whehe, wat een mafkeesquote:Op maandag 17 juli 2006 13:57 schreef The_Voice_Within het volgende:
Zolang ze hun spelletje niet zo serieus nemen als dit knulletje![]()
http://www.youtube.com/watch?v=kBVmfIUR1DA
Dat is gewoon een maffe duitser die allemaal van dat soort filmpjes maakt .quote:Op maandag 17 juli 2006 14:06 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Eng gewoon. Dat is echt een psychopaat.
Die moeten ze echt preventief opsluiten. Hoe zal hij later reageren wanneer hij door een meisje wordt afgewezen.
sukkelsquote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:27 schreef black_hacker het volgende:
by the way,
vorig jaar zijn er minimaal 6 mensen gezakt bij ons op school door dat spel![]()
zelfs in de klas werd er gespeeld op de laptop![]()
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 17:12 schreef DiabloSam het volgende:
Het kan nog erger...er schijnt een filmpje op internet te zijn waarbij een gast met camera een kamer inloopt en daar zit dan een gast zich te rukken op world of warcraft, schijnt erg grappig te zijn
![]()
echte mannen doen die 40 man dungeons in 1 avondquote:Op maandag 17 juli 2006 15:53 schreef PvtRyan het volgende:
Wat een kuttopic weer zeg.
Als die mensen ervoor kiezen het spel boven vrienden te verkiezen, dan ligt dat toch aan hen en niet aan het spel? En omdat die ervoor kiezen, zijn gelijk alle mensen die WoW spelen kansloos? Mag ik hier ook uit herleiden dat alle mensen die gamen, kansloos zijn? Gelukkig bepaal jij dat op het strand liggen zweten per definitie een betere besteding van je tijd is, he? En ze zijn ook absoluut niet te combineren als ik jou mag geloven, ze sluiten elkaar uit!
Oh, en Onyxia (de draak waar je het waarschijnlijk over hebt) killen kost geen 6 uur, hoogstens 20 minuten. Maar goed. En de rest van de raid dungeons (kerkers voor 40 kansloze mensen dus) hoeven niet in één avond afgemaakt te worden, dus je bent nergens verplicht om 6 uur achtereen te gamen.
Ik zit ook in een endgame guild zoals dat heet die dit soort 'kneuzenonzin' doet, maar veruit de meeste mensen zijn heel normale personen. Met een baan/studie, een vriendin of zelfs getrouwd met kinderen. Dan is er ook weleens tragiek, iemand die ontslag heeft genomen bij z'n werk om een doel in het spel te achtervolgen (serieus, en hij heeft nu ook wel door dat het dom was en hij werkt gewoon weer) en iemand waarvan z'n vriendin hem verlaten heeft omdat ie teveel tijd in het spel stak.
Ik zou niet weten waarom World of Warcraft het onmogelijk zou maken dat je naar het strand gaat, of dat je uitgaat. Kan je mij dat vertellen?
Hangt er vanaf over wat voor periode je het bekijkt he?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:25 schreef black_hacker het volgende:
WoW ownt hard !
maar as je het verkiest boven je eigen sociale leven ben je toch echt wel ziek fout bezig.
ik speel het spel ook, 14 dagen total playtime maar sommigen hebben echt al 80 dagen total playtime.. en dan gaan ze er in-game ook nog over pronken..![]()
dát noem ik pas echt zielig![]()
Ja joh? Waarom haat jij WoW knul?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:26 schreef PsyCha het volgende:
Ik haat WoW.
"De jeugd van tegenwoordig schijnt..."quote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:13 schreef VonHinten het volgende:
[..]
De jeugd van tegenwoordig schijnt inderdaad alleen maar te kunnen gamen en op straat hangen. Andere opties zijn er niet![]()
![]()
laat je nakijken man.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 20:43 schreef Sanderrrr het volgende:
@ TS:
waarom boeit het jou wat iemand anders met z'n leven doet? hij kan er later een hoop geld voor krijgen, jij geeft nu alleen maar uit, je zegt wel dat hij nu niet met vrienden om gaat maar denk je dat z'n 'buddies' op WoW gewoon vreemden zijn?
ik heb nog nooit WoW gespeeld maar wel een andere MMORPG en heb er een hoop vrienden mee gemaakt waar ik nu mee om ga irl. en ik heb mijn account voor ¤900 verkocht, voor een half jaartje verslaafd zijn (ja ik werkte er naast ook nog).
leuk zo'n vriend aan de andere kant van de wereld waar je mee msn'tquote:
precies! en het eten is pizza en wodka-meloen!quote:Op dinsdag 18 juli 2006 22:42 schreef IceHeat het volgende:
Op LAN Party's drink je bier nerd!
Drome was fett! Jammer dat het de laatste keer was.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 22:52 schreef Crack_david het volgende:
[..]
precies! en het eten is pizza en wodka-meloen!
Whooptie fucking dooo 900 euro voor een half jaar gamen nee daar betaal je echt een hypotheek mee af.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |