Het gaat me nu ff om een constuctieve actie er tegen, ik zeg alleen dat wat die vrouw deed geen zin had. Maar zolang je zelf officieel niet mag meenemen en je feitelijk dingen aldaar moet kopen kunnen ze maar doen. Zoals die vrouw het deed is het zinloos - klagen en sanikkenquote:Op donderdag 20 juli 2006 23:39 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Dat is de naieviteit van de mensen achter hen in de rij.... maar daar ging de discussie niet over
Ja en het blijft altijd zinloos als er niet meer mensen op staan... maar de echte Nederlandse mentaliteit is dat we liever niet op de voorgrond treden en alles op ons af laten komen.... en vervolgens achteraf in een donker hoekje met een besloten groepje gaan zitten klagen dat alles zo slecht en duur etc wordt.quote:Op donderdag 20 juli 2006 23:43 schreef Renesite het volgende:
[..]
Het gaat me nu ff om een constuctieve actie er tegen, ik zeg alleen dat wat die vrouw deed geen zin had. Maar zolang je zelf officieel niet mag meenemen en je feitelijk dingen aldaar moet kopen kunnen ze maar doen. Zoals die vrouw het deed is het zinloos - klagen en sanikken.
Dat is het hele eiervreten. Tot er niets gebeurt is die eenmalige actie enorm irritant.quote:Op donderdag 20 juli 2006 23:47 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ja en het blijft altijd zinloos als er niet meer mensen op staan... maar de echte Nederlandse mentaliteit is dat we liever niet op de voorgrond treden en alles op ons af laten komen.... en vervolgens achteraf in een donker hoekje met een besloten groepje gaan zitten klagen dat alles zo slecht en duur etc wordt.
Heul niet.... ik vind dr niks irritant aanquote:Op donderdag 20 juli 2006 23:50 schreef Renesite het volgende:
[..]
Dat is het hele eiervreten. Tot er niets gebeurt is die eenmalige actie enorm irritant.
Die koopzegels werken toch dat je bv. een kaart van 47 euro moet volplakken waarna je er 50 voor terug krijgt? Dus zij kunnen rente trekken van dat geld en tegen de tijd dat jij het terug hebt mag je blij zijn als de inflatie je niet ingehaald heeftquote:Op donderdag 20 juli 2006 23:19 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Ja zeg koopzegels zijn dan toch ook onzin. Haar reactie (als die echt zo was) slaat nergens op, maar ik heb mensen die koopzegels willen echt nooit begrepen.
Zijn er trouwens al mensen geweest met een volle zomerzegel-kaart? Ik heb die kaarten gezien en vind dat je echt veel zegels moet sparen.
Doe maar niet....quote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:23 schreef 2609 het volgende:
schooiersik haat ze ik kan er zomaar binnen nu en een paar dagen een topic over openen
En dan een ondertiteling van "Alée manneke, u moet gije vrouw redden aaj? Want ik moet baften muhjongen!"?quote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:06 schreef Serious_Sven het volgende:
Meestal ga ik in Belgie naar de bios, kaartje is daar 5,50 en drinken 2 euro meen ik, iig niet zo stervensduur als in nederland waar je een hypotheek kan aanvragen bij een all-in arrangement.
Niet vaak de BRT gekeken zeker?........quote:Op vrijdag 21 juli 2006 09:56 schreef VonHinten het volgende:
[..]
En dan een ondertiteling van "Alée manneke, u moet gije vrouw redden aaj? Want ik moet baften muhjongen!"?![]()
Eensch is; cafe's zijn al achterlijk duur en bioscopen zijn helemaal schandalig; ik huur (of rip) alleen al daarom liever een DVD-tje. Maar die wijven waar TS het over heeft die hadden zich van te voren ook wel kunnen bedenken dat het daar zo duur is en moeten dus niet gaan lopen zeiken als ze hun bakje te vol stoppen; dat vind ik dan ook wel wer..quote:Op vrijdag 21 juli 2006 01:43 schreef MouseOver het volgende:
Bij bioscopen voel ik me nooit bezwaard om iets mee naar binnen te smokkelen. De prijzen zijn zo mogelijk nog hoger dan ik cafe's. De verhouding is een beetje kwijt.
Déjà vu.quote:Op donderdag 20 juli 2006 23:07 schreef Renesite het volgende:
"Wilt u koopzegels (á 10 cent perstuk per euro)" vraag ik netjes
"Nee zeg!!!!" zegt de bijna uitmekaar vallende van zuunigheid dametje
"Wilt u wel zomerzegels" vraag ik maar...
"Maar natuurlijk! Kom zeg, wie niet!!! ze zijn gratis!!!" zegt het wijf
"Vanzelfsprekend"
Hier krijg ik toch zo'n uitslag van![]()
![]()
![]()
Koopzegels is gewoon een manier van sparen?quote:Op donderdag 20 juli 2006 23:19 schreef p-etr-a het volgende:
Ja zeg koopzegels zijn dan toch ook onzin. Haar reactie (als die echt zo was) slaat nergens op, maar ik heb mensen die koopzegels willen echt nooit begrepen.
Zijn er trouwens al mensen geweest met een volle zomerzegel-kaart? Ik heb die kaarten gezien en vind dat je echt veel zegels moet sparen.
Of 2 ondertitels tegelijk. De bovenste in het Nederlands en de onderste in het Frans.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 09:56 schreef VonHinten het volgende:
[..]
En dan een ondertiteling van "Alée manneke, u moet gije vrouw redden aaj? Want ik moet baften muhjongen!"?![]()
En dan blijven wachten en klooien met de boodschappen en ondertussen enorm schooierig vragen aan elke klant "Wilt u die zegeltjes? Als u ze niet wilt wil ik ze wel hoor"quote:Op vrijdag 21 juli 2006 10:29 schreef GioStyle het volgende:
[..]
Déjà vu.![]()
"Oh ik heb bijna 20 euro, mag ik er 2?"![]()
"Nee, mevrouw, er staat precies op de bon hoeveel u er krijgt."
Klopt, maar wel een erg omslachtige manier vind ik zelf.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 10:29 schreef GioStyle het volgende:
Koopzegels is gewoon een manier van sparen?
15 zomerzegels?!?!?!?!?! Halleluja wat veel.quote:Als sommige mensen boodschappen doen, halen ze in 1x al 15 zomerzegels. Doe dat 2x en je hebt al een volle spaarkaart.![]()
Ik zie liever zelf ook dat die koopzegels verdwijnen.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 14:14 schreef p-etr-a het volgende:
Klopt, maar wel een erg omslachtige manier vind ik zelf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |