Nee, want er was maar één kassa open omdat het een of andere paupersupermarkt is waar ze niet meer mensen in dienst hebben. Dat meisje achter de kassa zat ook duidelijk in de stressquote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:32 schreef seto het volgende:
Dan loop je naar een andere kassa?
Ik vroeg het toch aardig, dat staat in m'n OP. En mijn pizza is aangebrand. Fuck die kanker verpakking, er staat toch echt 22 minuten op 210 graden opquote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:34 schreef Frollo het volgende:
Je durfde niks te zeggen hè?
Heb ik niet genoeg contant geld voor atm, plus je moet minstens een uur wachten, plus nu bezorgen ze nog niet eens (dacht ik?)quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:35 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Pizza's kopen in de supermarkt is ook pauper. Als je echt trek in een pizza hebt bestel je er eentje met je luie reet.
Zelf nadenken is er niet meer bij he?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:35 schreef Hagelkaas het volgende:
[..]
Ik vroeg het toch aardig, dat staat in m'n OP. En mijn pizza is aangebrand. Fuck die kanker verpakking, er staat toch echt 22 minuten op 210 graden op![]()
Niet als de oven niet naast me staat zodat ik kan ruiken/zien of hij gaar is of niet/aanbrand. M'n hele humeur naar de klote, misschien komt het allemaal wel omdat ik sinds 12 uur 's middags gisteren niet heb geslapenquote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:36 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Zelf nadenken is er niet meer bij he?
quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:38 schreef Viking84 het volgende:
Vorige week bedacht ik me in de supermarkt nog een geinige actie.
Ga je met één dingetje achter iemand staan die een kar vol heeft: "Mevrouw, mag ik even voor?".
"Ja hoor".
En dan roep je: "Kom maar jongens!!". Komen al je vrienden erbij met hun volle boodschappenkarren![]()
.
zeggen die cassières dat?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:45 schreef Hagelkaas het volgende:
Noem me maar gelijk een Tokkie hoor
Ik vind het trouwens vrij normaal om iemand voor te laten die in een minuutje klaar is. Gelukkig zeggen de cassieres vaak zelf dat ik of iemand anders met weinig voor mag.
Mwa, vind het wel vriendelijk altijd.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:49 schreef Viking84 het volgende:
[..]
zeggen die cassières dat?. De brutaliteit. Ik ben degene die mag bepalen of een ander voor mag, niet die cassière. Zij hoeft toch niet te wachten in de rij??
wel als jij degene bent die in het voordeel isquote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:51 schreef Hagelkaas het volgende:
[..]
Mwa, vind het wel vriendelijk altijd.
true. Ik vraag het ook nooit. Kijk hooguit degene voor me heel veelbetekenend aanquote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:52 schreef 18konijn het volgende:
Vragen of je voor mag met je ene boodschap is absoluut not done. We moeten allemaal op onze beurt wachten. Het enige waarop je mag hopen, is dat je voorganger met zijn volle kar jou aanbiedt om je voor te laten. Zo is het en niet anders!
Haha, wtf? En je ging niet naar een groothandel/bestelde alles?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:58 schreef TR08 het volgende:
Ik heb ooit in een supermarkt geshopt met 9 wagens vol oidToen kregen we maar even een eigen kassa
Na een half uur bliepen en naar de auto heen en weer lopen: "Zo, das dan 2500 dollar"
feestje?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:58 schreef TR08 het volgende:
Ik heb ooit in een supermarkt geshopt met 9 wagens vol oid
Gaat in het verkeer (straks) zeker net zo...quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:54 schreef Hagelkaas het volgende:
Ik vraag het wel altijd. Fuck de maatschappij, ik ben een offensieve jongen. Bite me.
Dat dacht je maar. Ik ben het meest sociale knuffeldier van heel Amsterdam.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:01 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
TS is een lui varken met een asociale instelling
Mja, nu je het zegt, voorrang afdwingen is wel leuk somsquote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:01 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Gaat in het verkeer (straks) zeker net zo...
das van Me,Myself and Irenequote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:38 schreef Viking84 het volgende:
Vorige week bedacht ik me in de supermarkt nog een geinige actie.
Ga je met één dingetje achter iemand staan die een kar vol heeft: "Mevrouw, mag ik even voor?".
"Ja hoor".
En dan roep je: "Kom maar jongens!!". Komen al je vrienden erbij met hun volle boodschappenkarren![]()
.
Nope, geen tijdquote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:59 schreef Hagelkaas het volgende:
[..]
Haha, wtf? En je ging niet naar een groothandel/bestelde alles?
Onzin. Er geldt zoiets als normaal fatsoen en als TS alleen twee pizza's en een blikje moet afrekenen is het niet meer dan normaal om, als de persoon voor hem een megakar barstensvol boodschappen heeft, hem eventjes voor te laten gaan. Kleine moeite, scheelt een half minuutje maar als je echt zo aso wil zijn kost het de ander 10 minuten wachten omdat jij te gierig bent om een half minuutje op te offeren, zal ik je vooral niet tegenhouden. En dan zelf nog het lef hebben om anderen tokkies te noemen.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 12:41 schreef Roquefort het volgende:
Sorry, er geldt geen paupervoorrang in de supermarkt. Wat is dat toch voor een debiele redenering dat je voor iemand zou mogen omdat je minder boodschappen hebt? Zo blijven alle nette mensen natuurlijk wachten in de rij op alle Tokkies die een biertje en een pizza willen afrekenen.
Tief toch op met dat voordringen, als je niet in de rij wil staan moet je naar een gewone winkel gaan.
Dan klopt daar ook geen kont van als je al gaat zeiken over eventjes wachten bij de kassaquote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:02 schreef Hagelkaas het volgende:
[..]
Dat dacht je maar. Ik ben het meest sociale knuffeldier van heel Amsterdam.
Nou das nog altijd sneller dan zo'n huisvrouwtje die wacht met het pakken van haar portomonee totdat de kassière het bedrag ook echt genoemd heeft en vervolgens met muntjes van vijf cent gaat afrekenen.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:07 schreef Cheiron het volgende:
Overigens zijn mensen met maar 1 item wel vaak dezelfde mensen die een item van 1 euro willen pinnen...
Ergens heb je gelijk... dat het een kwestie van fatsoen zou zijn..quote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:06 schreef Martuh het volgende:
[..]
Onzin. Er geldt zoiets als normaal fatsoen en als TS alleen twee pizza's en een blikje moet afrekenen is het niet meer dan normaal om, als de persoon voor hem een megakar barstensvol boodschappen heeft, hem eventjes voor te laten gaan. Kleine moeite, scheelt een half minuutje maar als je echt zo aso wil zijn kost het de ander 10 minuten wachten omdat jij te gierig bent om een half minuutje op te offeren, zal ik je vooral niet tegenhouden. En dan zelf nog het lef hebben om anderen tokkies te noemen.
Als je maar niet hier in het noorden komt wonenquote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:20 schreef mindflick het volgende:
Ga serieus in Twente wonen ofzo, hier zijn de mensen nog aardig. Behalve in Enschede, daar woont veel tuig en junkies en zijn de mensen kut...
Ik kijk altijd liefquote:Op dinsdag 11 juli 2006 13:26 schreef Deetch het volgende:
Of netjes vragen of op je beurt wachten. Je zal wel chagrijnig hebben gekeken, dan laten ik mensen ook nooit voor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |