Volgens mij moet je ook niet met terroristische organisaties praten. Hooguit een bestand laten opstellen door een derde partij die vervolgens nageleefd moet worden door de strijdende partijen.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:00 schreef zarGon het volgende:
[..]
Praten werkt blijkbaar niet, en blijven praten met mensen waarmee je niet kan praten ook niet. Geweld is echt, sirieus, de enige oplossing.
Het grappige is dus dat je in jordanie en egypte geen hamas en hezbollah hebt.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:02 schreef Mutant01 het volgende:
Diplomatie heeft vrede gesticht tussen Egypte en Israel, tussen Jordanie en Israel enz. Wie had ooit gedacht dat dat via diplomatie kon? Met Hezbollah is het nu onmogelijk om redelijk te praten, maar met Iran en Syrie is het denk ik niet onmogelijk.
Der is wel een verschil in egypte als land en hezbollah als terreur org.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:02 schreef Mutant01 het volgende:
Diplomatie heeft vrede gesticht tussen Egypte en Israel, tussen Jordanie en Israel enz. Wie had ooit gedacht dat dat via diplomatie kon?
En Egypte is zo'n land dat de staat Israël wel erkend.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:03 schreef zarGon het volgende:
[..]
Het grappige is dus dat je in jordanie en egypte geen hamas en hezbollah hebt.
Jordanie en Egypte werden tot diplomatie gedwongen door de militaire macht van Israel.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:03 schreef zarGon het volgende:
[..]
Het grappige is dus dat je in jordanie en egypte geen hamas en hezbollah hebt.
Ik had het niet over praten met die vier die jij noemt, maar over een lijntje dat Israël met Libanon had kunnen oppikkenquote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:01 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Vertel, welke Diplomatie is succesvol geweest met Hezbolla, Hamas, Syrie en Iran versus Israel?
daarnet werdt gesteld dat de macht van hezbollah te groot is in libanon en dat libanon geen invloed kon uitoefenen op hezbollah.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:12 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ik had het niet over praten met die vier die jij noemt, maar over een lijntje dat Israël met Libanon had kunnen oppikken
Die zin snap ik niet.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:02 schreef Boomstam het volgende:
[..]
Ondertussen vermeld je niet de mogenlijkheden op te sommen.
kansloze post dus
Dat is niet via diplomatie gegaan, dat is gebeurd nadat ze de oorlog begonnen te verliezen van Israel nadat ze met z'n allen op Jom Kipoer aangevallen hadden.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:02 schreef Mutant01 het volgende:
Diplomatie heeft vrede gesticht tussen Egypte en Israel, tussen Jordanie en Israel enz. Wie had ooit gedacht dat dat via diplomatie kon? Met Hezbollah is het nu onmogelijk om redelijk te praten, maar met Iran en Syrie is het denk ik niet onmogelijk.
De Libanese regering had geen werkelijke macht, in waarheid runde Syrie het land grotendeels.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:12 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ik had het niet over praten met die vier die jij noemt, maar over een lijntje dat Israël met Libanon had kunnen oppikken
Dus Hezbollah heeft gelijk of is geweld allleen ok als het van Israel komt ?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:00 schreef zarGon het volgende:
[..]
Praten werkt blijkbaar niet, en blijven praten met mensen waarmee je niet kan praten ook niet. Geweld is echt, sirieus, de enige oplossing.
Oh, ik had het ook niet over via de Libanese regering vriendelijk vragen of ze eens lief willen doen daar bij die grens. Een tweezijdig gecoördineerde militaire actie zou het probleem van Libanon ook op kunnen lossen, niet?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:15 schreef Boomstam het volgende:
[..]
daarnet werdt gesteld dat de macht van hezbollah te groot is in libanon en dat libanon geen invloed kon uitoefenen op hezbollah.
Nee, Hezbollah is niet Libanon. Gelukkig niet.quote:wiskundig gezien zou je zeggen hezbollah=libanon, hezbollah zit daar ook in de regering
Nah, daar hebben ze niet zulke goede ervaringen mee in die buurt. Sabra en Shatila enzo. Ik denk niet dat christenen zich daaraan willen branden en een nieuwe burgeroorlog willen riskeren.quote:Overgens had ik liever wel gezien dat israel dit samen deed met soenieten en christenen in libanon
als je die zin niet snapte zou je niet zo'n antwoord gevenquote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:17 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Die zin snap ik niet.
En er zijn echt een hoop andere oplossingen te bedenken dan wat er nu gebeurd is. Er had bijvoorbeeld beperkter actie ondernomen kunnen worden, overlegd kunnen worden met Libanon over het probleem dat Hezbollah vormt, ook voor de Libanese regering (hiermee zet je Hezbollah buitenspel of je dwingt ze tot praten, win-win), er had onderhandeld kunnen worden met Hezbollah achter de schermen -er zijn immers tientallen uitwisselingen geweest tussen krijgsgevangenen. Er is een hoop meer in de wereld dan zo goed en hard mogelijk pief-paf-poef doen, zelfs in die regio.
Lachen? Nou, eigenlijk geeft het gewoon aan hoe sommige moslims hun eigen geloof kennen.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 17:56 schreef Pietverdriet het volgende:
* Pietverdriet moet erg lachen om Meki die het verschil niet weet tussen
http://en.wikipedia.org/wiki/Shi'ite en http://en.wikipedia.org/wiki/Sunnite
Hezbollah krijgt nu waarom het gevraagd heeft. Moet het ook niet gaan janken als de Israelisch het karwei af maken.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:20 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Dus Hezbollah heeft gelijk of is geweld allleen ok als het van Israel komt ?
je spreekt jezelf nu tegen?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:20 schreef Mwanatabu het volgende:
Oh, ik had het ook niet over via de Libanese regering vriendelijk vragen of ze eens lief willen doen daar bij die grens. Een tweezijdig gecoördineerde militaire actie zou het probleem van Libanon ook op kunnen lossen, niet?
Nah, daar hebben ze niet zulke goede ervaringen mee in die buurt. Sabra en Shatila enzo. Ik denk niet dat christenen zich daaraan willen branden en een nieuwe burgeroorlog willen riskeren.
Welk karwei zou dat zijn?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:25 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Hezbollah krijgt nu waarom het gevraagd heeft. Moet het ook niet gaan janken als de Israelisch het karwei af maken.
En dan vallen er geen burgerslachtoffers???quote:Op dinsdag 18 juli 2006 17:58 schreef Mutant01 het volgende:
Ik zie liever een grondoffensief van de Israeliers dan zoiets onnauwkeurigs als dit.
Hij is goedquote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:25 schreef -scorpione- het volgende:
Nou ja, the empty can rattles the most zeggen ze toch![]()
Ik denk dat er een wezenlijk verschil is dan om dingen besrpeekbaar te maken met de Libanese regering en het mobiliseren van aparte bevolkingsgroepen tegen elkaar.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:26 schreef Boomstam het volgende:
[..]
je spreekt jezelf nu tegen?
anyways, dingen die ik liever anders zie zijn meestal niet uitvoerbaar
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:30 schreef Pietverdriet het volgende:
Bij meki heb ik trouwens meer het gevoel van The lights are on, but there is no one home...
je had het over een 2zijdige militaire actie tegen hezbollahquote:Op dinsdag 18 juli 2006 18:30 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ik denk dat er een wezenlijk verschil is dan om dingen besrpeekbaar te maken met de Libanese regering en het mobiliseren van aparte bevolkingsgroepen tegen elkaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |