O zo'n verzoekje heb ik ook een keer gehad, dat heb ik genegeerd hoor.quote:Op maandag 17 juli 2006 09:46 schreef DuchessX het volgende:
Ik ga het ook maar niet doen. Kaartjes uit Amerika heb ik sowieso al zat
Dat is heel erg vriendelijk iddquote:Op maandag 17 juli 2006 19:35 schreef Sonja27 het volgende:
Amstelveen, toch aardig... niet te groot, maar ook niet klein. Maar inderdaad heel vriendelijk van hem. Als ik hem zie zal ik hem even vriendelijk bedanken!
Iets over de afbeelding op de kaart meestalquote:Op maandag 17 juli 2006 22:11 schreef Herr_Munk het volgende:
[greenhorn mode]Ik heb mijn eerste kaartjes al eventjes op de bus zitten maar ik vroeg me eigenlijk af, wat zetten jullie nou op zo'n kaartje?[/greenhorn mode]
quote:Op dinsdag 18 juli 2006 01:31 schreef Allan24 het volgende:
D'r is trouwens eigenlijk best wel niemand die zijn/haar PC weblog geregeld bijwerkt
Ik heb ergens gelezen dat ze opruiming hebben gehouden met de inactive users..misschien dat 't daardoor komt?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 01:46 schreef Vava het volgende:
[..]
ik ben ver, heel ver achter
![]()
Vraag me ook af waar die 35 landen die meedoen zijn gebleven, eerst waren het er nog 160![]()
Ik denk het idd.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 09:46 schreef Smittend het volgende:
[..]
Ik heb ergens gelezen dat ze opruiming hebben gehouden met de inactive users..misschien dat 't daardoor komt?
41 ook nietquote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:29 schreef Jaguarized het volgende:
26 dagen naar Finland schiet niet op. Al gepm'd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |