quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:22 schreef Adothehague het volgende:
Maar ik vind gewoon dat hij zwaar onder de maat presteerd. En veelste vroeg is gebracht, ik denk dat hij wel eens door de mand kan gaan vallen dit seizoen.
Ik denk het niet, ik denk dat ze Sneijder dit seizoen gewoon op links zetten.quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:22 schreef Adothehague het volgende:
Maar ik vind gewoon dat hij zwaar onder de maat presteerd. En veelste vroeg is gebracht, ik denk dat hij wel eens door de mand kan gaan vallen dit seizoen.
Hij heeft me nooit verbaasd hij gaat met het seizoen meer tegen vallen.quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:24 schreef Jasza het volgende:
[..]
Ik verwacht dat hij jullie dit seizoen gaat verbazen
![]()
Ik mag toch wel mensen naar hun mening vragen? Ik heb het toch ook over het nederlands elftal. Ik ben gewoon teleurgesteld in zijn prestatie in oranje en ik wil weten wat medefokkers ervan vinden. Maar als jij gelijk komt zeggen uitloktopic, dan kan je beter maken dat je wegkomt in ben geinteresseerd in meningen en niet in wat jij van het topic vind.quote:
Vrees toch echt dat het eerder gebaseerd is op je haat tegen Ajax en Amsterdamquote:Op woensdag 12 juli 2006 13:30 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Ik mag toch wel mensen naar hun mening vragen? Ik heb het toch ook over het nederlands elftal. Ik ben gewoon teleurgesteld in zijn prestatie in oranje en ik wil weten wat medefokkers ervan vinden. Maar als jij gelijk komt zeggen uitloktopic, dan kan je beter maken dat je wegkomt in ben geinteresseerd in meningen en niet in wat jij van het topic vind.
Het is daar niet op gebasseerd. Ik vind hem juist in het Nederlands elftal byzonder slecht. Hij heeft geen goede corner gegeven, en geloof me of je een goede of slechte corner geeft dat hangt echt niet af van de posietie op het veld waar de bondscoach je neer zet. Ik vind het en schande dat Sneijder wel mee mocht en Seedorf niet.quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:31 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
[..]
Vrees toch echt dat het eerder gebaseerd is op je haat tegen Ajax en Amsterdam![]()
Sneijder is een fantastische speler, alleen ook een Ajacied in hart en nieren... dat zit je vast dwars
Hoezo kom je er nu pas meequote:Op woensdag 12 juli 2006 13:34 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Het is daar niet op gebasseerd. Ik vind hem juist in het Nederlands elftal byzonder slecht. Hij heeft geen goede corner gegeven, en geloof me of je een goede of slechte corner geeft dat hangt echt niet af van de posietie op het veld waar de bondscoach je neer zet. Ik vind het en schande dat Sneijder wel mee mocht en Seedorf niet.
Dan is het een interessante vraag waarom het bij het Nederlands elftal niet lukt en bij Ajax (Tegen de kleine clubs) Wel. Volgens mij is het gewoon dat hij er in de grote wedstrijden niet staat en in wedstrijden tegen de kleintjes welquote:Op woensdag 12 juli 2006 13:37 schreef Jasza het volgende:
[..]
Hoezo kom je er nu pas meeIedereen zag wel dat het in het Nederlands elftal kut ging, maar hij heeft genoeg goede corners gegeven bij Ajax dus
![]()
Hij heeft vaak genoeg op de bank gezeten hoor, En als hij inviel was hij echt bagger. Alleen zn eerste seizoen heeft hij misschien 5 wedstrijdjes goed gespeeld, daarna niks meer van hem gezien.quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:41 schreef Jasza het volgende:
Omdat hij de hele 2e seizoenshelft geblesseerd was? toen hij steeds inviel werd Ajax wel een stuk beter dus kweet niet wat je allemaal loopt te praten.
hahahahahahaquote:Op woensdag 12 juli 2006 13:42 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Hij heeft vaak genoeg op de bank gezeten hoor, En als hij inviel was hij echt bagger. Alleen zn eerste seizoen heeft hij misschien 5 wedstrijdjes goed gespeeld, daarna niks meer van hem gezien.
Zijn invalbeurten waren echt niet goed hoor, Als hij erin kwam vond ik dat het minder ging lopen.quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:43 schreef Jasza het volgende:
[..]
hahahahahahaHad jij zijn laatste invalbeurten van afgelopen seizoen bij Ajax is moeten zien dan praat je wel anders
Hij zat helemaal niet vaak op de bank, alleen de laatste 5 duels ofzo
![]()
Nu ben je dus al niet meer serieus te nemenquote:Op woensdag 12 juli 2006 13:45 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Zijn invalbeurten waren echt niet goed hoor, Als hij erin kwam vond ik dat het minder ging lopen.
idd want jij zit elke week in de Arena naar Ajax te kijken dus jij kan er een goed oordeel over geven!quote:Op woensdag 12 juli 2006 13:45 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Zijn invalbeurten waren echt niet goed hoor, Als hij erin kwam vond ik dat het minder ging lopen.
Wat jij wilt, maar op tv waren mensen niet te spreken over hem. Genoeg negative puubliciteit voor sneijder en dat hij op het wk ook zo slecht was bevestigd dat hij zwaar overschat isquote:Op woensdag 12 juli 2006 13:45 schreef Jasza het volgende:
[..]
Nu ben je dus al niet meer serieus te nemen![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |