Lachwekkend ja, hoewel POR wel de potentie had om mooi te spelen kwam er uiteindelijk weinig van omdat ze in de 16 niets klaar maakten (behalve natuurlijk tegen NLquote:Op maandag 10 juli 2006 12:47 schreef TheVulture het volgende:
Niet alleen hebben de journalisten met Zidane een achterlijke keuze gemaakt als beste speler van het toernooi... ook de keuze voor meest aantrekkelijke ploeg is wat mij betreft volstrekt bezopen:
Portugal![]()
Dit zootje zuigende, vallende, acterende paupers heeft nauwelijks aantrekkelijk gespeeld en dan toch deze prijs
Mijn keuze zou Argentinie of desnoods Duitsland zijn geweest... Portugal is![]()
![]()
Straks wordt Ivanov ook nog gekozen tot beste scheidsrechter van het toernooi en wint Cristiono Ronalde het fairplay klassementquote:Op maandag 10 juli 2006 13:00 schreef Showtime het volgende:
Portugal??!! Pfff
Dat Pele het WK prachtig vond, Blatter het beste WK ooit en Beckenbauer Klinsmann omhelst.. ok, maar Portugal de meest aantrekkelijke ploeg kom op he.![]()
Meer valt er niet over te zeggen denk ik zoquote:Op maandag 10 juli 2006 13:28 schreef Dynia het volgende:
sjezus...al de uitkomsten van de verkiezingen zijn echt belachelijk....Typisch FIFA dus...:(
quote:Op maandag 10 juli 2006 13:02 schreef jorienvdherik het volgende:
kut portugal
Mocht dit het geval zijn, dan wil ik hier toch ook even eenquote:Op maandag 10 juli 2006 13:31 schreef DrDentz het volgende:
Het gaat er ook niet om of ze aantrekkelijk voetbal spelen, hij gaat om het uiterlijk van de boys
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |