Of die uitkeringstrekker die er achter het stuur zit, of thuis op de bank maakt nogal wat verschil hoor. Nu heeft ie teminste nog het gevoel een waardevol deel van de samenleving te zijn. Plus! De hogere ambtenaren hopen gewoon dat er een komt te overlijden door de hitte, van z'n maaier, pal onder de draaiende messen valt zodat ze dan weer wat adminstratief werk te doen hebben!quote:Op woensdag 19 juli 2006 12:53 schreef veldmuis het volgende:
Hebben die debielen gewoon een rooster wat ze afwerken en denken ze verder totaal niet na ofzo?.
Ja, als die routes toch zo geplanned zijn ben je gek als je het gaat veranderen, toch?quote:Op woensdag 19 juli 2006 13:33 schreef Isdatzo het volgende:
ook leuk: 't is winter, 't gaat sneeuwen volgens het knmi () dus er wordt massaal zout gestrooid.. en 5 min later komt de veegwagen en die veegt al 't zout weer op
![]()
![]()
houd daar dan rekening mee als je zout gaat strooienquote:Op woensdag 19 juli 2006 13:39 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Ja, als die routes toch zo geplanned zijn ben je gek als je het gaat veranderen, toch?.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |