Als je verder afziet van het gebruik van de woorden "kantoor", "werken" en "vakantie" ben je best lief.quote:
Multitasken is niet iets dat alleen vrouwen kunnen, J. We moeten ze het alleen niet vertellen.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:55 schreef Joene het volgende:
Toch leuk dat ze jou hebben gekozen dat klusje te klaren, ze zullen waarschijnlijk gedacht hebben dat je toch de hele dag nutteloos op fok doorbracht.
Ik heb spijt. Hoe kan ik het goedmaken?quote:Op maandag 24 juli 2006 11:56 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Ja, nu is het niet zo leuk meer hè!!!!11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anders niet?quote:Op maandag 24 juli 2006 11:57 schreef JDude het volgende:
[..]
Als je verder afziet van het gebruik van de woorden "kantoor", "werken" en "vakantie" ben je best lief.
Whehehe.equote:Op maandag 24 juli 2006 11:58 schreef Chowi het volgende:
Ik heb spijt. Hoe kan ik het goedmaken?
Tieten.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:58 schreef Chowi het volgende:
Ik heb spijt. Hoe kan ik het goedmaken?
Ik weet het U , maar ik ben soms in de verleiding om even te laten zien wat ik allemaal wel niet kan.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:57 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Multitasken is niet iets dat alleen vrouwen kunnen, J. We moeten ze het alleen niet vertellen.
Oh, jee, krijgen jullie nou nóóit genoeg van tieten?quote:
retorische vraagquote:Op maandag 24 juli 2006 11:59 schreef Chowi het volgende:
[..]
Oh, jee, krijgen jullie nou nóóit genoeg van tieten?
Bloot Graag Nu.quote:
Ja maar. Ik jou altijd wel. Da's ook niet echt eerlijk!quote:Op maandag 24 juli 2006 11:59 schreef JDude het volgende:
[..]
Ik maak het je niet té makkelijk, hoor.
Niet van de jouwe chowi.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:59 schreef Chowi het volgende:
[..]
Oh, jee, krijgen jullie nou nóóit genoeg van tieten?
BGN. Toffe nieuwe breezerafkorting.quote:
Laat ze je niet in verleiding brengen. Het is slechts een truc om onze ware aard uit de tent te lokken. Zo zijn vrouwen.quote:Op maandag 24 juli 2006 11:59 schreef Joene het volgende:
Ik weet het U , maar ik ben soms in de verleiding om even te laten zien wat ik allemaal wel niet kan.
Mijn collega's zijn man , en houden van tieten chowi.quote:Op maandag 24 juli 2006 12:04 schreef Chowi het volgende:
Nee man, stel dat je collegae het zien op je beeldscherm! Dan krijgen we weer zo'n AZ-tafereel.
Je mag ze ook wel mailen.quote:Op maandag 24 juli 2006 12:04 schreef Chowi het volgende:
Nee man, stel dat je collegae het zien op je beeldscherm! Dan krijgen we weer zo'n AZ-tafereel.
U. gelukkig ben ik hier op het werk getraind om te doen alsof ik heel druk ben en eigenlijk niks uitvoer deze methode tracht ik zoveel mogelijk te kopieren.quote:Op maandag 24 juli 2006 12:03 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Laat ze je niet in verleiding brengen. Het is slechts een truc om onze ware aard uit de tent te lokken. Zo zijn vrouwen.
De wereld is cru.quote:Op maandag 24 juli 2006 12:04 schreef Joene het volgende:
[..]
Mijn collega's zijn man , en houden van tieten chowi.
en je tepels hard, hup posten !quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |