En hij gaat haar ook niet 'krijgen'...quote:Op donderdag 20 juli 2006 23:04 schreef Xennia het volgende:
[..]
Op zich wel geinig, in kasta's zoektocht naar een enorme diversiteit aan vrouwen is hij reeds terecht gekomen bij een borderliner. Een autist daarentegen heeft hij nog nooit gehad.
.... al heb ik er totaal geen moeite mee om hem bevestiging en aandacht te gevenquote:Op zich is het best handig dat je een obsessie voor hem hebt, dan krijgt hij in ieder geval genoeg bevestiging en aandacht (hij heeft eerder in dit, of het vorige topic aangegeven dat dit 1 van zijn mindere punten is. Ik kan zo snel niet meer vinden waar).
Was het een topic in R&P? Weet je nog een woord uit de titel? Of wie de TS was? Waarom weet je eigenlijk de periode zo goed?quote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:24 schreef Black_Tulip het volgende:
Ik ben er hard naar op zoek, maar ik kan het niet vindenMaar als je wil mee helpen met zoeken, het was in de periode 6 tot 20 juni 2005 en het ging over het soort mannen wat ik wel of niet zou kunnen krijgen (ahhh de ironie als je op zulke dingen terug kijkt..)
Dat zeiden alle exen van Kastanova ookquote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:34 schreef Black_Tulip het volgende:
En hij gaat mij ook niet 'krijgen'...
Oh mijn God, nu moet ik je voor zijn... En nee, ik weet verder niet meer, helaas.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:35 schreef Xennia het volgende:
[..]
Was het een topic in R&P? Weet je nog een woord uit de titel? Of wie de TS was? Waarom weet je eigenlijk de periode zo goed?
Als ik het heb gevonden, krijg ik overigens wel de koelkast! Dat je het even weet
Ik heb het gelezen en quote het bewust niet.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:40 schreef Black_Tulip het volgende:
Oh mijn God, nu moet ik je voor zijn... En nee, ik weet verder niet meer, helaas.
Vriend masturbeert met mij ernaast.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:46 schreef Black_Tulip het volgende:
Eens kijken. Ik dacht raak te hebben maar er zijn geen posts van Kasta te bekennen. Dat betekent dat ik of mis zit of dat die posts zijn verwijderd
Die was het ja.quote:Op vrijdag 21 juli 2006 00:49 schreef Xennia het volgende:
[..]
Vriend masturbeert met mij ernaast.
Gevonden! Hij vindt je een timide soepkip die hij nog niet van 2 meter afstand in het gezicht zou spuiten, ook al stond hij een half jaar droog
quote:Kom maar op met mijn koelkast!
Zeik niet knul...quote:Op vrijdag 21 juli 2006 01:11 schreef Fokker200 het volgende:
Dat was inderdaad niet nodig geweest, SolidasRock
Graag gedaan hoorquote:Op vrijdag 21 juli 2006 01:15 schreef Fokker200 het volgende:
Black_Tulip, als ik het goed begrijp is jouw fascinatie voor Kastanova dus eigenlijk een obsessief-compulsieve stoornis.
Dan is het plaatje voor mij nu helemaal duidelijk.
Bedankt voor je openhartigheid.
Ik heb ambtelijke dossiers onder ogen gehad die prettiger lazenquote:Op donderdag 20 juli 2006 20:42 schreef Black_Tulip het volgende:
Even kort, om te melden dat ik terug ben en ik moet heel kort iets bijdragen aan de discussie hierboven:
Kasta, het grote punt is dat er wel een oorzaak is, maar hier komen de grote problemen waardoor de oorzaak in jouw schetsen niet als oorzaak aanvaard zal worden door de man:
1 In een emotionele bui is ratio ver zoek en daarmee de oorzaak voor die emotie ook.
2 Soms ligt het probleem zo diep dat het ongelofelijk veel tijd, moeite en analysatiekunst kost om het te achterhalen. Wees dan op je hoede, want dan betreft het een heel, heel groot probleem wat ontiegelijk veel emotie veroorzaakt en even moeilijk is op te lossen. Dat probleem kan het bijna onmogelijk maken voor jullie twee om een relatie te hebben. Als zij beseft dat het zo erg is, duurt het nog langer voordat het naar buiten komt.
Iets positiever: In een rationele periode (ja, zelfs vrouwen hebben die) heeft de vrouw achterhaald wat het probleem is. Maar dan krijg je het volgende:
3 De oorzaak is niet logisch en zal daarom niet verteld worden, omdat het niet als oorzaak erkend zal worden.
4 De vrouw vindt de oorzaak wel logisch, maar weet dat de man hier heel anders over na zal denken en de oorzaak zal niet verteld worden.
5 De vrouw vindt de oorzaak logisch en had hoop dat de man dat ook zou vinden, maar dat was dus niet zo. Er is voor de tweede keer conflict ontstaan door dezelfde oorzaak. De man heeft de oorzaak niet als oorzaak aanvaard en de vrouw weet dat hij dat deze keer ook niet zal doen. De oorzaak zal niet verteld worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |