 18:41 schreef Pappie_Culo het volgende:
Zie hier ook zelden mensen in den haag shirts e.d.
Af en toe zo'n oeloe-boeloe stamhoofd in de metro met een feyenoord pet. Waarschijnlijk gekregen in ruil voor z'n dochter. Laat dan maar zitten chief.
Maar daar noem je dan ook ff een club ..quote:Zie hier ook zelden mensen in den haag shirts e.d.
Ja, maar dat geeft wel aan wat een trieste jostiaanhang 020 heeft.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 20:00 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Wat kan een Ajax supporter er aan doen dat 80% van die provincialen kneuzen zijn?
Iedereen is ze liever kwijt dan rijk, behalve de club zelf.
Verder een vrij matig topic, maar een mogelijk antwoord zou kunnen zijn dat de nieuwe uit-shirts er best aardig uitzien.
Ach, ik heb in de tijd dat ik rotterdam werkte meer Ajax shirts gezien dan dat ik er hier van feyenoord zie.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 13:45 schreef BiMeWet het volgende:
[..]
Ja, maar dat geeft wel aan wat een trieste jostiaanhang 020 heeft.
In R'dam zie je dat niet hoor.
Al die buitenlanders, ja.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 14:58 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Ach, ik heb in de tijd dat ik rotterdam werkte meer Ajax shirts gezien dan dat ik er hier van feyenoord zie.
Gut, gut, gut, dacht die BiMeWet een vriendje gevonden te hebben die het eensch is met hem, blijkt hij hier toch eventjes vies tegengesproken te wordenquote:Op woensdag 2 augustus 2006 14:58 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Ach, ik heb in de tijd dat ik rotterdam werkte meer Ajax shirts gezien dan dat ik er hier van feyenoord zie.
Dus je stelling lijkt me sowieso niet helemaal correct.
EENSCH !!!!!quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:05 schreef dennisreijbroek het volgende:
er wordt maar 1 club in dit land kampioen en dat is ajax
psv
psv
inderdaad ajaxquote:
ga getto spelen, met je nep avatar, mafkees.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:38 schreef Wesfrdam het volgende:
zoiezo alle jongeren met voetbalshirts zijn kansloos
negers ook.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:38 schreef Wesfrdam het volgende:
zoiezo alle jongeren met voetbalshirts zijn kansloos
tja, eigenlijk kan je psv dus met ajax vergelijkenquote:Op woensdag 2 augustus 2006 15:59 schreef Cantona_No.7 het volgende:
Ik mag als Ajacied, feyenoord meer dan die kansloze calimero's uit eihoven.feyenoord heb tenminste een echt stadion, echte supporters en uitstraling, en psv..........tja niks van dit eigenlijk.
Zo zie je maar weer dat al het goede (hoe weinig het ook mag zijn) aan de Maas van buiten komt.quote:
Hahahaha laat die wanabee tupac met wijde kloffie maar in zn waardequote:Op woensdag 2 augustus 2006 16:00 schreef manny het volgende:
[..]
ga getto spelen, met je nep avatar, mafkees.
Op het gebied van uitstraling tegenwoordig bijna wel... maar net niet helemaal. Maar ja, in de kuip is het ook al jaren weinig meer.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 16:11 schreef KansloosForEver het volgende:
[..]
tja, eigenlijk kan je psv dus met ajax vergelijken![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |