Ja, dat weet ik heel zeker, want als hij vroeger daarover begonnen was dan had ik hem vermoord, toen ik iets van 15 was vermoorde ik hem al bijna als hij perongelijk een richting in keek waar een leuke meid liepquote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:23 schreef Laton het volgende:
[..]
En je weet zeker dat dit niet kwam omdat hij die gedachte bij je geplant heeft vroeger ?
Dat je toch uiteindelijk maar hem ook wilde behagen ?
Ik zie het. Helemaal verkeerd gelezenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:22 schreef erodome het volgende:
[..]
Neen, IK stelde het voor, hij was terughoudend omdat hij er zeker van wilde zijn dat ik geen spijt zou krijgen van wat ik voorstelde.
quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:27 schreef erodome het volgende:
Maar het is een fijner idee voor jou om te denken dat vrouwen zielige wezens zijn die zich in een hoek laten drukken en nooit degene zijn die zelf een perverse gedachtegang hebben?
Maar dan was het voor jou hetzelfde, je wist ook niet waar je dan aan begon en hoe hij zou reageren, toch?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:22 schreef erodome het volgende:
[..]
Neen, IK stelde het voor, hij was terughoudend omdat hij er zeker van wilde zijn dat ik geen spijt zou krijgen van wat ik voorstelde.
Als je het voor het eerst uit weet je niet hoe de ander daarop zal reageren nee, alhoewel ik wel al het idee had dat dat niet al te negatief zou worden opgevat en toen we eenmaal begonnen met handelen was dat ook best eng ja, want dat je de fantasie heel leuk vindt betekend nog niet dat het irl ook zo leuk is.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:40 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Maar dan was het voor jou hetzelfde, je wist ook niet waar je dan aan begon en hoe hij zou reageren, toch?
Het lijkt misschien allemaal anders dan dat het bij ons in werkelijkheid is. Ik ben heel voorzichtig geweest in alles (en nog) We zijn volgens ons beide nu in de fase beland dat het echt gaat gebeuren, daardoor dat het ff een schrik effect krijgt.....oei, nu wordt het echt. Tuurlijk zijn er twijfels maar niet zo zwaar dat dat direct tot een probleem zal leiden. En neem van me aan, als ons huwelijk niet zo sterk was, waren we echt al uit elkaar geweest. Niemand kan in de toekomst kijken en weten wat er nog komen gaat. We gaan het proberen en de tijd zal het leren, het is niet zo dat er geen weg terug is.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:46 schreef erodome het volgende:
[..]
Het blijft even een eng moment die eerste keer, maar er is een verschil tussen oe spannend eng, maar wel leuk en de angst dat het zwaar fout gaat en afschuwelijk veel pijn gaat doen.
Als die angsten en twijvels er zijn en je huwelijk is je echt wat waard, breng dan meer geduld op op z'n minst, serieus, het is maar een advies, doe ermee wat je wil....
Wanneer kom je hier in mijn compkastje zitten om mijn spelling na te gaan?quote:
Toch bedankt Erodome, van jou kwamen de enige constructieve antwoorden vandaag. We gaan ons best doen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:05 schreef erodome het volgende:
Ik wens je heel veel succes en ik hoop echt dat jullie er samen uitkomen, maar om eerlijk te zijn, heb dit iets te vaak mis zien gaan om erg veel hoop te hebben.
En met welke reden ?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:19 schreef save_the_day het volgende:
Mod. wat mij betreft mag je deze topic sluiten.
thx.
Ik denk dat jij bedoeld dat de van haar de enige antwoorden kwamen die in jouw straatje te pas kwamen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:18 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Toch bedankt Erodome, van jou kwamen de enige constructieve antwoorden vandaag. We gaan ons best doen.
Van Erodome kwamen de enige antwoorden die jij wilde horen lijkt me een betere omschrijvingquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:18 schreef save_the_day het volgende:
[..]
Toch bedankt Erodome, van jou kwamen de enige constructieve antwoorden vandaag. We gaan ons best doen.
Great minds think alikequote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:29 schreef Lod het volgende:
[..]
Van Erodome kwamen de enige antwoorden die jij wilde horen lijkt me een betere omschrijving
Tja, mijn antwoord is dat het een link spelletje is zo en dat de kans enorm aanwezig is dat dit heel fout gaat straks, dus of hij dat antwoord wilde horen, ik weet het zo net nog nietquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:29 schreef Lod het volgende:
[..]
Van Erodome kwamen de enige antwoorden die jij wilde horen lijkt me een betere omschrijving
geen of weinig antwoorden op de vragen die ik stelde voor het delen van ervaring.quote:
Ik ook en dat is dan net geen reden om een topic te sluiten.quote:
... die dus in je straatje passen. Sorry maar daarvoor gaat dit topic niet op slot.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:33 schreef save_the_day het volgende:
[..]
geen of weinig antwoorden op de vragen die ik stelde voor het delen van ervaring.
ook goed, dan kletsen jullie lekker verder. Op één of andere manier hebben jullie niet begrepen waarom ik dit topic gestart ben. Maar even goeie vrienden. Mij zul je dan niet meer zien op dit topic.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:39 schreef Sc0rPi0n het volgende:
[..]
... die dus in je straatje passen. Sorry maar daarvoor gaat dit topic niet op slot.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |