(niveau aangepast aan doel)quote:Het is niet bewezen dat Volkert iets met deze moord heefd te maken. Ik vindt het belagelijk dat iemant voor een enkel voudige moord tot leven lang wordt veroordeeld wordt. Somige moordenaars en kinder verkrachters komen met een paar jaar weer vrij.
Ik vind jou openings post makkelijk, je weet meteen met wat voor mongool je hier te maken hebt die je niet serieus hoeft te nemen.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:23 schreef kansloze_dertiger het volgende:
[..]
In een eerder topic waarin ik klaagde over spelfouten (en waar ik zelf ook een fout had getikt) was een hele goede reactie: "Ik vind spelfouten wel makkelijk. Dan weet je meteen wie je niet serieus hoeft te nemen."
quote:links heeft dit hele land naar de klote geholpen...groen links is nog gevaarlijker dan heel al Quada bij elkaar...WAt te denken van wijnand duivendak...en dat vieze koningshuis heeft ook bloed aan de handen.weg met al die randdebielen..hebben niet eens blauw bloed..maxima's papa past mooi bij die kut familie..en de bilderberg groep waar bea ook een lid van is heeft volkert oppdracht gegeven pim te vermoorden,want pim werd iets te populaire naar hun mening..ohh ik wordt hier zo kwaad om he
zwaar anti links, vr 7/7, 18:09
Hij is van een of ander hotel in Amsterdam afgesprongen. Of was dat nou die dikke volkszanger?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:36 schreef Homdeck het volgende:
Begrijp ik nou goed dat je blij bent dat Pim Fortuyn vermoord is?
De feiten:quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:34 schreef Sleutelboss het volgende:
[..]
Ik vind jou openings post makkelijk, je weet meteen met wat voor mongool je hier te maken hebt die je niet serieus hoeft te nemen.
De argumenten die jij gebruikt zijn nog dommer dan die van de Telefgraaf.
Elke mongool snapt dat die 3 punten samen verdacht zijn.
je zit op fok! hè, nu weet je 't dusquote:Op vrijdag 7 juli 2006 20:01 schreef Homdeck het volgende:
Ik weet nog steeds niet of ik dit topic serieus moet nemen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Huilen dan.
quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:41 schreef kansloze_dertiger het volgende:
De feiten:
We hebben 8 geweldige jaren gehad onder Paars,
Nee, dat noemen ze thuis bezorgd via de post. Betaal je wel extra verzendkosten voor.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:15 schreef kansloze_dertiger het volgende:
[..]
Een doodsbedreiging mondeling is geen doodsbedreiging. Als je kogels met de post ontvangt kan je pas van een doodsbedreiging spreken.
Kijk alleen al door deze zin wordt het een goed stukquote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:11 schreef kansloze_dertiger het volgende:
De NSB-bode, ook bekend als Telegraaf probeert het weer eens.
Volkert van der G., de man die ons in 2002 verloste van zelf benoemd professor, racist, fascist en pedoseksueel Pim Fortuyn
Moord goedpraten dmv religiequote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:41 schreef kansloze_dertiger het volgende:
Ik heb ook nog religieuze redenen om de dood van PF te rechtvaardigen, maar daar zal ik me nu niet over uitlaten.
Je werd veel gepest destijds op de basisschool?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |